ttp
08.04.08,13:19
Nášmu zamestnancovi bola počas posledných 5-tich mesiacov neoprávnene vyplácaná čiastka 2.000.- Sk/mes. za vykonávanie činností, ktoré mal robiť na základe dohody o vykonaní práce. Dohodu o vykonaní práce nikdy nepodpísal, a prácu na základe akejto dohody nevykonával. Napirek tomu, mu mzdová účtovníčka vždy do výplaty zahrnula aj oných 2.000.- Sk. A teraz otázka: Môže zamestnávateľ požadovať vrátenie týchto neoprávnene vyplatených mzdových prostriedkov od zamestnanca?
Tweety
08.04.08,11:20
Nášmu zamestnancovi bola počas posledných 5-tich mesiacov neoprávnene vyplácaná čiastka 2.000.- Sk/mes. za vykonávanie činností, ktoré mal robiť na základe dohody o vykonaní práce. Dohodu o vykonaní práce nikdy nepodpísal, a prácu na základe akejto dohody nevykonával. Napirek tomu, mu mzdová účtovníčka vždy do výplaty zahrnula aj oných 2.000.- Sk. A teraz otázka: Môže zamestnávateľ požadovať vrátenie týchto neoprávnene vyplatených mzdových prostriedkov od zamestnanca?
Nie môže, ale musí. Otázka ale je, na základe akého podkladu, mu bola odmena vyplatená.
MIRKA111
14.04.08,11:35
Viem že to nieje k danej téme ale nechcem otvárať zbytočne novú. Od 01.07.2006 - 31.12.2007 si zamestnaný dôchodcovia neplatili odvody za nemoc. poist. preto namali ani nárok na vyplatenie PN, prebrala som agendu po predchodkyni a pri odnesení ELDP ma upozornili, že by zamestnankiňa (dôchodkiňa) by v tomto období nemala mať vylúčené doby, teraz som zistila, že kolegiňa jej PN nielen nahrala ale aj vyplatila, ako to môžem upraviť. Samozrejme už u nás nepracuje.
drobeceva
14.04.08,11:45
Predpokladám, že jej vyplatila náhradu príjmu. Na tú mala nárok aj v minulom roku, nemala nárok na nemocenskú od 11.dňa
MIRKA111
14.04.08,11:51
Takže je to dobre, ešte sa chcem opýtať, kedže od 11 dňa nemala nárok tak do vylúčených dôb jej dám 0?