brewster
15.04.08,09:56
Pekný deň prajem.

Chcel by som rozbehnúť internetový predaj voľnopredajných liečiv. Vedel by mi niekto poradiť aky druh źivnosti na tento druh činnosti potrebujem, prípadne čo iné by som ešte potreboval?
Mám Agentúru domácej ošetrovateľskej starostlivosti a chceli by sme rozšíriť našu ponuku služieb pre našich pacientov o výber receptu u lekára, vyzdvihnutie daného lieku v lekárni až po donášku liekov priamo domov pacientovi. Nevieme však či nám na výber receptu u lekára stačí obyčajné splnomocnenie pacientom alebo aj niečo viac.ďakujem za odpovede
ludo_centrum
15.04.08,13:46
na túto tému som pred nedávnom niečo čítal a ak sa dobre pamätám, tak lekárnická komora (alebo ako sa to nazýva) nechce dať súhlas k on-line lekárňam. Ale zas som našiel kedysi aj lekareň na webe, takže neviem.
Najlepšie napísať priamo na ministerstvo.

Ak nájdem tie linky, tak ti ich sem napíšem ak by ich nikto ešte nenašiel.
ludo_centrum
15.04.08,13:48
napíš si napríklad do gogolu
= internetová lekáreň =
a niečo ti vychŕŕli a potom si to čítaj a čítaj :-)

A možno o tom vieš. :D
BXLmiami
15.04.08,14:02
S liekmi myslím môže manipulovať a vydávať ich a byť odborným zástupcom akejkoľvek lekárne len kvalifikovaný farmaceut.
brewster
16.04.08,11:39
mám farmaceuta, ktorý ma alke iba strednú školu farmaceutickú. Nemá žiadnu ďalšiu špecializáciu v odbore. Ja by som sa však venoval iba predfaju voľnopredajných liekov (čaje, vitamíny, ortopedické pomôcky, atd.)
brewster
16.04.08,11:41
na túto tému som pred nedávnom niečo čítal a ak sa dobre pamätám, tak lekárnická komora (alebo ako sa to nazýva) nechce dať súhlas k on-line lekárňam. Ale zas som našiel kedysi aj lekareň na webe, takže neviem.
Najlepšie napísať priamo na ministerstvo.

Ak nájdem tie linky, tak ti ich sem napíšem ak by ich nikto ešte nenašiel.
chcel by som predávať iba voľonpredajné lieky (čaje, vitamíny a tak).
Aj tak ďakujem
BXLmiami
16.04.08,18:47
vysokoškolsky vzdelaný farmaceut.Aj s voľnopredajnými liekmi.V tejto oblasti u nás platia veľmi tvrdé pravidlá.