Stanislav 1975
11.04.08,22:09
V čase keď skoro všetci, ktorí sa na 10 min. objavia v televízii, prípadne si prídu "zašantiť" do nejakej reality show, príp. si hlavu prefarbia na zeleno- toto všetko sú na Slovensku celebrity ale pritom celebrít( ozajstných) je u nás len zopár a jednou z týchto celebrít je neuveriteľná žena, ktorá aj spolu s manželom sa na Slovensku začala venovať boju proti rakovine- chorobe pri ktorej máme všetci rešpekt, lebo
- nedá sa proti nej poistiť v žiadnej poisťovni
- svojú obeť si nevyberá( poznal som kopu ľudí ktorí na ňu zomreli a pri tom nikdy nefajčili, zdravo sa stravovali a pod. a predsa ich " to draplo")
Ja osobne som sa v živote malokoho a máločoho bál, ale tohto sa bojím a poriadne
Táto pani, ktorá už by si mohla užívať zaslúžený dochodok a oddýchnuť si po hektickom živote v ktorom sa vždy starala o ľudí- napriek tomu- organizuje, prednáša , pomáha a neviem čo všetko ešte robí pre ľudí
Takýto ľudia, sú u mňa ozajstnou celebritou a nie Honzík...
Stanislav 1975
11.04.08,20:10
Touto ozajstnou celebritou je u mňa-
Mudr. Evička Siracká DrSc.

pani doktorka ďakujem...
Stanislav 1975
12.04.08,13:00
Akurát čítam na nete, že tento rok sa vyzbieralo o cca. 300.000skk viac ako minulý rok, takže ÚSPECH.
durisovad
12.04.08,13:04
A to len v Bratislave. Vysledky za celu republiku budu zname cca o tyzden.
Rika
17.04.10,12:48
Touto ozajstnou celebritou je u mňa-
Mudr. Evička Siracká DrSc.

pani doktorka ďakujem...
keď bola moja mama chorá, boli sme v novootvorenom Cetre pomoci v Ba, mama bola už na vozíku a potrebovali sme nejakú pomoc. Videla nás tam pani doktorka a prišla za nami, veľmi sa zaujímala o našu situáciu a tiež poradila, bola veľmi milá a príjemná, jej láskavosť jej vidno na očiach.