a13
12.04.08,15:29
V skutocnosti mam napad ze ma niekto napad.
Som student v UK.
A chcel by som rozbehnut nejaky biznis najlepsie po internete lebo sa mi tu nechce pracovat na tychto ludi.
Ak by mal niekto napad ako spolupracovat tak napiste na kosak.p(at)gmail(dot)com

PS: rozmyslal som nad niecim takym ako kupou tovaru v UK a nasledovnim preposlanim na SVK ,cize ak mate niekto na svk internetovy obchod zamerani na dake veci co by mozno bolo tu lacnejsie kupit kontaktujte ma alebo som rozmyslal pretoze som v Skotsku. Tak organizovat nejake vylety zo svk alebo dovoz gajd zo skotska skutocne neviem.
Ale robit sa mi nechce a najom z niecoho platit musim :P
dushan
12.04.08,14:53
Huraaa, konecne nejaky dobry napad!!!:D:D:D
rickman
12.04.08,16:28
Tie gajdy? :D
dushan
12.04.08,16:45
mimotemy Ahoj Rickman, no bud tie gajdy alebo whisky...:D
rickman
13.04.08,07:18
mimotemy Ahoj Rickman, no bud tie gajdy alebo whisky...:D

tak tak..
Alex_M
14.04.08,04:52
Konecne inovacna myslienka ako mat prachy bez roboty:D urcite na tom pracuj, drz sa svojho ciela:)
Braňo
14.04.08,05:14
Keďže pracovať sa Ti nechce, Tvoj úspech si vopred vylúčil. Gajdy sa dajú bežne kúpiť cez internet, tak ako aj škótska whisky.
Chobot
14.04.08,05:55
V skutocnosti mam napad ze ma niekto napad.
Som student v UK.
A chcel by som rozbehnut nejaky biznis najlepsie po internete lebo sa mi tu nechce pracovat na tychto ludi.
Ak by mal niekto napad ako spolupracovat tak napiste na kosak.p(at)gmail(dot)com

PS: rozmyslal som nad niecim takym ako kupou tovaru v UK a nasledovnim preposlanim na SVK ,cize ak mate niekto na svk internetovy obchod zamerani na dake veci co by mozno bolo tu lacnejsie kupit kontaktujte ma alebo som rozmyslal pretoze som v Skotsku. Tak organizovat nejake vylety zo svk alebo dovoz gajd zo skotska skutocne neviem.
Ale robit sa mi nechce a najom z niecoho platit musim :P

Však napíš, čo je tam lacnejšie, aby predajcovia vedeli, čo budú predávať. Alebo myslíš, že je dobrá nápad kupovať tam maslo a posielať ho dobierkou na SK?

Aký predajcovia internetových obchodov sa ti majú ozvať? Predajcovia s PC technikou, elektronikou, autami, oblečením, hudobniny, tabak, ?.... záber je veľmi široký. Napíš konkrétne, čo vieš zohnať lacnejšie. Inak by som musel skonštatovať, že "si objavil Ameriku". Dnes už kde kto dováža tovar aj z UK.
sarinka x3
15.04.08,10:08
A ty chces akoze ostat v Skotsku? Len sprostredkovavat business? Poznam tam ludi, slovakov, ktori pracuju pre cestovne agentury a robia sprievodcov krajinou pre Cechov a slovakov.. Strasne rada by som si pozrela Skotsko..
a13
16.04.08,18:19
Ja som student studujem tu IT a nechcem robit v bare ... preco ? by som to mal robit ? studujem a popri tom robim minimalne na to aby som najom zaplatil a prezil preto pisem ak je moznost nerobit na skotou a mozno zacat vlastny biznis uz teraz preco neskusit .... Neboj aj ja sa dostanem vyssie ale najprv skola a potom sa uvidi bez skoly som tu hovno .... ,

S tou whisky by som to nebral tak ze sa neoplati .... ,
Som skoro za kazdu spolupracu .... btw SARINKA ked tu poznas ludi daj kontakty budem ti vdacny bavilo by ma to robit a popri tom cestovat .... ale to su take reci proste kazdy pozna a lalalala ale ked dojde na lamanie chlebu tak napises ze kontakt na nich nemas ..... (btw som z aberdeenu - olejoveho mesta :) no a ked sme pri tom dalsia vec ma napadla :D nechcete certifikaty niekto ze mozte ist robit na ropnu plosinu :)) tu to stoji okolo 200£ je to len certifikat nieje zarucene ze vas zoberu na plosinu ale bez neho nie to iste ak chcete robit v UK ako bouncer or doorman treba vam licenciu spomeniem ze tyto ludia maju 12-18£ na hodinu)

Budem rad ked mi napisete ohladom hocijakej spoluprace na kosak.p(at)gmail(dot)com
rickman
17.04.08,08:41
Tak Aberdeen vravis :). Very nice.
a13
17.04.08,11:10
rickman ?
hubatá
11.10.13,11:57
Ježišíííí, to je dobrý nápad, mne sa tiež nechce robiť!
Katy a R
11.10.13,14:45
ari - ale to je témička z roku 2008 ... možno už aj slušne zarobil odvtedy ;)
korela
12.10.13,11:40
Chudoba cti netratí.
korela
12.10.13,11:42
To neprekáža, že téma je stará, čím ich bude viac predávať, ceny by sa mali znižovať.