evka-janekova
13.04.08,20:41
Dobrý večer, :cool:

chcem sa spýtať, či niekto nevie, ako sa dajú zohnať nejaké suveníry z 2. sv. vojny. Dosť ma to fascinuje a nikde som nenašla žiadnu stránku. Ani neviem, či sa to dá vlastne zohnať, ked majú historickú hodnotu.

Budem rada, ked mi niekto s tým poradí, nemusí to byt originál, stačí aj duplikát, aj to by ma potešilo, DIKY MOC

:rolleyes:
Mária27
13.04.08,20:54
Oslov zberateľské kluby a časopisy.

Ale pozor na nacistické symboly ... bol schválený zákon ...
littleboy
14.04.08,07:49
V sobotu 19.4 bude v Trencine burza starozitnosti. Chodim tam pravidelne takze viem ze si tam urcite prides na svoje :-)
Bastian
14.04.08,12:22
Dobrý večer, :cool:

chcem sa spýtať, či niekto nevie, ako sa dajú zohnať nejaké suveníry z 2. sv. vojny. Dosť ma to fascinuje a nikde som nenašla žiadnu stránku. Ani neviem, či sa to dá vlastne zohnať, ked majú historickú hodnotu.

Budem rada, ked mi niekto s tým poradí, nemusí to byt originál, stačí aj duplikát, aj to by ma potešilo, DIKY MOC

:rolleyes:
Ja som si myslel, že suveníry si berieme iba z dovolenky... Čo ťa na tom fascinuje? Niekto tu písal, že pôjde pozrieť Osviečim - asi by si mala ísť tiež pozrieť... niektorí tu napísali, že boli pozrieť a majú dosť. Ty chceš mať spomienku na také niečo doma vo vitrínke? Zdá sa mi to trocha choré. Aj keď neviem koľko máš rokov, lebo aj ja keď som bol chalan, tak som zbieral náboje... ale už ma to dávno prešlo.
misomiso
16.04.08,05:52
Dobrý večer, :cool:

chcem sa spýtať, či niekto nevie, ako sa dajú zohnať nejaké suveníry z 2. sv. vojny. Dosť ma to fascinuje a nikde som nenašla žiadnu stránku. Ani neviem, či sa to dá vlastne zohnať, ked majú historickú hodnotu.

Budem rada, ked mi niekto s tým poradí, nemusí to byt originál, stačí aj duplikát, aj to by ma potešilo, DIKY MOC

:rolleyes:

Treba kopat na Dukle. Ale pozor - nedavno jeden suvenir z 2. svet. vojny pripravil o zivot bagristu v Nemecku.