Antonia1
10.04.08,07:54
Prosím ide Vám tlačiť potvrdenie pre upl.nároku ND. Mne stále dáva žiadne dáta pre tlač. Mám verziu 5.11.007
drobeceva
10.04.08,06:00
Prosím ide Vám tlačiť potvrdenie pre upl.nároku ND. Mne stále dáva žiadne dáta pre tlač. Mám verziu 5.11.007
V akom programe pracuješ?
Antonia1
10.04.08,06:10
V akom programe pracuješ?
Ďakujem. Pracujem v programe MRP ale už to ide. Dala som opraviť indexy a údržbu údajov.
Antonia1
10.04.08,07:32
Ďakujem. Pracujem v programe MRP ale už to ide. Dala som opraviť indexy a údržbu údajov.
Myslela som si, že to ide. Ale ide to len u tých pracovníkov,ktorí boli PN v predchádzajúcich mesiacoch napr. januári. Neviem či niečo robím zle. Na aké obdobie sa mám nastaviť? Mám pracovníčku, ktorá je PN od 1.4.2008 a potrebujem poslať už potvrdenie do SP.
Antonia1
10.04.08,12:02
Napísala som do MRP tu je odpoveď:
Dobry den,

pri vystaveni potvrdenia pre uplatnenie naroku na nemocenske davky sa aktualna verzia aplikacia pokusi najst informaciu
o PN vo vystavenej mzde. Datum zaciatku PN je potrebny pre vystavenie tlaciva. Ak mzda nie je vystavena a informacia o
PN nie je najdena, zobrazi sa sprava "Ziadne data pre tlac". Pre vytlacenie tlaciva teda najprv vystavte mzdu
zamestnancovi a zadajte zaciatok a koniec PN, mzdu mozete ulozit aj bez vypoctu a neskor vypocet zopakovat.

Tato zmena nam vsak bola pripomienkovana, zvazujeme teda upravu. Pri vystaveni potvrdenia sa aplikacia pokusi najst info
o PN vo vystavenej mzde alebo dochadzke zamestnanca, ak informacia nebude najdena aplikacia si ju vyziada od uzivatela.

--
S pozdravom
MRP - Company
pingino
10.04.08,21:06
Napísala som do MRP tu je odpoveď:
Pri vystaveni potvrdenia sa aplikacia pokusi najst info
o PN vo vystavenej mzde alebo dochadzke zamestnanca, ak informacia nebude najdena aplikacia si ju vyziada od uzivatela.


Od dnes je verzia 5.11.008, pracuje tak ako je tu uvedene.