mina12
14.04.08,18:34
V juni idem do kupelov do trencianskych teplic. Poradite?? co je to za ubytovanie v ESPLANADE?? da sa to tam vydrzat?? da sa zmenit ubytovanie?kde tam kupelni hostia peru a zehlia?:) dakujem za info...
bezradná
14.04.08,17:03
My sme akurát včera boli v Trenčianskych Tepliciach - otec je tam v kúpeľoch. On je ubytovaný v PAX-e, tam budeš mať podľa všetkého procedúry. Otec si to nevie vynachváliť, je veľmi spokojný aj s ubytovaním a aj s procedúrami. Ináč tá ESPLANADE je tiež na peknom mieste hneď na začiatku parku.
mina12
14.04.08,17:28
diky, no len ten Pax je vo vyssej kategorii ako Esplanade:-( tam by som aj ja chcela...
bezradná
14.04.08,17:35
diky, no len ten Pax je vo vyssej kategorii ako Esplanade:-( tam by som aj ja chcela...
Vieš sranda je v tom, že on to má skoro zadarmo(1750,- Sk na 4 týždne) - to bude asi poisťovňou, otec je poistený v APOLLO.
mina12
14.04.08,17:43
vsak aj ja som na druh pobytu A - t.j. vsetko hradi poistovna (po dopravnej nehode). len byvat sa mi nechce 4 tyzdne v dakom od veci zariadeni...
mina12
14.04.08,17:56
dakujem za ochotu, ak nieco zistis, daj mi vediet, dost som z toho v strese ako tam bude:-)
Stitch
15.04.08,06:43
Svokra sa pred 2 týždňami vrátila z kúpeľov v Trenčianskych Tepliciach. Bola ubytovaná vo Viktorii - rovnaká kategória ako Esplanade - a nevedela si vynachváliť. Boli sme ju pozrieť a veľmi sa mi to páčilo. Izba mala samostatné WC, kúpeľňu so sprchou, TV. Bola dvojposteľová /keďže nechcela byť 3 týždne sama/ a bola veľmi útulná. Veľmi jej vyhovovalo, že nemá stravovanie priamo vo Viktorii, pretože hostia z PAXu sa sťažovali, že aj 3 dni nevyšli von, keďže majú všetko pod nosom v jednom objekte. Všetky kúpeľné domy v areáli sú v dosahu 300-500 m od PAXu. Takže žiadne strachy. :)