dule
08.04.08,19:13
Caute, hľadám niekoho kto využil akciovú ponuku CK Satur 1.máj v Šibeniku
a má 1 voľné miesto v aute. Prispejem na benzín. Asi je to blbé ale chcem sa tam dostať a nemám ako. Som žena 45 r.
OlgaM
10.04.08,18:03
Ahojky, mozem sa opytat,co je to v tom Sibeniku za akciu ?
dule
12.04.08,10:21
Ahoj Oľga, ked si pozrieš webovú stránku Saturu nájdeš ponuku 1.máj v Chorvátsku. Cena 3.870,- za 4 dni /3noci/ polpenzia, bazény je podľa mňa lepšia ako kúpele na Slovensku. Len doprava je individuálna.
OlgaM
12.04.08,11:55
Ahojky, a Ty si uz bola niekedy na takomto pobyte?Ja som uz pozerala,ze c.k. Satur robila taketo pobyty aj cez Velku noc,ale myslim ,ze to bolo aj s dopravou okolo 5 000 Sk.Bola som vlani v Chorvatsku s kamoskami blizko Sibenika a preto som Ti chcela poradit,ze chodi do CHorvatska aj autobus cez sezonu z Ba/Mlynske Nivy/,my sme tak isli na sukromie - bolo super.Bus chodi z Ba v utorok a v piatok a stoji spiatocny do Sibenika 2 000 Sk.Spat ide v stredu a v sobotu.Poznas ten hotel Ivan?Chorvatsko je nadherne....
dule
12.04.08,12:32
Viem že chodí v piatok autobus do Šibeniku. Lenže tento pobyt je od štvrtka do nedele. To znamená že potrebujem odchod zo SK v stredu a odtiaľ v nedeľu. Bola som pred dvoma rokmi vo Vodiciach. Aj mne sa Chorvátsko páči. Komu nie. Žeby som pustila z hlavy cestovku a išla len tak sama. Môžem si nájsť ubytko na nete.
OlgaM
12.04.08,18:57
Pozerala som ten zajazd,to je blbe,ze je to bez dopravy.Chcem sa opytat preco tam chces ist uz v maji?Este nebude tak teplo,ci ide len o vyuzitie toho volna na 1.maja?
dule
13.04.08,06:58
Chystám sa aj v septembri. Letné mesiace mi moc nevyhovujú.
Teraz som plánovala ísť na pár dní do kúpeľov ale kedže cenovo sa moc nelíšia od Chorvtska, táto ponuka ma zaujala. Som dosť pracovne vyťažená a potrebovala by som už trochu zrelaxovať.Ahoj
OlgaM
15.04.08,08:07
Tak Ti prajem nech Ti to vyjde,skoda fakt,ze ten zajazd nerobia s dopravou.Ja som vlani bola blizko Sibenika a Primostena,bolo super.Boli sme na sukromi a isli sme tym spominanym autobusom,takze som bola prvykrat bez cestovky a celkom sa mi to pozdavalo.Ak sa Ti to podari a spomenies si napis par riadkov ako bolo.Uz som aj ja rozmyslala o takomto zajazde a takmer som isla na Velku noc/vtedy to bolo s dopravou/ - bola podobna akcia,ale mala som vela prace-ved bol marec!Cauko!
dule
15.04.08,15:55
Ahoj Oľga, ja som bola zatiaľ len cez cestovku. Porad mi ako ste si to všetko vybavovali. Na autobus si treba dopredu objednať miestenku ? A ubytovanie ste si našli ako - cez internet? Hľadám ne nete nejaký privát ale všetko je pre 2 a viac osôb ja by som šla sama a termíny až od júna. Chcela by som máj, lebo v júni mám veľa práce. A čo poistenie? Cestovka ho robí automaticky.
A nevieš náhodou koľko stojí letenka Bratislava-Split? Je to šikovnejšie ako bus.
dule
15.04.08,15:59
A môžem sa spýtať koľko máš rokov?
OlgaM
16.04.08,10:23
Poslala som Ti SS !