Zbinek007
10.04.08,11:41
Ahojte, potreboval by som čím skor poradit, kde zozeniem dobreho lakyrnika na na hlboke škrabance. Najlepšie čo najbližšie k Snine. Som velmi sklamany s pracou Štefana Guzeja, ktory je majitel PG Servis v Snine. Bolo mu odovzdane auto a dohodli sa podmienky ako to ma zatriet a za kolko. Vysledkom vsak nebolo len sklamanie ale "skoro infarkt" . Ten chlap naniesol na škrabance štetcom hustú farbu, pričom nielenže ostal terén hrboľatý ako Vysoké Tatry, ale ešte sa dokonca netrafil do otieňa :mad: (proste to je vidieť z 5 metrov, že ta farba je diametrálne odlišná). Dokonca mi po malej slovnej prestrelke povedal, že keď som nespokojný,tak tam už nemám chodit (ten arogantný """"podnikatel""" si asi myslel, že k nemu ešte niekedy vkročim).

Tak vas všetkých prosim o radu, že kde by to urobili bez mihnutia oka.
PS: - teraz potrebujem opravit nie škrabanec, ale zle zatretý skrabanec :mee:
Vdaka za rady.
Excise Duty
10.04.08,12:36
Je mi ľúto, ale nikde na Slovensku nie je možné nájsť lakýrnikov. Lakýrnikov majú v Čechách, na Slovensku máme lakovačov.
josiph68
10.04.08,17:12
nemôžem poradiť pri snine,ja len vyjadriť počudovanie nad takýmto "odborníkom"!je mi ľúto,že takýto sa radí medzi nás,ktorý sa snažíme robiť podnikateľom to najlepšie meno voči zákazníkom.
misomiso
10.04.08,17:17
Ja vidim problem v inom. Ako pises, dohodli ste sa: " dohodli sa podmienky ako to ma zatriet a za kolko"

Ale ak chces, aby sa to opravou naozaj opravilo a nie pkazilo, tak musis dat prestriekat minimalne cely diel, chcet po niekom, aby to "pretrel" je nezmysel, to mozes spravit aj sam, resp. je potom lepsie nechat to tak, ako je.
Zbinek007
11.04.08,09:45
Ja vidim problem v inom. Ako pises, dohodli ste sa: " dohodli sa podmienky ako to ma zatriet a za kolko"

Ale ak chces, aby sa to opravou naozaj opravilo a nie pkazilo, tak musis dat prestriekat minimalne cely diel, chcet po niekom, aby to "pretrel" je nezmysel, to mozes spravit aj sam, resp. je potom lepsie nechat to tak, ako je.
Mozno na tom nieco bude ako hovoris, ale :
1. on ako odbornik (ktorý si nechava platit za svoju pracu) by mohol vediet, ze to takto nejde, alebo ze to nedokaze. A nie povedat, ze v pohode to urobi. On to asi iba skúša ( Skušať môže upchat prsty do zastrčky)
2. netrafi ani otieň farby (az vtedy by som skolaboval, keby bol strieknuty cely naraznik v inej farbe a povie : nech sa páči, bude to stát 3000sk)
A na zaver vsetkeho povie, ze tam uz nemam chodit.
Lenze ja to tu teraz nechcem rozoberat, že čo som mal robiť,alebo čo on mal robiť. Mam proste problem a potrebujem to riešiť. Pls HELP
Zbinek007
11.04.08,09:48
Je mi ľúto, ale nikde na Slovensku nie je možné nájsť lakýrnikov. Lakýrnikov majú v Čechách, na Slovensku máme lakovačov.
Vidim, ze posmešky si vieš robiť. Skus mi radšej poradiť!
Ďakujem vopred.