Dana7
10.04.08,14:04
Ahoje poraďáci,

prosím poraďte mi koľko si mám pýtať za spracovanie miezd. Ide o firmu, ktorá má 2-smennú prevádzku. Pracovné zmluvy si píšu sami, ale prihlášky a odhlášky robím ja. Dochádzku mi pošlú s tým, že pracovný týždeň majú zmluvne určený ako 40 - hodinový a majú fixný mesačný plat, ale v skutočnosti v dochádzke robí napr. jeden deň 6,5 hodiny, ďalší deň 8, ďalší 7,5 teda stále rôzne. A vznikajú im nadčasy, a keďže majú mzdový interný predpis tak ešte majú príplatky za prácu v sobotu, v nedeľu, za nadčas, a pod. Takže ja tie mzdy / skúšobne som ich robila / a pre cca 25 zamestnancov mi trvalo tie mzdy spracovať asi 10 - 15 hodín. Hrubé mzdy potom posielam na odsúhlasnie podľa toho, ešte šéfka upraví prémie a pošle naspäť, takže znova ich opravujem. Normálne beriem za klasické mzdy 250,-- Sk, to je už vrátane prihlášky, odhlášky, ukončenia PP aj výkazov a všetkých tlačových zostáv. Ale tieto sa mi zdajú za takúto sumu príliš lacné. Okrem toho, ešte šéfka každý mesiac chce rôzne excelovské tabuľky, napr. koľko hodín nadčasov ešte komu zostáva a pod.
Prosím poraďte.
Inak je to v Košiciach.
Vďaka
m.hladka
11.04.08,07:52