Donda
09.04.08,08:55
Keď si chcem zálohovať dáta JÚ WIN vypisuje sa mi chyba:
I/0 error 103. Neviete čo to znamená?
pingino
09.04.08,12:39
Zalohujes na disketu alebo niekam inam?
Donda
10.04.08,11:26
Zálohujem na USB kľúč. Z MRP mi odpovedali, že chyba je v operačnom systéme-chcem vytvoriť súbor na médium, kde nemám oprávnenie na prístup. Je mi to záhadou, keďže v minulosti som na tento USB kľúč bez problémov zálohovala dáta. Faktom je, že mi opravovali počítač. Môže tam byť nejaké zlé nastavenie.......??????????
Dav
10.04.08,11:30
MRP - Údržba dát - Zálohovanie - Prechádzať - vybrať cestu na kľúč.
lenkak
10.04.08,17:19
skús si spraviť zálohu spraviť na hard disk, trebars do mojich dokumentov a z tade prekopírovať na usb.
pingino
10.04.08,18:47
Zálohujem na USB kľúč. Z MRP mi odpovedali, že chyba je v operačnom systéme-chcem vytvoriť súbor na médium, kde nemám oprávnenie na prístup. Je mi to záhadou, keďže v minulosti som na tento USB kľúč bez problémov zálohovala dáta. Faktom je, že mi opravovali počítač. Môže tam byť nejaké zlé nastavenie.......??????????

Skusil by som preformatovat ten USB kluc. Pises, ze ti opravovali pocitac. Ak pouzivas Windows 95/98/ME problem moze byt aj v ovladaci (k USB klucom sa zvykli dodavat aj ovladace pre tieto operacne systemy). Dalsia moznost je ze ti USB kluc "odisiel". Mne osobne sa to este nestalo ale niekolko mojich znamych uz par klucov reklamovalo. Myslim, ze s opravnenim na pristup to nesuvisi.
Donda
15.04.08,05:59
Ďakujem pekne za rady. Pingino máš pravdu. Poprosila som jedného známeho o pomoc a problém bol v tom, že bolo treba preformátovať kľúč a už je všetko OK. Som :). Prajem pekný deň......