Ivvaa
11.04.08,20:04
Vedel by mi niekto napísať aké odvody platí pracovník a aké zamestnávateľ ak pri 8100 Sk mzde odpracoval pracovník 6 dní a 15 dní mal neospravedlnenú absenciu?ďakujem
Ivvaa
11.04.08,18:49
Pracoval od 1,2,2008 do 8,2,2008, t.j. 6 prac.dní, 8 kalendárnych dní. Nepracoval od 9,2,2008 do 29,2,2008- t.j. 15 pracovných dní a 21 kalendárnych dní.
Pri hľadání odpovede som si pred tým,než som si dovolila napísať moju otázku ,dobrú hodinu sama snažila nájsť odpoved. A kedže som si túto stránku predplatila, lebo som myslela, že čas ušetrím, napokon som sa rozhodla, že sa priamo opýtam. Preto potrebujem vedieť konkrétne čísla, pretože mám rozdielne výsledky v dvoch mzdových programoch.
Aj keď viem, že sú tu mnohí zdatní borci, som začiatočník, ktorý sa snaží niečo sa naučiť, tak ťa poprosím o trochu zhovievavosti. Ak sa ti moja otázka zdá nevhodná, tak mi proste neodpovedaj.Dik za pomoc
Ivvaa
12.04.08,05:29
Dik. V téme Vymeriavací základ zamestnanca, ktorý bol časť mesiaca na neplatenom volne som našla odpovede. Ked postupujem podľa návodu v tomto článku, dostanem sa k číslam, ktoré uvádza jeden z mzdových programov. Ďakujem