KIKA28
11.04.08,16:33
Prosím o radu čo zaberá na detské zúbky, účinný boj proti kazom. umývame,drhneme a zasa drhneme a aj tak sa nám začínajú kaziť. pomóc
BXLmiami
11.04.08,17:40
A ako to máte s cukríčkami a sladkými farebnými vodičkami?
dicktracy
11.04.08,18:20
ahoj, nechcem ta velmi odradit od cistenia zubkov, naopak, ale genetika ma na to velky vplyv. t.z. ak si ty alebo manzel mali problemy s chrupom je velmi pravdepodobne, ze ich budu mat aj vase deti a naopak. napr. ja som mal dost pokazene zuby naoriek umyvaniu a manzelka to flakala a ma ich uplne v poriadku - 2 kazy za 24 rokov. nas maly ma jeden a pol roka a dufam ze chrup bude mat po mamke, zatial to vyzera celkom dobre. tak len dalej umyvajte urcite to pomaha. (navstevy u zubara vam vobec nezavidim - viem co hovorim) tak vela zdaru a zdravia
nela88
11.04.08,18:45
Stoličky sa dajú zaliať dákym tvrdnúcim gelom. Mojím dcéram to pomohlo.A raz za týždeň použite doma gel Elmex. Tiež dobré. Ahoj ,držím palec. Málo detí totiž miluje zubárov
KIKA28
12.04.08,12:25
Veď práveže ja nemám ani jeden kaz a to mám 28 rokov,mne trhali len zuby múdrosti. manžel je pravda že má pokazené skoro všetky. ale chcem jej pomôcť. ja som nemala nikdy problémy a u zubára som sedela len na odstránenie povlaku a zubného kameňa. ten gél elmex som už kúpila tak budeme vidieť. no a čaje už nesladím. ani sladkosti neje od mala,nemá to veľmi rada tak mi je jej ľúto lebo ja mám ústa zdravé a moje dieťa nie.