lenka262
10.04.08,09:20
Dobry den potrebovala by som informaciu tykajucu sa vypoctu miezd. Ked 10.03.2008 k nam nastupil zamestnanec a v tom mesiaci mal aj P (1 cely den) ako mu vypocitam nahradu mzdy. Pripadne ako mam postupovat pri vypocte. Dakujem
katka50
10.04.08,07:54
Dobry den potrebovala by som informaciu tykajucu sa vypoctu miezd. Ked 10.03.2008 k nam nastupil zamestnanec a v tom mesiaci mal aj P (1 cely den) ako mu vypocitam nahradu mzdy. Pripadne ako mam postupovat pri vypocte. Dakujem
Zákonník práce:

Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely
§ 134
(1) Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely (ďalej len „priemerný zárobok“) zisťuje zamestnávateľ zo mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období.
(2) Rozhodujúcim obdobím je kalendárny štvrťrok predchádzajúci štvrťroku, v ktorom sa zisťuje priemerný zárobok. Priemerný zárobok sa zisťuje vždy k prvému dňu kalendárneho mesiaca nasledujúceho po rozhodujúcom období a používa sa počas celého štvrťroka, ak tento zákon neustanovuje inak.
(3) Ak zamestnanec v rozhodujúcom období neodpracoval aspoň 22 dní alebo 170 hodín, používa sa namiesto priemerného zárobku pravdepodobný zárobok. Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia, alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.
AMM
05.08.08,07:45
Dobry den, vedel by mi niekto poradit ako vypocitam priemerny zarobok zamestnancovi, ktory u nas pracoval od 16.6. do 30.6. na dohodu o brigadnickej praci studentov, pricom mal stanovenu hodinovu sadzbu a zarobil 7700 Sk. Od 1.7 pracuje na pracovnu zmluvu a ma stanovenu základnú mesacnu mzdu 14800 Sk + osobné ohodnotenie 3700 Sk. 18.7. bol na vstupnej lekarskej prehliadke. Zrejme budem pocitat pravdepodobny zarobok. Pri pravdepodobnom zarobku zohladnim aj mzdu, ktoru dostal na zaklade dohody alebo budem vychadzat len zo mzdy, ktoru by dostal za jul?
Dakujem!
AMM
05.08.08,16:18
Neviete mi poradit, ked zamestnanec ma stanovenu zakladnu mesacnu mzdu + osobne ohodnotenie, pocitam pravdepodobny zarobok iba zo zakladnej mzdy alebo aj z osobneho ohodnotenia?
AMM
05.08.08,16:22
Poradite mi, ked ma zamestnanec stanovenu zakladnu mesacnu mzdu + osobne ohodnotenie, pravdepodobny zarobok mu pocitam iba zo zakladnej mzdy alebo aj z osobneho ohodnotenia?
JanoL
06.08.08,06:12
Poradite mi, ked ma zamestnanec stanovenu zakladnu mesacnu mzdu + osobne ohodnotenie, pravdepodobny zarobok mu pocitam iba zo zakladnej mzdy alebo aj z osobneho ohodnotenia?


Zvýrazním ďalšiu časť citátu § od Katka50

(3) Ak zamestnanec v rozhodujúcom období neodpracoval aspoň 22 dní alebo 170 hodín, používa sa namiesto priemerného zárobku pravdepodobný zárobok. Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia,alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.

Tak sa domnievam, že tam patrí aj to osobné ohodnotenie.

Jano
AMM
06.08.08,07:43
Tiez si to myslim, ale chcela som sa uistit. Dakujem!