dushan
10.04.08,21:29
Dobry vecer,
Uz dlhsiu dobu sa zahravam s myslienkou otvorit si vo vlastnych priestoroch cajovnu a prestudoval som uz hrbu tem na porade zaoberajucich sa otvorenim prevadzky a pod.
Mam hrubu predstavu co robit,resp kde hladat info, ked nebudem vediet co robit.
Zaujimalo by ma, ci nemate niekto konkretne skusenosti s prevadzkou cajovne. Vzorove HACCP by pomohlo, resp. aky druh zivnosti sa hodi najlepsie na tuto cinnost. Chcel by som predavat aj cerstve ovocne a zeleninove stavy odstavene priamo v prevadzke, vzorove HACCP by pomohlo ;).
Ake podmienky musi splnat prevadzkovy priestor??? Postacia WC pani/damy pre zakaznikov alebo treba aj zamestnanecke, planujem dvoch zamestnancov. Chcel by som predavat aj sypane caje na vahu, urcite aj nejake bylinky, mozno aj korenie, vzorove HACCP by pomohlo :rolleyes:;).
Otazok mam este asi milion, ak mozete poskytnut hocijake info tykajuce sa prevadzky cajovne, prosim napiste.
Vdaka.
Dushan
dushan
12.04.08,09:24
:mee:
hanelie
12.04.08,09:42
dushan
12.04.08,16:09
Tu odporucanu temu som znovu prestudoval, je tam vela uzitocnych infosiek, ale predsa by som len chcel poprosit niekoho kto ma nejake konkretne skusenosti s rozbiehanim, resp. vedenim cajovne. Alebo ak niekto robi ucto pre cajovnu.
Dakujem!
Dushan:rolleyes: