klocek
31.03.05,11:00
Skúste si to !!
***********************************
Osobné údaje z cestovných pasov sú teraz voľne pristupné na internete!! Pokiaľ máte vydaný pas, tak je tam i ten Váš vrátane vašich osobných údajov a Vašej fotografie!
Neveríte?
Stačí zadať Vaše meno, priezvisko a krajinu kde bol pas vydaný ...... bez diakritiky a čiariek!
http://www.scrolllock.nl/passport

!!!! To je silné kafé !!!!
Majka
31.03.05,09:03
no dakujem, som krasna :D
elizabet100
31.03.05,09:07
to je čo za blud. ja som to skúsila a mám tam fotku opice, dátum narodenia ktorý vôbec nesedí ani tie údaje.
Majka
31.03.05,09:08
si si myslela ze je to pravda ?????
mozno si sa prave narodila ako opica :)
Zita5
31.03.05,09:11
To je asi už 1 apríl nie ?????????? Je to fajn.
Majka
31.03.05,09:13
potesi to taketo odreagovanie, no vsak mam pocit ze tou opicou som sa dnes stala a aj sa stanem po tych telefonatoch a nahanackach ohladom dan.priznania.clovek by neveril kolko ludi zrazu pozna vase tel.cislo :D
Zita5
31.03.05,09:17
Najhoršie je robiť pre kamarátov , za čo dostaneme len čokoládku . Já som ich mala tento rok 15 ,ale som sa zapovedala , že už s tým " všetko zadara" končím. Takže dnes už ani telefón nezdvíham .
Majka
31.03.05,09:22
Zitka ja ani za tu cokoladu, za dakujem pekne,si poklad a pod.... ja som mala muky pred tyzdnom,dvomi, urcite si si vsimla moje prispevky a mne nemal kto poradit,vdaka vam tu na porade som ukoncila jednu nestastnu firmu kde som nevedela kam z kaluze.

kazdy rok si hovorim ze na buduce koniec...no ... vcera som stisila MT vypla zvonenie a do rana 10 zmeskanych hovorov od "kamaratov".
elizabet100
31.03.05,09:24
he he konečne sa končí ten marec!!!! uf môžme si vydýchnuť.
vladan
31.03.05,09:26
Skúste si to !!
***********************************
Osobné údaje z cestovných pasov sú teraz voľne pristupné na internete!! Pokiaľ máte vydaný pas, tak je tam i ten Váš vrátane vašich osobných údajov a Vašej fotografie!
Neveríte?
Stačí zadať Vaše meno, priezvisko a krajinu kde bol pas vydaný ...... bez diakritiky a čiariek!
http://www.scrolllock.nl/passport

!!!! To je silné kafé !!!!
klocek, nehnevaj sa, ale v ponuke ani Slovakia nie je ... tak to nie je určené pre našu krásnu republiku ... my tu máme teraz haló okolo ŠTB, tak možno preto nás ušetrili :D:D:D
Mickya
31.03.05,09:36
klocek, nehnevaj sa, ale v ponuke ani Slovakia nie je ... tak to nie je určené pre našu krásnu republiku ... my tu máme teraz haló okolo ŠTB, tak možno preto nás ušetrili :D:D:DVladi, je tam akurát Czechoslovakia. Asi dotyčný, ktorý robil tú stránku, netušil, že už 12 rokov sme rozdelení.
brm
31.03.05,09:44
podobám sa, aj také kruhy pod očami mám...len som menej zarastená, včera som bola na kozmetike...
klocek
31.03.05,10:06
klocek, nehnevaj sa, ale v ponuke ani Slovakia nie je ... tak to nie je určené pre našu krásnu republiku ... my tu máme teraz haló okolo ŠTB, tak možno preto nás ušetrili :D:D:D
vladan, sorry ale v zahraničí nás asi stále niektorí evidujú ako jeden štát. Ale celkove na vysvetlenie: Túto tému som zadal na odľahčenie a uvoľnenie. Poslal mi to kolega z CZ, tak som si to chcel hned aj skontrolovať a tiež som sa tam pekne videl!
evina
31.03.05,10:08
adam
31.03.05,10:35
Kloček, kam na to chodíš? Všetci zaradom sa chytáme......:D
klocek
31.03.05,10:44
Kloček, kam na to chodíš? Všetci zaradom sa chytáme......:D
Moja práca je "hodne surfovať na webe" a veľa obchodnej emailovej korešpondencie a tak sa mi častokrát všeličo dostatne "do ruky". Ale inak som veľmi rád, že Vás to väčšinou pobavilo a odreagovalo. To bol aj účel!
vladan
31.03.05,11:16
klocek, veď na nič v zlom, len že Slovakia tam nie je :D ... tak som zvolila Slovinsko a tajne dúfala, že opica tam nebude ... hm, a bola! :eek:
klocek
31.03.05,11:19
klocek, veď na nič v zlom, len že Slovakia tam nie je :D ... tak som zvolila Slovinsko a tajne dúfala, že opica tam nebude ... hm, a bola! :eek:
Hmm, super skúška, škoda, že to nevyšlo, ani mne a môžem skúšať trebárs aj Cubu!
bea
31.03.05,11:27
To sme sa všetci dobre dostali! Tie opice sú z nás asi ku koncu marca a od 1. apríla budeme snáď už krásne, ušľachtilé kone?
Valika
31.03.05,11:56
Ja som tiež čakala že sa tam ozaj objavím a pozerám aká opica??? Žeby som bola až taká škaredá??? Pekný den všetkým nachytaným.
Muška
31.03.05,12:07
Kloček, toto bolo neuveriteľne krásne ukončenie daňového šialenstva. Dík:)
schreiterka
31.03.05,12:34
TAK TOTO JE PEKNE SVINSTVO



TEN KTO TU POSLAL TEN ODKAZ, TAK SI TO ZLIZNE, JA SRANDE ROZUMIEM, ALE TO ZE TAM TERAZ NIEKTO BUDE MAT V DATABAZE MOJE MENO A IP ADRESU, TAK TO UZ SRANDA ROZHODNE NIE JE.
klocek
31.03.05,13:13
TAK TOTO JE PEKNE SVINSTVO



TEN KTO TU POSLAL TEN ODKAZ, TAK SI TO ZLIZNE, JA SRANDE ROZUMIEM, ALE TO ZE TAM TERAZ NIEKTO BUDE MAT V DATABAZE MOJE MENO A IP ADRESU, TAK TO UZ SRANDA ROZHODNE NIE JE. Ak si všimnete tému (Po porade) a poriadne si ju prezriete, tak zistíte, že táto časť slúži na "uvolnenie" poradákov a relax popri tých všetkých starostiach. Ak by Vám vadilo uverejnenie Vášho mena, či IP adresy (neviem ako máte nakonfigurovaný PC), tak je lepšie takéto portály nenavštevovať. A Meno a priezvisko na zaradenie do databázy nejakej "quasi spoločnosti" určite vôbec nestačí! To by možná viacej vyčítali z našich profilov na tejto www. stránke. Pokiaľ som sledoval príspevky, každého to pobavilo, alebo tomu tak nie je poradáci?
hanulla
31.03.05,13:28
Náhodou je fantastické ved aj tak nám už všetkým šibe tak taky preukaz by sme mohli aj prísličnikom pasovej kontroli ukázať. Hurá 1.apríl
klocek
31.03.05,13:31
Mne sa to tiež páčilo, aj ked som sa rovnako nachytal!
Majka
31.03.05,13:43
z porada.sk kto chce ziska podstatne viac informacii o tebe ako na tej stranke s opicou. to si bud ista.
nemusis hned reagovat tak agresicne, kto by si to zlyzol? akurat ta opica.
prajem prijemny bezstarostny den.
klocek
31.03.05,13:48
z porada.sk kto chce ziska podstatne viac informacii o tebe ako na tej stranke s opicou. to si bud ista.
nemusis hned reagovat tak agresicne, kto by si to zlyzol? akurat ta opica.
prajem prijemny bezstarostny den.
MAJKA! Dakujem za podporu môjho názoru, klocek!
ayya
31.03.05,13:58
TAK TOTO JE PEKNE SVINSTVO

TEN KTO TU POSLAL TEN ODKAZ, TAK SI TO ZLIZNE, JA SRANDE ROZUMIEM, ALE TO ZE TAM TERAZ NIEKTO BUDE MAT V DATABAZE MOJE MENO A IP ADRESU, TAK TO UZ SRANDA ROZHODNE NIE JE.
:D :D
Ja som bola najprv zvedava na kolegyňu, takže moje nemajú
:D :D
klocek
31.03.05,14:05
Já som to tiež vyskúšal na suseda, ha,ha!
Muška
31.03.05,14:07
Kloček, rozmýšľam, že kto si už na mne čo vezme. Takže mňa to potešilo.:cool:
babenko1
31.03.05,15:39
jaaj.. aká krásna som na tej fotke, hihiii... tak toto bola dobrá bodka za ukončením tohto daňového šialenstva...:-) s príchuťou zápalu stredného ucha.. dobre sa mi pracovalo...
brm
31.03.05,18:05
Kloček, rozmýšľam, že kto si už na mne čo vezme. Takže mňa to potešilo.:cool:bzuk, veru, sme tam krásne štíhle, svalnaté, žiade tuk...len tá frizúra...a oholiť ma tiež mohli
ondrejvla
31.03.05,19:26
No ale som sa dala nachytať!!

Dobre, zajtra idem kúpiť novú pinzetu, zväčšovacie zrkadlo a začnem trhať chlpy, lebo mám pocit, že som to trošku prehnala, keď obdivujem opičiakov!
jeso
31.03.05,19:34
Skúste si to !!
***********************************
Osobné údaje z cestovných pasov sú teraz voľne pristupné na internete!! Pokiaľ máte vydaný pas, tak je tam i ten Váš vrátane vašich osobných údajov a Vašej fotografie!
Neveríte?
Stačí zadať Vaše meno, priezvisko a krajinu kde bol pas vydaný ...... bez diakritiky a čiariek!
http://www.scrolllock.nl/passport

!!!! To je silné kafé !!!!
no-celkom pekne sa na fotke usmievam...
kukučka
31.03.05,19:42
Pamätáte na Zajacovu stránku? /Môžete ju tu pre nových zopakovať - mne sa nechce hľadať/ Tak vtedy som naletela a dnes som si najprv prečítala jednu stránku vaších reakcií a bolo mi jasné, že sa kuknem a zasmejem :D Bravo Klocok! Vraj behá niečo o chorobe šialených kráv, nemáš?
klocek
01.04.05,08:25
Pamätáte na Zajacovu stránku? /Môžete ju tu pre nových zopakovať - mne sa nechce hľadať/ Tak vtedy som naletela a dnes som si najprv prečítala jednu stránku vaších reakcií a bolo mi jasné, že sa kuknem a zasmejem :D Bravo Klocok! Vraj behá niečo o chorobe šialených kráv, nemáš?
Poruke nie, ale dalo by sa vyhrabať všeličo, no mám obavu aby sa niektorí zase neurazili!
Evanka
01.04.05,08:26
klocek vdaka, konecne mam dobru fotku na doklade :D
brm
01.04.05,08:32
Poruke nie, ale dalo by sa vyhrabať všeličo, no mám obavu aby sa niektorí zase neurazili!ja sa veru neurazím...uraziť sa môže akurát trafená hus...
gabri
01.04.05,09:37
Tak to ja som bola riadne trafená huso-opica.Ani som sa moc pri tom pohľade neprekvapila, veď tak nejako aj vyzerám-tak čo sa budem čudovať.Chvíľku mi trvalo, kým som si uvedomila, že veď ja mám melír!!!tak to bude asi kuleha!
luebchenko
01.04.05,11:04
ja sa nepodobám!!! ja som na zeleno!!!
deha
01.04.05,11:08
Ešte dnes som davala 3 DP, oči mam červené, v hlave treští, ale na tomto som sa strasne pobavila, už dnes som raz naletela na clanok v sme , že vlada zavedie pracovne soboty, na toto pasove ŠTB som tiez naletela, ale je to super uvolnenie, že je to volovina!,
la-dy
01.04.05,12:42
Otázka pre klocek.Kam na to chodí.


Moja práca je "hodne surfovať na webe" a veľa obchodnej emailovej korešpondencie a tak sa mi častokrát všeličo dostatne "do ruky". Ale inak som veľmi rád, že Vás to väčšinou pobavilo a odreagovalo. To bol aj účel!
Na niečo podobodobné som sa nachytal minule aj ja:mad: . Ale tam bolo, že o každom z nás má informácie americká CIA;) a keď som zadal svoje údaje, tiež tam bolo to isté.
Ingrid G.
01.04.05,13:30
Super, veľmi som sa pobavila. Gratulujem, si zatiaľ prvý, kto ma dnes nachytal. Len ešte jedna prosba na záver: na budúce prosím krajšiu fotku.