damati
12.04.08,22:53
Dávate doklady o nákupe za hotovosť /pokladničné bloky/ kopírovať, aby nevybledli, alebo to netreba robiť? Ďakujem ;):)
petovsan
12.04.08,21:33
Dávate doklady o nákupe za hotovosť /pokladničné bloky/ kopírovať, aby nevybledli, alebo to netreba robiť? Ďakujem ;):)
Moji klienti to nerobia, poučení sú, avšak aj v prípade kopírovania nezabezpečia originál proti strate údajov ... kópia síce zostane, ale nie je možné ju porovnať s originálom bez údajov. Je tu o tom veľa príspevkov, názory sú rôzne, takmer každý má svoj kúsok pravdy ... ale ja osobne kopírovať tie kvantá dokladov odmietam. Skôr by ma zaujímalo, kde zobral ten papier, na ktorý poniektoré registračky tlačia, atest spôsobilosti ... keď z neho záhadne všetko zmizne ... a vôbec, nebudem sa zasa nad tým rozčuľovať ... nemá to žiadny zmysel.
V prípade daňovej kontroly si moji klienti urobia s kontrolórmi intímnu chvíľku a budú nahrievať doklady nad sviečkou :D, čím sa im, akoby zázrakom, údaje na doklade zjavia biele na čiernom (o.i. touto cestou ďakujem za tento magický kúsok jeho autorovi - meno poraďáka doplním, ak dodatočne zistím)
... takže dodatočne doplňujem autorku skvelého nápadu ... SLAVICA, díky !!!
Marína
13.04.08,07:14
damati
14.04.08,13:04
Ďakujem za odpovede. Tie bločky sú naozaj super.
b.breza
22.04.08,10:07
" Skôr by ma zaujímalo, kde zobral ten papier, na ktorý poniektoré registračky tlačia, atest spôsobilosti ... keď z neho záhadne všetko zmizne ... "´= autor petovsan -oceňujem !
cactus
22.04.08,10:12
ale malo by so sa zmeniť. Už v parlamente vraj začali rokovať o ERP a kvalite papiere, ktorý sa používa. Takže svitne na lepšie časy?

už som to v niektorej téme aj spomínala?
Tweety
22.04.08,10:13
[quote=cactus;713996]ale malo by so sa zmeniť. quote]

podarené:---
cactus
22.04.08,10:23
[quote=cactus;713996]ale malo by so sa zmeniť. quote]

podarené:---

súhlasím...
petovsan
22.04.08,13:07
ale malo by so sa zmeniť. Už v parlamente vraj začali rokovať o ERP a kvalite papiere, ktorý sa používa. ...
hmm, skutočné NEČAKANÉ ... taká rýchla reakcia na tento problémik ... a odkiaľ sa o ňom v tom našom parlamente vôbec dopočuli:eek:, že sa konečne zmoblilizovali a sú ochotní tak neuveriteľne PROMPTNE zareagovať??? :eek::eek::eek:
cactus
22.04.08,13:11
hmm, skutočné NEČAKANÉ ... taká rýchla reakcia na tento problémik ... a odkiaľ sa o ňom v tom našom parlamente vôbec dopočuli:eek:, že sa konečne zmoblilizovali a sú ochotní tak neuveriteľne PROMPTNE zareagovať??? :eek::eek::eek:

no, vieš, veď to bolo aj v Novinách na TV, len neviem presne ktorá TV
petovsan
22.04.08,13:24
no, vieš, veď to bolo aj v Novinách na TV, len neviem presne ktorá TV
... aha, takže z TV, ešteže máme takýto inštrument :D ... zároveň vzdávam týmto hold "zástrčkovému zákonu" !!!!!! :D:D:D