verenka@azet.sk
11.04.08,09:48
Pekní dník želám do porady. Poprosím Vás o radu ohľadne Dohody o vykonaní práce. Chcem vedieť či dohodár, ktorý skončil jednu dohodu a nevyčerpal zákonom stanovenú hranicu odprac.hodín, môže uzatvoriť v tej istej organizácii druhú dohodu. Chcem vedieť či súčet tých dvoch dohôd musí byť do 350 hodín.Ďakujem za odpoveď. a koľko dohôd smie jeden zamestnanec uzavrieť v rôznych organizáciách.ďakujem
drobeceva
11.04.08,07:55
Pekní dník želám do porady. Poprosím Vás o radu ohľadne Dohody o vykonaní práce. Chcem vedieť či dohodár, ktorý skončil jednu dohodu a nevyčerpal zákonom stanovenú hranicu odprac.hodín, môže uzatvoriť v tej istej organizácii druhú dohodu. Chcem vedieť či súčet tých dvoch dohôd musí byť do 350 hodín.Ďakujem za odpoveď. a koľko dohôd smie jeden zamestnanec uzavrieť v rôznych organizáciách.ďakujem
Dohôd môže mať viac, súčet hodín nesmie presiahnuť 350 hodín.
sassi
11.04.08,07:56
Môže uzatvoriť aj niekoľko dohôd v jednej firme alebo v iných, ale súčet všetkých dohôd nesmie ročne prekročiť zákonom stanovenú hranicu.
Katka0208
11.04.08,07:57
Ano, moze uzatvorit v tej istej organizacii druhu dohodu. V § 226 ods. 1 sa pise: Do predpokladaneho rozsahu prace sa zapocitava aj praca vykonavana zamestnancom pre zamestnavatela na zaklade inej DoVP. To teda znamena, ze ich sucet spolu musi byt 350 hodin. A myslim, ze pocet DoVP nie je nejako limitovany. Cize ich moze byt aj viac. Dufam ze sa nemylim.
ZuzanaP
11.04.08,08:13
Jozef Mihál na svojich školeniach (ktoré sú vždy výborné) často opakuje, že ide o predpokladaný rozsah prác, takže nič sa nestane, ak to prekročíte...;)
verenka@azet.sk
11.04.08,08:33
Ďakujem všetkým.
metracik2
11.04.08,09:06
Ďakujem všetkým.
Ja by som este doplnila, ze treba sledovat jeden zamestnavatel a jeden zamestnanec odpracovane hodiny u dohod o vykonani prace a naozaj musia byt sledovane max 350 hod. rocne. Pri viacerych dohodach sa tieto hodiny scitavaju a musi sa viest evidencia. Kontroluje a dost prisne Inspektorat prace. Cerstva kontrola. Ak je viac zamestnavatelov, u kazdeho sa posudzuje samostatne.
Dáša Tajnayová
22.04.08,15:04
Dobrý deň,

pripájam sa k téme....takže dohoda o vykonaní práce je zákonom stanovená 350 hodín,pričom sa uhrádza zrážková daň 19% príslušnému DÚ, úrazové poistenie 0,8% a garančné poistenie 0,25%. Mám otázku: ak budem popri hl.prac.činnosti pracovať na dohodu,musím si to bud.rok za príslušné obdobie dať do daňového priznania ako príjem z vedľ.činnosti? ďakujem vopred za odpoveď.
Dáša Tajnayová
23.04.08,18:45
Poraďáci,
nikto mi nevie odpovedať na túto otázku???
ďakujem
Stina
24.04.08,04:18
Do príjmov sa dohoda popri zamestnaní pre účely daňové priznáva.
Jara
24.04.08,06:16
Ak je do 5 tis. mesačne a zrazená zrážkova daň tak ju nemusí priznávať do príjmov. Veď je vysporiadaná. Záleži na ňom...
Dáša Tajnayová
24.04.08,08:14
Stina,ďakujem ti pekne za odpoveď.
bosilek
05.10.09,09:45
Dobry den,

Prave som si spocitala, ze som na hranici odpracovanych hodin u mojho zamestnavatela - od januara doteraz ich mam 346. Teraz neviem co dalej. Do konca roka mam este 3 mesiace pred sebou a mesacne robim cca 40-50 hodin. Mohli by ste mi poradit ake mam moznosti?

Dakujem vopred za rady!

P.S. Neviem, ci je to relevantne info, ale v inej firme robim na DoPC (8 hod. tyzdenne) a momentalne som na RD.
Laura1
06.10.09,06:48
Zdravím Vás,
uzavreli sme "Dohodu o vykonaní práce" od 1.9. do 31.12.2009. Koncom septembra brigádnička skončila a odhlásila som ju v soc. poisť.
Žiada od nás výstupné doklady - pokiaľ viem, v tomto prípade jej nedávame žiadne - nebola u nás klasicky zamestnaná - alebo sa mýlim?
mzdarka renca
06.10.09,06:50
Zdravím Vás,
uzavreli sme "Dohodu o vykonaní práce" od 1.9. do 31.12.2009. Koncom septembra brigádnička skončila a odhlásila som ju v soc. poisť.
Žiada od nás výstupné doklady - pokiaľ viem, v tomto prípade jej nedávame žiadne - nebola u nás klasicky zamestnaná - alebo sa mýlim?

Vystavíš jej len potvrdenie o príjme fyzických osob zo závislej činnosti + výplatnú pásku za 9/2009.
Laura1
06.10.09,06:56
Ďakujem, ste ako blesk!:)
veronikasad
06.10.09,06:59
Zdravím Vás,
uzavreli sme "Dohodu o vykonaní práce" od 1.9. do 31.12.2009. Koncom septembra brigádnička skončila a odhlásila som ju v soc. poisť.
Žiada od nás výstupné doklady - pokiaľ viem, v tomto prípade jej nedávame žiadne - nebola u nás klasicky zamestnaná - alebo sa mýlim?
Ak je evidovaná na úrade práce a dohoda bola predčasne ukončená, u nás UP požaduje písomné potvrdenie, kedy dohoda skončila.