hariklia
09.04.08,16:38
Chystáme sa kúpiť kotol na drevo do rodinného domu. Bol nám ponúknutý 25 kW kotol značky VIGAS na pyrolitické spaľovanie. Nemáte niekto s ním skúsenosti, či to bude dobrá kúpa? Neradi by sme sa sklamali, lebo nie je najlacnejší.
Kazu
09.04.08,15:34
Radšej by som sa poobzerala po nejakom inom. My s ním dobré skúsenosti nemáme. Za tri roky nám pretekala zadná stena za ohniskom, navarovali tam novú platňu a ovládanie čo je umiestnené hore na peci sme veľmi skoro menili. Keď sa pokazilo znovu manžel to odpojil úplne a ovládanie prerobil na manuálne. Mali sme ho asi 5 rokov a potom sme kúpili iný.
hariklia
09.04.08,18:06
A aký kotol ste kúpili? Na drevo?
Vdaka.
Kazu
10.04.08,09:07
Kúpili sme ATMOS
Pavol Zemancik
01.09.08,16:25
kupili ste si ten kotol???? ja idem kupovat uz druhy ten prvy mi vydrzal 10 rokov, je tam ale obrovské mnozstvo moznosti zapojenia tak by som sa chcel poinformovat o neakych novinkach, viac hlav viac rozumu. Vykurujeme 2X 144m2 a mame vigas 25

Pavol Zemancik - -
Jaro charo
26.08.15,19:44
Nekupujte vigas 25 !!!! Mal som ho 7 rokov bolo o kotol extra starane zapojeny ich predajcom zo vsetkym prislusenstvom z aku nadrzou 800.litrov a napriek tomu prehorel po 7 rokoch ! Zo 6-tky plechu sa stala ani nie 1-notka plech a kotol je na vyhodenie !!! Celych sedem rokov problem s dechtom a spaloval som len kvalitne drevo 4 roky sušene ! Nekupujte skoda peňazi ziadna úspora čista lož a zavadzanie zakazníka !!!