LuckyStar
11.04.08,22:15
Po nainstalovani Kaspersky Internet Security 7 mi po starte pocitaca vobec neukazuje dvd rom. ukaze web kameru a hard disky ale nie dvd. po odinstalovani KIS, system dvd rom bez problemov ukaze. vie mi niekto poradit kde je chyba?
dakujem.
Charon
17.04.08,05:45
Keďže sa pravdepodobne nejedná o chybu KIS - bug by bol zverejnený a opravený, máš v PC buď konflikt s iným programom, alebo chybný zápis v registroch.
Konflik s iným programom zistíš tak, že programy, ktoré sa spúšťajú pri štarte, budeš postupne vypínať (v registroch). Teraz myslím nie štandardné programy. Napr. nejaký program na stráženie regstrov, antispy programy a podobne.
Chybu v registroch nejakým softom, čo registre opravuje.

Odporúčam systemmechanic standard. Je platený soft, ale 30 dní ho smieš používať. Spustíš "total care" a on Ti dá do poriadku to, čo vie. Je to úžasný program.
LuckyStar
26.04.08,15:35
vdaka za pomoc. skusil som to a zda sa, ze to funguje.
Anik
02.04.11,18:41
poprosila by som o pomoc potrebujem predĺžiť licenciu na kaspersky internet security a neviem si poradiť
za radu by som bola veľmi vďačná
Anik
04.04.11,06:26
posúvam
a ďakujem
Anik
05.04.11,07:02
ak by sa našiel niekto komu sa táto informácia zíde
www.kaspersky.cz
eshop - obnova s DPH na rok obyčajný človek nie podnikateľ 28,2Eur ak to chceš na IČO, DIČ treba sa zahlásiť na DÚ §7 a dodaniť
takže radšej len FO na meno
požiadať o možnosť zadania hesla potom pošlú predfaktúru uhradiť do tatra banky a zaktivujú ti to cez internet pre niekoho sú to úsmevné slová ale ja som sa stým potrápila, lebo hlášky na PC ma vždy hádzali len do anglického jazyka
príjemný deň