michallll
12.04.08,20:36
Dobry den, chcel by som po prvykrat pracovat v jednom klube ako DJ a mam k tomu tri otazky:
1. Da sa nejako zlegalizovat moja hudobna zbierka? Pretoze vacsinou mam mp3-ky a nie original CD ?
2. Mam nejake ine moznosti, ako by som to mohol robit, popripade hrat mp3-ky a za to odvadzat nejaky poplatok nejakej oraganizacii?
3. Myslim, ze staci mat nejaku dohodu s majitelom klubu, alebo nie? Co musim este urobit?

Dakujem !

zlezaradil
Prepacte za zle zaradenie prispevku. Mohli by ste ho presunut?
Chobot
12.04.08,20:49
Dobry den, chcel by som po prvykrat pracovat v jednom klube ako DJ a mam k tomu tri otazky:
1. Da sa nejako zlegalizovat moja hudobna zbierka? Pretoze vacsinou mam mp3-ky a nie original CD ?
2. Mam nejake ine moznosti, ako by som to mohol robit, popripade hrat mp3-ky a za to odvadzat nejaky poplatok nejakej oraganizacii?
3. Myslim, ze staci mat nejaku dohodu s majitelom klubu, alebo nie? Co musim este urobit?

Dakujem !

zlezaradil
Prepacte za zle zaradenie prispevku. Mohli by ste ho presunut?

Bohužiaľ ťa sklamem, ale tvoje (asi načierno získané) mp3 skladby nemôžeš oficiálne použiť na diskotékach. Musíš mať originálne nosiče, resp. lepšie povedané, musíš mať legálny zdroj diela. Na základe takto vlastneného legálneho diela si môžeš na základe súhlasu vyhotoviť pracovnú kópiu diela (skladieb), ktoré budeš môcť hrať.

Pozri, aké sankcie ti hrozia, ak to nedodržíš:

http://www.soza.sk/index.php?page=mainbrowser&type=0&openmenutop=133&idtop=133