robin78
14.04.08,12:31
Hladam niekoho kto mi zrealizuje zmeny v s.r.o. Potrebujem zmenit sidlo a pridat nejake predmety cinnosti. Dakujem.
Richard
16.04.08,06:46
Asi by bolo dobre zadať aj lokalitu .-)
V BA viem odporučiť.
monyka
16.04.08,10:26
Ja viem zase v DK.
Ale kľudne by si si to mohol urobiť aj sám.
robin78
16.04.08,10:33
Asi by bolo dobre zadať aj lokalitu .-)
V BA viem odporučiť.

Jedna sa o NR, ale uz som nasiel osobu, ktora mi to zrealizuje. Dakujem.
robin78
16.04.08,10:35
Ja viem zase v DK.
Ale kľudne by si si to mohol urobiť aj sám.

Sam si to spravit nemozem, pretoze nemam tolko casu aby som okolo toho tolko behal a je mi jednoduchsie to niekomu dat urobit...
monyka
17.04.08,10:51
Ja len, že by si ušetril niekoľko tisíc:D
robin78
17.04.08,13:23
No s tym usetrenim to nemusi byt take iste, pretoze na jednej strane by som sice nieco usetril, ale na druhej strane by som mohol aj dost stratit ;-)
Zoltán Kovács
17.04.08,14:10
Sam si to spravit nemozem, pretoze nemam tolko casu aby som okolo toho tolko behal a je mi jednoduchsie to niekomu dat urobit...

Zakladal som vlastnú sro sám. Stalo ma to 3x návšteva notára + zaplatenie za zakladateľskú zmluvu. A celé trvalo týždeň od spísania zakl.listiny po zápis do OR.

Ak niekoho splnomocníš na vykonanie týchto úkonov to ťa vyjde rádovo viac, a aj tak musíš osobne navštíviť notára kvôli overeniu podpisov.
cactus
17.04.08,15:29
Zakladal som vlastnú sro sám. Stalo ma to 3x návšteva notára + zaplatenie za zakladateľskú zmluvu. A celé trvalo týždeň od spísania zakl.listiny po zápis do OR.

Ak niekoho splnomocníš na vykonanie týchto úkonov to ťa vyjde rádovo viac, a aj tak musíš osobne navštíviť notára kvôli overeniu podpisov.

potvrdzujem skúsenosť Zoleeho. Ja som tiež mala založenú s.r.o. do týždňa + jeden deň.
Podotýkam, že podklady a tabuľky a všetky doklady, zmluvy atď. čo je treba na založenia s.r.o. som si vyhľadala tu na Porade. Ak si človek nájde čas a má trpezlivosť, tak všetko tu nájde. a ak nenájde, tak Poraďáci ochotne poradia a pomôžu.
cactus
17.04.08,15:31
mimotemy

Zolee - kvitujem - výborná pomôcka:


Návod na hľadanie: http://www.hdsoft.sk/bin/hladaj_demo.swf
Zoltán Kovács
17.04.08,17:33
mimotemy

Zolee - kvitujem - výborná pomôcka:


Návod na hľadanie: http://www.hdsoft.sk/bin/hladaj_demo.swf

Nie je môj výtvor. Ak sa nemýlim je to od ekopo. Len som porušil autorské práva, a pripol som k svojmu podpisu.
cactus
18.04.08,04:29
Nie je môj výtvor. Ak sa nemýlim je to od ekopo. Len som porušil autorské práva, a pripol som k svojmu podpisu.

až by ekopo nič nenamietal, tak by to mohlo využiť viacero Poraďákov ako návod pre nováčikov, ak by ich napadlo na to kliknúť.
Páči sa mi to...;)
robin78
18.04.08,06:03
Zakladal som vlastnú sro sám. Stalo ma to 3x návšteva notára + zaplatenie za zakladateľskú zmluvu. A celé trvalo týždeň od spísania zakl.listiny po zápis do OR.

Ak niekoho splnomocníš na vykonanie týchto úkonov to ťa vyjde rádovo viac, a aj tak musíš osobne navštíviť notára kvôli overeniu podpisov.

Vo vela pripadoch je to asi tak ako hovoris, ale u mna je to presne opacne a zato chcem riesit tak ako to riesim, t.j. ci veris alebo nie, tym ze niekoho splnomocnim, tak na tom vlastne usetrim a stoji ma to radovo menej ...