hoya_bella
08.04.08,12:37
Podnikam uz nieco vyse roka. Dochadzaju mi financie. Pocula som o moznosti poziadat o nevratnu pozicku. Urad prace neposkytuje pozicku uz podnikajucim. Vie mi niekto poradit nieco ine? :confused: ... okrem bank :mee:
hoya_bella
09.04.08,06:10
neviem, naco je to tu zriadene... co tu nik nechodi? alebo nik nema skusenosti s danou temou? hm
Braňo
09.04.08,06:16
Neviem o tom, že by úrad práce poskytoval takýto druh pôžičky. Banky Ti dajú úver iba v prípade dobrého ručenia.
hoya_bella
09.04.08,06:21
Tak s Uradom prace som o tom hovorila vcera, preto viem... Robia to pre nezamestnaneho, aby ho mohli vyradit z evidencie a ako "podporu" mu vedia poskytnut tu pozicku, ked vydrzi ako zivnostnik 2 roky. Lenze toto pre mna neplati, kedze uz podnikam. Takze len banky?
misomiso
09.04.08,06:49
Banky, alebo priatelia a znami. Oboch ale musis presvedcit, ze je to realne. S bankami bude tazka debata, ak ale mas nehnutelnost, ktorou mozes rucit (najlepsie taku, v ktorej nebyvas), mozes zobrat americku hypoteku (Apropos - AMERICKA HYPOTEKA - akym zvlastnym sa stal tento termin v poslednych dnoch nie ?:))
hoya_bella
09.04.08,06:56
Hm, banky budu asi nerealne-som skor v strate (ale ved to sa dalo cakat, na zaciatku...). A pozicala som si uz od brata a zistujem info este inde, ci sa da...
capitalservice
02.05.08,17:29
Dá sa, len k tomu treba viac informácií. Záleží koľko by to malo byť.
Napíš mail a hodíme reč.
Zoltán Kovács
02.05.08,17:32