Tadeas
08.04.08,18:55
Mohol by mi, prosím, niekto poradiť, aký je to program Perfect key locker? Pri oprave môjho počítača mi známy povedal, že mám v počítači nainštalovaný tento program. Nakoľko si neviem predstaviť,ako sa mohol do počítača dostať, rád by som vedel, čo je to za program, načo slúži a či je možné, aby sa dostal do môjho počítača bez môjho vedomia.Ďakujem za odpoveď!
chlap
08.04.08,17:34
Mohol by mi, prosím, niekto poradiť, aký je to program Perfect key locker? Pri oprave môjho počítača mi známy povedal, že mám v počítači nainštalovaný tento program. Nakoľko si neviem predstaviť,ako sa mohol do počítača dostať, rád by som vedel, čo je to za program, načo slúži ..... nenašiel som o ňom nič na internete ale s najväčšou pravdepodobnosťou to podľa názvu bude program, ktorý zachytáva stláčanie kláves - t.j. dokáže zachytiť a do súboru uložiť všetko, čo kedy niekto na PC napíše ..... a či je možné, aby sa dostal do môjho počítača bez môjho vedomia. ..... možné to evidentne je, keďže v tvojom PC je a ty o ňom nevieš ..... Ďakujem za odpoveď!


v texte červenou ....

a mimochodom, si si istý, že si to právne napísal ? ..... nemalo to náhodou byť "Perfect Keylogger" ?
Tadeas
08.04.08,17:56
Áno, je možné, že správne znenie je takéto,lebo som ho zachytil iba audiálne a dedukoval som, podľa angličtiny, že ide o schránku. Čo je teda Perfect Keylogger?
Tadeas
08.04.08,18:25
Ďakujem za správne znenie názvu.Pohľadal som si to na internete a z významu tohto programu som mierne šokovaný. Ale to už je o inom.Ešte raz vďaka!