Jane!
09.04.08,15:06
Dobrý deň! Mám takú otázočku týkajúcu sa faktúr. Zákazník nám poslal objednávku, ktorá obsahovala štyri rôzne položky. U nás sa pre každú položku vystavuje zvlášť faktúra s vlastným číslom, takže na štyri položky sú vystavené štyri faktúry. Takýto je náš systém a nejde ho zmeniť. Teraz mi volal zákazník, že on potrebuje mať k jednej objednávke len jednu jednu faktúru, lebo štyri faktúry neakceptuje jeho systém. Mám na štyri faktúry vystaviť dobropis alebo storno? Alebo mám postupovať úplne inak? Ako? Ešte dodávam, že tovar bol dodaný v marci a faktúry nie sú zaplatené.
Mariana42
09.04.08,13:18
Ja by som radšej stornovala, lebo DPS by /tak isto ako pôvodné faktúrky/ odberateľ musel zaúčtovať . Ja ešte aj teraz vystavujem faktúry na marec - napr. zdaň . plnenie 28. marec - do 15 dní ešte môžem dodanie tovaru vyfakturovať. DPs opravuje cenu alebo množstvo. Poprosila by som odberateľa , aby ma písomne poprosil o storno / narp. mailom/ aby som aj o 2 roky vedela, že prečo som túto fa vystavila iným spôsobom, ako ostatné fa.

M.
kira
16.11.09,17:29
Faktúru za opravu stroja sme vystavili 10/09. Dnes 16.11. mi bolo povedané, že zákazník neakceptuje fa za opravu, ale bude to oprava v rámci reklamácie a fa mám stornovať. Mám vystavené fa už s dátumom 16.11.. Mám vystaviť dobropis dát. 16.11. so zd. plnením 31.10. a podať DDP za 10/09?