kukurička
11.04.08,21:41
Rada by som sa predstavila, keďže som nová členka.
Som matka dvoch dospelých detí, ktoré pracujú v zahraničí. Syn nám kúpil notebook a odvtedy sa s priateľom sami trápime s týmto zázrakom techniky.
Poradu poznám už od minulého roku, keď som hľadla typ na prácu, keďže ma pred rokom prepustili zo zamestnania. Pracovala som 20 rokov v jednej stavebnej firme. Rada by som robila niečo, čo by ma bavilo a napĺňalo. Súkromné podnikanie je drina, keď čítam, čo je nutné okolo toho absolvovať. Už nie som najmladšia a chýba mi aj odvaha. A jazyky som sa mohla tiež učiť, keď mi to ešte pálilo.
Na tejto stránke hľadám a čítam rôzne rady. Zaregistrovala som sa len nedávno. Nemohla som ako nečlenka otvoriť nejaké vídeo, tak som to už konečne urobila. Na čítanie mi to doteraz stačilo a na príspievanie ma bolo potrebné nakopnúť.
Raz som mojej priateľke "pepsíkovej" túto stránku odporučila a ona mi to odvtedy nemôže zabudnúť /v dobrom/. Stále to tu vychvaľovala, tak asi aj to ma tak inšpirovalo. Ozaj, chcem sa jej poďakovať, keďže ma tu včera tak pekne privítala:). RADA SA STANEM ČLENKOU TEJTO "VEĽKEJ RODINY". :)
Je tu toho veľa, čo ešte neviem, no hádam to zvládnem- aj s Vašou pomocou.
Teším sa na všetko čo sa tu dozviem. Je tu toho veľa a bude to na dlhé hodiny sedenia pri počítači.
To je zatiaľ o mne všetko. Pekný víkend, aaaaaaahojte
Eulalia
12.04.08,04:29
Ahoj kukurička, vitaj medzi nami a zaraď sa:--- Dúfam, že pepsikova Ti povedala aj to, že keď sem raz zavítaš, budeš na Porade závislá:--- A táto závislosť sa liečiť nedá - chvalabohu.;)
Takže cíť sa medzi nami ako doma.;)
kukurička
12.04.08,15:23
Ďakujem Eulalia a s pepsikovou sa mám stretnúť v pondelok, tak pri kávičke mi urobí školenie :D:D:D:D .
Už ma to tu ťahá stále a ja už nebudem mať času ani navariť. Pa, pa
Melnick
12.04.08,16:01
Rada by som sa predstavila, keďže som nová členka.
Som matka dvoch dospelých detí, ktoré pracujú v zahraničí. Syn nám kúpil notebook a odvtedy sa s priateľom sami trápime s týmto zázrakom techniky.
Poradu poznám už od minulého roku, keď som hľadla typ na prácu, keďže ma pred rokom prepustili zo zamestnania. Pracovala som 20 rokov v jednej stavebnej firme. Rada by som robila niečo, čo by ma bavilo a napĺňalo. Súkromné podnikanie je drina, keď čítam, čo je nutné okolo toho absolvovať. Už nie som najmladšia a chýba mi aj odvaha. A jazyky som sa mohla tiež učiť, keď mi to ešte pálilo.
Na tejto stránke hľadám a čítam rôzne rady. Zaregistrovala som sa len nedávno. Nemohla som ako nečlenka otvoriť nejaké vídeo, tak som to už konečne urobila. Na čítanie mi to doteraz stačilo a na príspievanie ma bolo potrebné nakopnúť.
Raz som mojej priateľke "pepsíkovej" túto stránku odporučila a ona mi to odvtedy nemôže zabudnúť /v dobrom/. Stále to tu vychvaľovala, tak asi aj to ma tak inšpirovalo. Ozaj, chcem sa jej poďakovať, keďže ma tu včera tak pekne privítala:). RADA SA STANEM ČLENKOU TEJTO "VEĽKEJ RODINY". :)
Je tu toho veľa, čo ešte neviem, no hádam to zvládnem- aj s Vašou pomocou.
Teším sa na všetko čo sa tu dozviem. Je tu toho veľa a bude to na dlhé hodiny sedenia pri počítači.
To je zatiaľ o mne všetko. Pekný víkend, aaaaaaahojteBež sa ešte nadýchať čerstvého vzduchu, lebo odteraz budeš pripútaná putom najsilnejším .:D:D:D
DanielaSL
12.04.08,16:30
Tak ťa teda medzi nami závislákmi vítam...cíť sa tu dobre.:)

http://www.beruska8.cz/pracovni/kancelar/75.gif
kukurička
12.04.08,18:50
Už som sa bola aj nadýchať čerstvého vzduchu, aj som minula pár korún na nákup, niečo som rýchlo navarila na večeru, prichystala na zajtrajší obed mleté mäsko na roládu a ...že čo ďalej? Môj najobľúbenejší sobotňajší program "Pošta pre teba" som si už pozrela popri varení, takže som zase pri počítači. Presne tak ako ste predpovedali... no čo som mala robiť, keď už som nemala čo robiť? Ale ináč som cele dopoludnie makala /upratovala/ ako "šróbik"
Keby dnes bolo vyšlo počasie, tak sa nám už zbiehali slinky na opekačku a ja by som celý deň ani nepomyslela na počítač. No ale... veď nabudúce už bude krajší víkend :).
Pekný pozdrav všetkým - kukurička
Melnick
12.04.08,19:15
Už som sa bola aj nadýchať čerstvého vzduchu, aj som minula pár korún na nákup, niečo som rýchlo navarila na večeru, prichystala na zajtrajší obed mleté mäsko na roládu a ...že čo ďalej? Môj najobľúbenejší sobotňajší program "Pošta pre teba" som si už pozrela popri varení, takže som zase pri počítači. Presne tak ako ste predpovedali... no čo som mala robiť, keď už som nemala čo robiť? Ale ináč som cele dopoludnie makala /upratovala/ ako "šróbik"
Keby dnes bolo vyšlo počasie, tak sa nám už zbiehali slinky na opekačku a ja by som celý deň ani nepomyslela na počítač. No ale... veď nabudúce už bude krajší víkend :).
Pekný pozdrav všetkým - kukurička

Bacha, bacha ,pri opekaní kukurička , aby si nám tu po peknom víkende nepísala ako "pukanček".
betka
12.04.08,19:23
Syn nám kúpil notebook a odvtedy sa s priateľom sami trápime s týmto zázrakom techniky.


Vitaj kukurička u nás. Dovolila som si vystrihnúť kúsoček z citátu. Myslím si, že vieš narábať s NB veľmi dobre, keďže si dalaku nicku i kukuričku:);), pekne používaš smejkov.... Veľmi dobré pre tento zázrak prírody. (pracujem s PC dlho, ale som počítačové nemehlo :D:D). No čo už:)

Nech sa Ti u nás darí:)

To Melnick. Nebolo hore cítiť? My sme dnes opekali (teda ja nie, chlapi, ja som bola myčka, umývala som okná). Deti čiapky na hlave, dúfam, že uši neprefúklo. Synátor starší, čo nerád papká, sa dnes obžral ako také pra.., hneď som dala prvú pomoc (vachta).
Melnick
12.04.08,19:29
Od závisti, že vy ste už opekali a ja mám grilmanna preč - som si radšej zapchala nos , aby vôňa z vašej opekačky nedráždila moje chuťové bunky.:D:D:D A ja som si myslela ,že mi mávaš a to Ty si umývala okná ...hmmmm
danushka
12.04.08,19:40
Kukurička, pridávam sa k vítajúcim závislákom a teším sa na Tvoje príspevky, ktorými nás určite obohatíš. Inak, ten Tvoj nick je bombastický, má šmrnc - jednoducho nepriehľadnuteľný:)...
betka
12.04.08,19:42
Od závisti, že vy ste už opekali a ja mám grilmanna preč - som si radšej zapchala nos , aby vôňa z vašej opekačky nedráždila moje chuťové bunky.:D:D:D A ja som si myslela ,že mi mávaš a to Ty si umývala okná ...hmmmm

mimotemy, som mimo témy.
MAska, jedna :D Schuti som sa zasmiala.:)
Mávala som juhu, asi chcem ísť k moru (Maji, máte plné správy)
Melnick
12.04.08,19:58
mimotemy vymazala som :D:D:D a urobila miesto pre Tvoju ;)
kukurička
13.04.08,19:15
Ahojte všetci, ďakujem za pochvaly. Dnes som sa sem akosi nedostala, keďže som dopoludnia varila a popoludní sme si vyrazili do prírody, síce bez špekačiek, lebo sme mali plné bruchá, no aspoň sme si dobili batérie. Slniečko tak pekne svietilo, až som sa bála aby zo mňa naozaj nebola pukancová kukurica :cool:. To by potom mali čo zobkať tie vtáčiky:D.
Som sa schuti zasmiala, ako sa dá dvojzmyselne pochopiť umývanie okien. Ono to môže napr. z okoloidúceho auta skutočne vyzerať ako mávanie a pritom je to taká zaberačka. Aj ja som robila také v piatoka ešte som aj škriabkala žiletkou, čo majstri dopackali tmelom, takže som večer normálne mala kŕče v prstoch.
S počítačom som pracovala už predtým v práci, ale o veľa vecí som sa nemusela starať ja a doma to musíme sami. Taktiež mi chodí veľa e-mailovej pošty, takže musím preposielať, všeličo prikladať, tak som sa to už naučila. A minulý rok som absolvovala taký zaujímavý rekvalif.kurz na počítače /tam som sa zoznámila s pepsíkovou/, takže som sa tam zdokonalila. Nevedela som vôbec nič o Worde a taký Excel a PowerPoint - úplna neznáma. Aj syn mi pomáha cez Skype a dobrý priatelia tiež ,za čo som im vďačná. Vás sa chcem opýtať, odkiaľ beriete takých pekných :), čo si napr.aj očká zakrývajú /sú pohyblivé/ a také iné ako sú tuto ?
Všetkým pracujúcim prajem krásny pracovný týždeň, nezamestnaným prajem, aby boli v správny čas na správnom mieste a dúfam, že budúci víkend bude krásne a konečne pôjdeme opekať. Už sa teším:---. Pa - kukurička