Stanislav 1975
11.04.08,21:22
Ahojte, chcel som poznať Vaše skúsenosti s fungovaním internetu od firmy Isper v Petržalke.
Totiž, onedlho mi končí viazanosť (mimoriadne "ultra- rychleho" netu od t-mobile) a samorejme nemam záujem pokračovať v tomto nete a zaujala ma ponuka netu od Isperu a tak som chcel vedieť o vaších skúsenostiach s nimi- díííííííííííík
Máme ešte v baráku aj rozvody na UPC, ale túto firmu ja nemusím
endrju
11.04.08,19:40
Ahojte, chcel som poznať Vaše skúsenosti s fungovaním internetu od firmy Isper v Petržalke.
Totiž, onedlho mi končí viazanosť (mimoriadne "ultra- rychleho" netu od t-mobile) a samorejme nemam záujem pokračovať v tomto nete a zaujala ma ponuka netu od Isperu a tak som chcel vedieť o vaších skúsenostiach s nimi- díííííííííííík
Máme ešte v baráku aj rozvody na UPC, ale túto firmu ja nemusím
A akú "technológiu" Tebou spomenutá firma ponúka? ADSL? WiFi? Dial-up? Optiku? Aké prenosové rýchlosti?
Aké sú Tvoje požiadavky na kvalitu pripojenia?
Napríklad ADSL v kvalite prijateľnej pre absolútnu väčšinu počítačových neprofíkov "zoženieš" dnes za cca 300 Sk (s DPH) mesačne. ;)
Stanislav 1975
11.04.08,19:48
Ahoj Andrejko, čo sa týka parametrov, tak mi absolutne vyhovujú- neobmedzené dáta, rýchlost cca. 30 mega, DC, - je to pripojenie cez kábel za 500skk mesačne. Takže vyhovujú mi, len som chcel vedieť, či niekto nemá s nimi reálne skúsenosti- či to tak všetko "fičí" ako inzerujú
Ciao
dobrak800
18.11.09,18:56
Zdravím, kto má v súčasnosti skúsenosti s ISPER-netom 100/100 Mbit/s, ktorý ponúkajú (teda aspoň na svojej stránke píšu) za nejakých 16,50. Chcel by som vedieť, reálnu rýchlosť downloadu/uploadu a hlavne stabilitu - tá je pre mňa najdôležitejšia. Momentálne využívam Chello 30/3 bez viazanosti. Som s týmto netom veľmi spokojný, len by sa šikol rýchlejší up...
Ďakujem.
mpca
18.11.09,19:15
mimotemy Ludia myslite aj na ludi co maju dialupko,, velkosti ako MB a GB vidia akurt tak na stave velkosti HDD :D :D :--- :---