ZuzanaP
09.04.08,08:26
Akú kozmetiku používate, ak navštevujete solárium. Kupujete si ju priamo v soláriu, alebo existuje aj kozmetika, ktorú si kúpim bežne v drogérii a je vhodná na opaľovanie v soláriu.:)
Katka19
09.04.08,06:36
Ahoj Zuzka pekný dník ti prajem ,ja chodievam do solárka pravidelne ,hlavne zo zdravotných dôvodou ,a používam už roky len kozmetiku ,ktorú predávajú tam,je trochu drahšia ale je určená práve na toto opaľovanie,dokonca majú tam aj výrobky po opaľovaní určené práve na ošetrenie pokožky po solárkovom opaľovaní.
ZuzanaP
09.04.08,06:49
Katka ďakujem, aj u nás predávajú v solárku kozmetiku, len je fakt trošku drahá, a veľký výber nemajú. So solárkom ešte len začínam, ale už sa mi zlepšila kvalita pleti...
Katka19
10.04.08,08:16
Ahoj Zuzanka skus isť aj do ostatných solárok pozrieť nemusíš sa tam opalovať len sa spýtaj na značku prípravkou ,ktoré predávajú a či nemajú väčší výber ako v tom tvojom ,aj ja som začala chodiť kôli pleti,a je to viditelný rozdiel,ja chodím do bio solárka...
Mirellea
30.06.08,17:51
Ahoj Zuzana P. :) Ja osobne kupujem kozmetiku do solária priamo v soláriu. Je naozaj kvalitná. Napríklad s krémom ANGEL a AFRICA som nad mieru spokojná. Je vidieť naozaj rozdiel v opálení, keď používam uvedené krémy. Opálenie je krásne hnedé, vydrží a čo je hlavné, pokožka sa nespáli a je hydratovaná. Uvedené krémy považujem osobne za špičku v solárnych krémoch. Sú síce trošku drahšie, ale vôbec neľutujem investíciu do uvedených krémov.
eeevelin
25.08.08,12:10
Ahojte poraďáci...
Ja by som sa chcela zase opýtať je výhodnejšie ísť do solárka alebo slniť sa na priamom slnu...a môže mi niekto povedať aké sú pozitíva a negatíva medzi týmito dvoma spôsobmi?
Vopred ďakujem...