účtovník 007
04.06.08,21:28
Z Etikety Porady :

15. Žiadnym spôsobom sa nesnažím pôsobiť na členov, ktorí hodnotili témy. Nekontaktujem z tohoto dôvodu žiadneho hodnotiaceho ani mu v spojitosti s hodnotením nevyčítam jeho hodnotenie v diskusii. Hodnotenie príspevkov a tém nemôže nadväzovať na osobné sympatie či antipatie, ale môže odrážať len vlastný názor na obsah príspevkov a tém.

Ty si nepočula o globalizácii. veď ja nemvidim kto ma poslal do tmy, ja v globále nadávam:D
endrju
04.06.08,19:28
Ti ho ponuka?????:eek::eek::eek::eek:

Ja sa odhlasujem a idem spať.:cool:
Spať? :eek: A čo stredajšie povinnosti po 22:00? :rolleyes:
Daska
04.06.08,19:28
Ti ho ponuka?????:eek::eek::eek::eek:

Ja sa odhlasujem a idem spať.:cool:


Teda neviem na co myslis ale nukal mi svah, ze miesta dost....
http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Lucy
04.06.08,19:28
Nooo, ked sa Bea nezaujíma o túto tému a nevenuje sa Vám tu, potrebovala poslať na správne miesto :D:D:D
Beata
04.06.08,19:29
Bei, veľmi by ma zaujímalo, čo znamená :P?....:D
:---


inak Endrju ho má v profile:D

ja mu ho tam nemvidím :eek: Neva, pozriem mu ho na stretku :D
účtovník 007
04.06.08,19:30
:---



ja mu ho tam nemvidím :eek: Neva, pozriem mu ho na stretku :D

Aj ja sa stem kuknúť:)
Lucy
04.06.08,19:30
Beáááááááááááá, to si vypiješ :D:D:D
endrju
04.06.08,19:30
:---



ja mu ho tam nemvidím :eek: Neva, pozriem mu ho na stretku :D
:eek: Asik fakt admin "nabehne" aj bez Bobových výziev :D
evina
04.06.08,19:31
Ty si nepočula o globalizácii. veď ja nemvidim kto ma poslal do tmy, ja v globále nadávam:D

V globále hodnotíš tých, čo Ťa poslali do tmy....:D

P.s. Hmmm a mňa si tam kto dovolil poslať, keď som len citovala Etiketu?......:D
Beata
04.06.08,19:32
Nooo, ked sa Bea nezaujíma o túto tému a nevenuje sa Vám tu, potrebovala poslať na správne miesto :D:D:D
Lucy, plesni si!!! Týmto Ti neprideľujem bod podľa Mušky, ale si máš plesnúť :D
evina
04.06.08,19:33
Spať? :eek: A čo stredajšie povinnosti po 22:00? :rolleyes:

Presúvajú sa na piatok ...:rolleyes:
účtovník 007
04.06.08,19:33
V globále hodnotíš tých, čo Ťa poslali do tmy....:D

P.s. Hmmm a mňa si tam kto dovolil poslať, keď som len citovala Etiketu?......:D


Ja fakt netušíííím;)
endrju
04.06.08,19:34
Nooo, ked sa Bea nezaujíma o túto tému a nevenuje sa Vám tu, potrebovala poslať na správne miesto :D:D:D
a čo keď Bejátka sa venuje zo fšetkých síl príprave na Superstretko? :rolleyes: To je tiež nevenovanie sa? :eek:
Luna
04.06.08,19:35
Ja nemstíham čítať.
Lucy
04.06.08,19:35
Lucy, plesni si!!! Týmto Ti neprideľujem bod podľa Mušky, ale si máš plesnúť :D

Bei? Ty voči mne niečo máš? :D:D Ja Ti ponúkam vypiť si a Ty takto, no počkaj. To za čo si mám plesnúť? :D:D
Lucy
04.06.08,19:36
a čo keď Bejátka sa venuje zo fšetkých síl príprave na Superstretko? :rolleyes: To je tiež nevenovanie sa? :eek:

Mám o tom dosť veľké pochybnosti :D:D:D
endrju
04.06.08,19:36
Ja nemstíham čítať.
mrnikuj bez čítania :D
evina
04.06.08,19:37
Musím vyzdvihnúť v tejto téme zvýšenú sebakritiku, teda uvedomenie si svojich chýb všetkých tu prítomných Poraďákov....:D:D
endrju
04.06.08,19:38
Mám o tom dosť veľké pochybnosti :D:D:D
nooo, to by nebola Lucy, keby nempochybovala aj o veciach, o ktorých nie je čo pochybovať :rolleyes:
Lucy
04.06.08,19:40
Ja musím vyzdvihnúť, že konečne po dlhej dobe zimného spánku sa zobudili poraďaci a začali komunikovať. Nakoľko udalosti posledných dní, týždňov a mesiacov poukazovali na zamrznutie a absencie na porade, okrem odborných tém. Inak pripomínam, že ešte niekde tu na stránke funguje šuťák, ktorý bol v dobe dávno minulej dosť rozhorúčený od množstva a rýchlosti príspevkov, :rolleyes:
Beata
04.06.08,19:41
Beáááááááááááá, to si vypiješ :D:D:D
Ak dobré poleješ... vypijem... prisámvačku vypijem :D


:eek:
Ale to je hlubokéééééééé nedorozuměnííííííí. ;) Šak ten svah nie je na spanie, ale na to, aby sme sa pomestili pri "búrení" sa :D Také hormóny (radosti) keď začnú mávať so 17násť ročnými, tak jeden svah navyše je tak akurát :cool:
&rjú, dal si mi zasik námet na nový obrázok "na svahu". Už nás vidím, ako šušne, ako sa váľame po svahu, pobehujeme, jašíme sa :D krásna predstava


a čo keď Bejátka sa venuje zo fšetkých síl príprave na Superstretko? :rolleyes: To je tiež nevenovanie sa? :eek:
Pekne si to povedal, pekne. Za to Ti ho pozriem dvakrát :D


Bei? Ty voči mne niečo máš? :D:D Ja Ti ponúkam vypiť si a Ty takto, no počkaj. To za čo si mám plesnúť? :D:D
Vypiť si vypijeme, to si píš. Ale Ty si vypiješ aj za to, že si ma krivo obvinila z nevenovania sa tu prítomnému kolektívu, na ktorý sa mimochodom už veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi teším, priam sa neviem dočkať!!!
Lucy
04.06.08,19:43
Bei, žiadne krivé obvinenia :D:D:D To je len Tvoj názor na daný problém :D:D Aj ked ja v tom problém nevidím :D:D:D ale konečne som Ťa prebrala :D:D Takže si to vypiješ aj Ty :D:D
Denda
04.06.08,19:44
Naozaj mimoriadne vysoká úroveň príspevkov. To si neviem predstaviť od pondelka:D:D
endrju
04.06.08,19:44
...Pekne si to povedal, pekne. Za to Ti ho pozriem dvakrát :D...
:eek: Nooooooooooo, s takým obkukaným to bude život na draka :( :mee: :cool: :D :---
Beata
04.06.08,19:44
Bei, žiadne krivé obvinenia :D:D:D To je len Tvoj názor na daný problém :D:D Aj ked ja v tom problém nevidím :D:D:D ale konečne som Ťa prebrala :D:D Takže si to vypiješ aj Ty :D:D
Aby po toľkom pití nebol ten svah plný iba nás dvoch :D
Beata
04.06.08,19:45
:eek: Nooooooooooo, s takým obkukaným to bude život na draka :( :mee: :cool: :D :---
:D:D:D:D:D:D ani nemôžem napísať, čo som prečítala :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Lucy
04.06.08,19:47
Možno sa k nám niekto pridá, ale nás bude dole čakať záchranná čata? :D:D
endrju
04.06.08,19:53
:D:D:D:D:D:D ani nemôžem napísať, čo som prečítala :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
šak ani nepíš. domyslíme si aj bez písania :cool:
katkaj
05.06.08,03:55
Človek vás tu chvíľu nechá bez dozoru a tu je sodoma gomora :D
danushka
05.06.08,06:46
Ľudkovia moji zlatí, ja Vás tu sledujem...hoci som tu málo v poslednom čase, dúfam, že so mnou rátate. Čakám, že mi Beatka pošle info cez ss, aby som niečo neprešvihla:eek::eek::eek:
DanielaSL
05.06.08,07:12
Po toľkých koláčoch s kamienkami v zuboch bude steť niekto aj ovčí syr ochutnať a zuby vyčistiť?:rolleyes:
jess
05.06.08,07:23
Do kelu !!!!!:eek: .... prudko konzumovateľné návnady:D:D:D ..... belušské koláče, ovčí syr ... mňáááááááááááám:):):):)
Shaman
05.06.08,15:01
Zdravím účastníkov IV.Zjazdu heslom - Hory patří pracujícím.

Vidím že Bea mala pravdu a chystá sa kvalitne obsadené stretko.
Neviem síce ako je to s ešte voľnými miestami a hoci rád by som prišiel, no má to jeden háčik. Ten sme nedokázali rozlúsknuť ani s pozývateľkou Beou.

Shaman má totiž doma malú (1 a pol ročnú) Shamanku, ktorá nechce pustiť tatina samého na takú dlhú dobu preč. Celý deň sa totiž potrebuje hrať, behať, rozprávať, skákať a to by s ňou mamina sama tri dni asi neprežila :D

Tak sa chcem spýtať aký by bol názor, keby sa na stretku objavil s mojou polovičkou a malou mimi.
Nechcem nikoho presviedčať, pretože mne samému je to blbé, kedže ja som bol jeden z prvých, ktoí sa ohradili aby na prvé stretko išli ľudia bez partnerov...
Samotného ma to napadlo vlastne len preto, že aj Richard berie svoje holky, tak by im aspoň nebolo samô.

A dajte ktosi vedieť či je ešte vôbec 2 a pol miesta voľného ;)

A dovtedy v rámci hesla Ani zrno nazdar!
Luna
05.06.08,15:33
Mne to prekážať nebude.
Lucy
05.06.08,15:40
Do kelu !!!!!:eek: .... prudko konzumovateľné návnady:D:D:D ..... belušské koláče, ovčí syr ... mňáááááááááááám:):):):)


No no no, nezabudnite aj na koláče od Košíc, čo len v Beluši majú koláčiky? :D:D:D takže, keď sa tešíte na tie, dúfam, že nepohrdnete ani tými odo mňa :rolleyes:
Luna
05.06.08,15:43
[quote=Lucy;746294]No no no, nezabudnite aj na koláče od Košíc, čo len v Beluši majú koláčiky? :D:D:D takže, keď sa tešíte na tie, dúfam, že nepohrdnete ani tými odo mňa :rolleyes:[/quot


To zas budú hody.:):D:D Mali by sme sa odvážiť pred stredkom a po.:)
endrju
05.06.08,17:11
...Mali by sme sa odvážiť pred stredkom a po.:)
Taktak. Hovorí sa, že odvážnym šťastie praje :D
účtovník 007
05.06.08,17:55
neprivezú Boba na nejakom trtúľniku :rolleyes:

Čo je to za nový typ auta ten trtúľnik. Endrju, ak je v akcii napíš mi, kúpim aspom 5 trtúľnikov aj pre Vás.:D
bepo
05.06.08,18:00
Čo je to za nový typ auta ten trtúľnik. Endrju, ak je v akcii napíš mi, kúpim aspom 5 trtúľnikov aj pre Vás.:D
To je spojenie trtu, úľa a nikov /po slovensky nickov/ - teda keď ťa veľa nikov z úľa trtne tak doletíš aj sama :D
Jozef I
06.06.08,05:56
Posledný vyčkávací týždeň (7 dní) pred nami. Už aby to bolo !!!! :)
DanielaSL
06.06.08,06:34
A najvyšší čas začať zverejniť kto s kým a ako pocestujú....;)

vodič...smer...posádka:), aby sme to do piatku stihli.
Braňo
06.06.08,06:45
Posádka žilinsko-trenčianska : Braňo, azuz, Janka Motyčková, Jozef I+1 :cool:
jamija
06.06.08,07:06
Keď sa píše, kto - koho odvezie, ja už odvoz z Bratislavy nepotrebujem, musím ísť vo štvrtok do Kováčovej a v piatok sa potom uvidíme v Selciach. Teším sa.
DanielaSL
06.06.08,09:19
Jamija aj my sa tešíme... bože dočkať sa už neviem....:);)
katkaj
06.06.08,09:38
Ja ešte vôbec netuším ako prídem, či sa dopravím vlastným autom alebo sa niekomu vtisnem do auta. Ale prídem určite :D
Lucy
06.06.08,11:44
vodič Lucy * osádka košická: AltaKE, danushka

:rolleyes:

Ešte sú voľné 2 miesta :---
amarela
06.06.08,12:18
Len nech pride Evka Hodasova... radi s nou dame rec! Bude sa tesit... ma vela co vysvetlovat.
babenko1
06.06.08,17:38
aj ja sa chcem k niekomu do autíčka vopchať.. kto ma vezme? :-)
endrju
06.06.08,19:02
Ja ešte vôbec netuším ako prídem, či sa dopravím vlastným autom alebo sa niekomu vtisnem do auta. Ale prídem určite :D


aj ja sa chcem k niekomu do autíčka vopchať.. kto ma vezme? :-)

Žeby ďalšia posádka zo smeru BA? Ak sa nebudú kočky báť mojich výkonov za volantom? :rolleyes: :D :)
Veronika Gabrielova
07.06.08,08:44
Sa tu párujeme do aút a je už z nás niekto prihlásení? :-).
endrju
07.06.08,08:55
Sa tu párujeme do aút a je už z nás niekto prihlásení? :-).
"Záväzne objednaný" je každý, kto súhlasil s príspevkom číslo 1 v tejto téme. O prihláškach tu už bola v tomto týždni debata.
Keďže Bejátku (alias Bee alias Beata) poznáme (a zároveň Bejátka pozná osobne prevažnú väčšinu zo "záväzne objednaných"), nemáme dôvod znepokojovať sa tým, že sme ešte nevyplňovali záväzné prihlášky. Ak by to bolo veľmi potrebné, papier sa dá vyplniť kedykoľvek. ;)
Najdôležitejšie je:
- bez závažných dôvodov nerušiť svoju záväznú objednávku
- na budúci víkend sa osobne zúčastniť na Superstretku.

Osobne sa na túto akciu už veľmi tešíííííííííím :) :cool:
danushka
07.06.08,10:21
...už sa žhavia súkromné správy :D:D:D, teším sa ako malé dieťa :)
Veronika Gabrielova
07.06.08,12:34
Súhlas som dala : -), som zvedavá, či sa vidíme na stretku : -)).
Verím, že nám výjde počasie :-).
Luna
07.06.08,13:18
Nám neprekáža ani škaredé počasie. Pri tanci a §52 sa zahrejeme.
endrju
07.06.08,15:44
...Verím, že nám vyjde počasie :-).
Není takového počasí, které by nás z hospody dostalo ven (hovorí nekorunovaný kráľ moravského Valašska) :---
Dav
08.06.08,08:58
Pôjde niekto cez Lučenec, prípadne z neďalekého okolia - Detva, napríklad, aby som nemala problémy s prepravou svojej telesnej schránky pomocou verejných prepravcov, ktorých grafikon prepravy smer Lučenec - Čachovo je nesynchronizovaný, resp. synchronizovaný s mínusovými odchýlkami, čím dochádza k javu, že vyhovujúci spoj z BB do Seliec odchádza mínus 15 minút po príchode spoja LC-BB.

Posúúúúúúúúúúúúúúvam- až do Čachova:D:---
DanielaSL
08.06.08,09:15
V prípade potreby ťa môžu poniektoré posádky aj na stanici v BB vyzdvihnúť....:);)
Dav
08.06.08,09:46
V prípade potreby ťa môžu poniektoré posádky aj na stanici v BB vyzdvihnúť....:);)
Super!!!:) Keď sa bude pretriasať cestovný poriadok posádok, tak sa nanominujem k niektorej.:---
DanielaSL
08.06.08,11:16
Stačí aby ťa zviezli banskobystričanky...Janka A. s Dendou, alebo Luna s Bee. Kedy ti prichádza do BB spoj?
Dav
08.06.08,11:27
Cca 17.40,taký najnormálnejší a bez prestupu vo Zvolene, ale spojov mám viac, len ma brzdili prestupy na spoj na Selce.
Luna
08.06.08,12:23
Cca 17.40,taký najnormálnejší a bez prestupu vo Zvolene, ale spojov mám viac, len ma brzdili prestupy na spoj na Selce.


Napíš ako Ti je lepšie prísť,môžem prísť po Teba aj do Zvolena alebo v BB na stanicu. Som z BB.

Teraz ma napadlo že Janko -Manuál pôjde sám z TT,ten by ťa mohol vyzdvihnúť vo Zvolene.
Ružena
08.06.08,13:15
Prosím majiteľa autíčka, ktorý bude mať voľné miestečko z BA a bude ochotný ma pribrať k svojej posádke...môžem naskočiť počas jazdy...bývam vo Vajnoroch - takže priamy ťah na diaľnicu...ĎĎĎhttp://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
Dav
08.06.08,13:40
Napíš ako Ti je lepšie prísť,môžem prísť po Teba aj do Zvolena alebo v BB na stanicu. Som z BB.

Teraz ma napadlo že Janko -Manuál pôjde sám z TT,ten by ťa mohol vyzdvihnúť vo Zvolene.
Ďakujem, Luna, si zlatá. Do BB : 17,40, 18,35 19,25, 19,40
Do Zvolena : 16,50, 17,10, 17,15, 17,25, 17,40, 18,00, 18,59
Luna
08.06.08,14:30
DAV rozhodni sa kedy prídeš a kam ja sa zastavím po teba.Pošli mi mail alebo SS ako si sa rozhodla.
Veronika Gabrielova
08.06.08,17:07
Prosím majiteľa autíčka, ktorý bude mať voľné miestečko z BA a bude ochotný ma pribrať k svojej posádke...môžem naskočiť počas jazdy...bývam vo Vajnoroch - takže priamy ťah na diaľnicu...ĎĎĎhttp://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
Ahoj Ruženka, mám jedno voľné miesto v autíčku tak ak budeš chcieť napíš mi cez SS a dohodneme sa :-).
katkaj
09.06.08,04:28
Žeby ďalšia posádka zo smeru BA? Ak sa nebudú kočky báť mojich výkonov za volantom? :rolleyes: :D :)

Andrej zatiaľ registrujem tvoju ponuku. Bližšie budem vedieť až koncom týždňa lebo musím ešte v piatok cez deň vybaviť nejaké veci tak možno pôjdem aj ja autom. :)
Jozef I
09.06.08,05:40
Už len 4 x sa vyspíme !!!! :D

P.S. A potom sa už nevyspíme vôbec. ;) :D :D :D
Manual
09.06.08,05:58
Dávam do "placu" 2-3 miesta v aute, štart z TT v piatok smer NR, Zlaté Moravce, Žiar nad Hronom atď.
Dôvod: pôvodná posádka sa odhlásila
Veronika Gabrielova
09.06.08,06:50
Ahojte :-),

kedy je predpokladaný čas, do kedy by sme mali v piatok doraziť na chatu? :-). Kto kedy tam už bude? :-D
DanielaSL
09.06.08,07:26
Dávam do "placu" 2-3 miesta v aute, štart z TT v piatok smer NR, Zlaté Moravce, Žiar nad Hronom atď.
Dôvod: pôvodná posádka sa odhlásila

Janko veď Aňušku vidím stále prihlásenú..... :)

Dievčatá z BJ.... kedy idete?
Manual
09.06.08,07:50
Janko veď Aňušku vidím stále prihlásenú..... :)

Dievčatá z BJ.... kedy idete?
ano ale.... má veľké sťahovanie takže ako mi povedala nevidí to ružovo:confused:
Beata
09.06.08,08:34
Dávam do pozornosti: téma sobotňajšieho večera je "Porada Stars". Speváci, kapely rôznych štýlov a rôznych období, pankáči, rockeri, metláci, jazzmani, hiphoperi, countrysti, nahoďte svoj image a naša komisia vyberie najoriginálnejšieho a najdôveryhodnejšieho, ktorý dostane nejakú cenu ;) Máte jedinečnú možnosť prezentovať svoje spevácke výkony na Mega koncerte všetkých dôb :)

Ďalej dávam do pozornosti: 2. ročník Porada Volley Cup! Družstvá nahoďte farby a dobrú kondičku. Najlepšie družstvo bude vyhodnotené.
Roztlieskavačky už pokrikujú "V Selciach je už teraz veľmi dobrá nálada, pretože v sobotu na hrisko vybehne super Porada!"

Ak som ešte niekoho z Porady namotala týmto príspevkom, môže sa ešte prihlásiť na stretko. Noví poraďáci, nebojte sa prísť medzi nás!
babenko1
09.06.08,09:38
Ahoj Ruženka, mám jedno voľné miesto v autíčku tak ak budeš chcieť napíš mi cez SS a dohodneme sa :-).
a môžem sa aj ja pridať? :-)
babenko1
09.06.08,09:40
Ahojte :-),

kedy je predpokladaný čas, do kedy by sme mali v piatok doraziť na chatu? :-). Kto kedy tam už bude? :-D
ako sa každému zadarí :-)
Muška
09.06.08,11:38
.... ktorý dostane nejakú cenu ;)

...takže Bee, do cien máme priniesť všetko , čoho máme doma naviac, alebo nám doma zavadzia /teda okrem manželov/ :D ???
DanielaSL
09.06.08,12:46
Dávam do pozornosti: téma sobotňajšieho večera je "Porada Stars". Speváci, kapely rôznych štýlov a rôznych období, pankáči, rockeri, metláci, jazzmani, hiphoperi, countrysti, nahoďte svoj image a naša komisia vyberie najoriginálnejšieho a najdôveryhodnejšieho, ktorý dostane nejakú cenu ;) Máte jedinečnú možnosť prezentovať svoje spevácke výkony na Mega koncerte všetkých dôb :)

Ďalej dávam do pozornosti: 2. ročník Porada Volley Cup! Družstvá nahoďte farby a dobrú kondičku. Najlepšie družstvo bude vyhodnotené.
Roztlieskavačky už pokrikujú "V Selciach je už teraz veľmi dobrá nálada, pretože v sobotu na hrisko vybehne super Porada!"

Ak som ešte niekoho z Porady namotala týmto príspevkom, môže sa ešte prihlásiť na stretko. Noví poraďáci, nebojte sa prísť medzi nás!

Ja sa prihlasujem za diváka v prvom prípade, v druhom za roztlieskavačku.:rolleyes:
Chvalabohu, že jaskyňa nebude....;):) alebo bude :eek:?
DanielaSL
09.06.08,12:47
...takže Bee, do cien máme priniesť všetko , čoho máme doma naviac, alebo nám doma zavadzia /teda okrem manželov/ :D ???

Žeby zaja?:---
azla
09.06.08,13:10
Ja sa prihlasujem za diváka v prvom prípade, v druhom za roztlieskavačku.:rolleyes:


Dani Ty máš dvojo nových plaviek, k ním si už len dorobíš nejakú minisukničku z krepového papiera a "úbor" máš.:).

... ja by som tiež sa pridala ku roztliestkavačkám, len nemám nové plávky:mee:
bepo
09.06.08,13:11
...takže Bee, do cien máme priniesť všetko , čoho máme doma naviac, alebo nám doma zavadzia /teda okrem manželov/ :D ???
Hlavne nech nikto neberie holubov,papagájov a iných ftákov, toho je všade dosť :D
Beata
09.06.08,13:30
Hlavne nech nikto neberie holubov,papagájov a iných ftákov, toho je všade dosť :D
Aha, ftáčik začvirikal :D
AdaG
09.06.08,13:49
[quote=Luna;747906]Napíš ako Ti je lepšie prísť,môžem prísť po Teba aj do Zvolena alebo v BB na stanicu. Som z BB.

Jani, ja som myslela, že budem mať tú česť ťa z BB zvies(z)ť ???!!!;)
endrju
09.06.08,15:54
...takže Bee, do cien máme priniesť všetko , čoho máme doma naviac, alebo nám doma zavadzia /teda okrem manželov/ :D ???
:rolleyes: Hm, doma sa povaľuje pokazená žehlička. Daniela určite bude mať radosť z takej ceny. :D Len nesmiem dovoliť Alzheimerovi, aby mi zabudol pripomenúť, že niečo také treba zobrať so sebou :---
endrju
09.06.08,15:56
Žeby zaja?:---
yo :cool:
... na pekáči plneného fajnou plnkou :)
evina
09.06.08,16:00
Nebite ma prosím, ale ja prídem za Vami až v sobotu. Vyskytli sa nejaké rodinné sešlosti, ktoré hrozili úplnou neúčasťou a robila som čo som mohla, aby to bolo aspoň na tú sobotu. prídem čo najskôr a vlastne tým môžem priviezť aj dalšiu /predpokldám stále čakajúcu/ poraďáčku Olu. Bei tak Ti posielam i prihlášku....
endrju
09.06.08,16:09
Nebite ma prosím, ale ja prídem za Vami až v sobotu. Vyskytli sa nejaké rodinné sešlosti, ktoré hrozili úplnou neúčasťou a robila som čo som mohla, aby to bolo aspoň na tú sobotu. prídem čo najskôr a vlastne tým môžem priviezť aj dalšiu /predpokldám stále čakajúcu/ poraďáčku Olu. Bei tak Ti posielam i prihlášku....
Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa. :) Ak dovezieš aj Olu (a asi aj nejaké plus 1, ktoré Ola spomínala), bude Ti účasť na piatkovom rokovaní započítaná.
Apropó, už si určila niekoho, kto Ťa podpíše na piatkovú prezenčku? ;)
evina
09.06.08,16:18
Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa. :) Ak dovezieš aj Olu (a asi aj nejaké plus 1, ktoré Ola spomínala), bude Ti účasť na piatkovom rokovaní započítaná.
Apropó, už si určila niekoho, kto Ťa podpíše na piatkovú prezenčku? ;)

Vzhľadom k tomu, že si ku mne zhovievavý Andrej tak Teba, ale neboj budem zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať...že Teba :D
evina
09.06.08,16:20
Čo sa týka programu, Bei, ja sa hlásim do poroty k speváckym výkonom všeho druhu, nakoľko vôbec nemám sluch ...:D
Muška
09.06.08,17:47
Hlavne nech nikto neberie holubov,papagájov a iných ftákov, toho je všade dosť :D
OK.
Peťo, ale napriek tomu.....dúfam, že nás odvezieš :D:D:D:D
katkaj
09.06.08,18:09
Nebite ma prosím, ale ja prídem za Vami až v sobotu. Vyskytli sa nejaké rodinné sešlosti, ktoré hrozili úplnou neúčasťou a robila som čo som mohla, aby to bolo aspoň na tú sobotu. prídem čo najskôr a vlastne tým môžem priviezť aj dalšiu /predpokldám stále čakajúcu/ poraďáčku Olu. Bei tak Ti posielam i prihlášku....

Dnes je asi zlý deň. Ja som sa pred chvíľou dozvedela že budúcotýždňová rodinná oslava okrúhlych narodenín sa kvôli určitým problémom presunula na túto sobotu. Takže ja za seba pošlem maximálne pagáče. :mee::mee::o:o:o

Hrozne som sa na Vás všetkých tešila ale niektoré veci hold neovplyvním. :o
Luna
09.06.08,18:39
Už poďme na to stredko,lebo ešte jeden týždeň prejde a už nik nepríde.:mee::mee:
bepo
09.06.08,20:47
Čo sa týka programu, Bei, ja sa hlásim do poroty k speváckym výkonom všeho druhu, nakoľko vôbec nemám sluch ...:D
Podľa posledného pozorovania to na problémy s ušami nevyzerá :D http://www.porada.sk/745600-post262.html

OK.
Peťo, ale napriek tomu.....dúfam, že nás odvezieš :D:D:D:D
Ja mám niekoho viesť? :eek: Kedy?Koho?Kam?Načo? :cool:
cactus
10.06.08,03:25
Žiaľ, ruším svoj súhlas.
Dôvod - auto.
Musím ísť do servisu. Nezaberá spojka. Včera som skoro nabrala (do zadu) pred kruhovým na kopčeku za mnou stajace auto. Tie stresy si neviete predstaviť. Ešte že mi funguje brzda!!!
Daniela, prepáč, že ťa nezoberiem... je mi to ľúto.
Keď čítam tie vaše príspevky normálne vám závidím a aj to, že tam nebudem. Ale užite si to, prajem vám to.
Budem po stretku sledovať vaše odozvy.
jaja99
10.06.08,04:02
Vozeniachtiví ozvite sa!!!


Môžem zobrať v piatok (asi vyrážam poobede) pasažierov na trase Šamorín-Senec-Galanta-Sereď-Nitra-Zl.Moravce-Nová Baňa.
ola
10.06.08,05:31
vlastne tým môžem priviezť aj dalšiu /predpokldám stále čakajúcu/ poraďáčku Olu. Bei tak Ti posielam i prihlášku....

Jupiii.....tak sa teda idem znovu kliknúť :)
Jana Acsová
10.06.08,05:59
Ja mám niekoho viesť? :eek: Kedy?Koho?Kam?Načo? :cool:Môžeš aj mňa. Ale načo? :D
DanielaSL
10.06.08,06:05
:rolleyes: Hm, doma sa povaľuje pokazená žehlička. Daniela určite bude mať radosť z takej ceny. :D Len nesmiem dovoliť Alzheimerovi, aby mi zabudol pripomenúť, že niečo také treba zobrať so sebou :---

A ja som si myslela , že si s tým pigľovaním už na mňa zabudol.....;):)
DanielaSL
10.06.08,06:06
yo :cool:
... na pekáči plneného fajnou plnkou :)

:eek::eek:..Andrej..to by si nebol ty...:D
evina
10.06.08,06:13
Podľa posledného pozorovania to na problémy s ušami nevyzerá :D http://www.porada.sk/745600-post262.html

Ja mám niekoho viesť? :eek: Kedy?Koho?Kam?Načo? :cool:

Veľké uši neznamenajú vždy kvalitu ...:D
Veronika Gabrielova
10.06.08,07:04
Jáááj, ja sa už tak strašne moc teším :D.
katkaj
10.06.08,07:07
Jáááj, ja sa už tak strašne moc teším :D.

Ja som sa dovčera tiež táááááákto moc tešila :mee:
Veronika Gabrielova
10.06.08,07:13
Ja som sa dovčera tiež táááááákto moc tešila :mee:
A nemohla by si si odskočiť, na chvíľočku k nám? Po oslave by si nasadla do autíčka a prišla :-) a určite by si stihla večer POPSTAR :-).
katkaj
10.06.08,07:17
A nemohla by si si odskočiť, na chvíľočku k nám? Po oslave by si nasadla do autíčka a prišla :-) a určite by si stihla večer POPSTAR :-).

Obávam sa že to nie je také jednoduché :rolleyes:
Veronika Gabrielova
10.06.08,07:17
:(
ingi
10.06.08,08:23
Hurrááá, naša Janka sa dnes prihlásila(lalalalá). Tešííííím.:):):)
bepo
10.06.08,08:25
Hurrááá, naša Janka sa dnes prihlásila(lalalalá). Tešííííím.:):):)
Hej, získala v last minute odvoz :)
ingi
10.06.08,08:28
Ja mám niekoho viesť? :eek: Kedy?Koho?Kam?Načo? :cool:
Peti, nerob si srandu :eek: - tak nás teda odveziem ja ;):D - na Tvojom aute :D
Muška
10.06.08,08:29
Hej, získala v last minute odvoz :)
....sa čuduješ, že čakala.....veď Janka to má najďalej :D:D
Denda
10.06.08,09:28
....sa čuduješ, že čakala.....veď Janka to má najďalej :D:D
Aby si náhodou nebola prekvapkaná keď ti budeme mávať na dialnici pri triblavine:D:D
Beata
10.06.08,09:46
Záväzné prihlášky mám zatiaľ od týchto ľudí:

endrju
bef
Janka Acsová
Denda
jaja99
evina
AdaG
ingi
accad
victoria
Janka Motyčková
Ruženka
bepo
Muška
AltaKE
Veronika Gabrielová
Braňo
účtovník007
Vlado66
Jozef I
Manual
Krajanová
DanielaSĽ


ostatní, pome, pome, šup prihlášky, nech viem koľko stravy objednať.
Oli a McMarti, tiež mi pošlite prihlášky, keďže Vás vezie evinka v sobotu.
Jozef I
10.06.08,10:07
Už len 4 x sa vyspíme !!!! :D

P.S. A potom sa už nevyspíme vôbec. ;) :D :D :D

Už len 3 x sa vyspíme !!!! :D :D
bepo
10.06.08,10:14
Aby si náhodou nebola prekvapkaná keď ti budeme mávať na dialnici pri triblavine:D:D
V piatok sa žiadnym mávajúcim nezastavuje ani keď majú lopáriky, min rok som to urobil a neni čo závidieť :D
Denda
10.06.08,10:21
V piatok sa žiadnym mávajúcim nezastavuje ani keď majú lopáriky, min rok som to urobil a neni čo závidieť :D
Čo z toho vyplýva, jednoznačne zmena posádky:D
azuz
10.06.08,10:53
Záväzné prihlášky mám zatiaľ od týchto ľudí:

endrju
bef
Janka Acsová
Denda
jaja99
evina
AdaG
ingi
accad
victoria
Janka Motyčková
Ruženka
bepo
Muška
AltaKE
Veronika Gabrielová
Braňo
účtovník007
Vlado66
Jozef I
Manual
Krajanová
DanielaSĽ

A ja som kde :eek: :mee:??? Veď ja som prihlášku ešte fčera poslala, aj peňázky išli. Tak si ma tam dopíš - prosíííííííím.;) Veď nemôžem nechať moje dve sestry samotné. :D Veď by im bolo bezo mňa smutno.
Jozef I
10.06.08,10:57
A ja som kde :eek: :mee:??? Veď ja som prihlášku ešte fčera poslala, aj peňázky išli. Tak si ma tam dopíš - prosíííííííím.;) Veď nemôžem nechať moje dve sestry samotné. :D Veď by im bolo bezo mňa smutno.
No to je pekné a na brata nemyslíš už vôbec. ....:( :mee: :D
azuz
10.06.08,12:05
No to je pekné a na brata nemyslíš už vôbec. ....:( :mee: :D
Už si si ma adoptoval aj Ty? Že si nič nepovedal. :D:D:D Som šťastná:):):).
Takže opravujem: Určite prídem, lebo vy všetci by ste sa tam bezo mňa utápali v slzách.:---
evina
10.06.08,15:40
Z nedostatku inej činnosti ...:D:D som si teraz prelistovala tému 3. superstretka. Zistila som, že sme fakt vcelku vtipní Poraďáci :D....
Na cestu posielam jeden odkaz z predchádzajúceho stretka:


Pred chvíľou som stretla tohoto poraďáka, tak som mu závidela tú pohodu
http://www.sirmi.ic.cz/mix/59.gif

Želám pekný víkend, počasie máte vybavené, Medard si zobral dovolenku.

P.s. A nezabudnite Ja, Ola a McMarti Vám v sobotu zaželáme BUDÍÍÍÍÍÍÍČEK
endrju
10.06.08,16:05
Andrej zatiaľ registrujem tvoju ponuku. Bližšie budem vedieť až koncom týždňa lebo musím ešte v piatok cez deň vybaviť nejaké veci tak možno pôjdem aj ja autom. :)


Dnes je asi zlý deň. Ja som sa pred chvíľou dozvedela že budúcotýždňová rodinná oslava okrúhlych narodenín sa kvôli určitým problémom presunula na túto sobotu. Takže ja za seba pošlem maximálne pagáče. :mee::mee::o:o:o

Hrozne som sa na Vás všetkých tešila ale niektoré veci hold neovplyvním. :o


Ja som sa dovčera tiež táááááákto moc tešila :mee:


OK.
Peťo, ale napriek tomu.....dúfam, že nás odvezieš :D:D:D:D


Čo z toho vyplýva, jednoznačne zmena posádky:D


Aby si náhodou nebola prekvapkaná keď ti budeme mávať na dialnici pri triblavine:D:D
:eek: To sú mi teda novinky ;)
Z odcitovaného "gulášu" som si odvodil, že moje auto pri príležitosti 4. superstretka bude využité:
- na prevoz pagáčov od Katky
- na prevoz tých, koho neodvezie bepo
- na prevoz mávajúcich pri Triblavine
- (možno aj) na prevoz mojej maličkosti.
:D :--- :cool:
A fčul babo raď, ako sa toľko prevozov dá zvládnuť na jednej Felicii :rolleyes:
endrju
10.06.08,16:08
...P.s. A nezabudnite Ja, Ola a McMarti Vám v sobotu zaželáme BUDÍÍÍÍÍÍÍČEK
Môže byť iba ftedy, ak ten výkrik zaznie súčasne so zvučkou Zákruty. Samozrejme, váš spoločný príchod sa očakáva podstatne skôr ako zaznie spomenutá zvučka. :cool:
bepo
10.06.08,16:29
A fčul babo raď, ako sa toľko prevozov dá zvládnuť na jednej Felicii :rolleyes:
Jednoducho, zadok feldy odrežeš a tým vznikne veľká prepravná plocha kam sa všetci zmestia, nejakých šikovných chlapíkov s autogénom určite zoženieš príp ti pomôže pagáčik, ja som jej dohodil jedného fasádnika :D http://www.porada.sk/714398-post579.html
Jana Motyčková
10.06.08,19:42
Už si si ma adoptoval aj Ty? Že si nič nepovedal. :D:D:D Som šťastná:):):).
Takže opravujem: Určite prídem, lebo vy všetci by ste sa tam bezo mňa utápali v slzách.:---
To nepoznáš ? Niekto je bratom bez ohľadu na skutočnosť, niekto je múdry bez ohľadu na skutočnosť ....:---

(Idem si plesnúť...)
ajobs
10.06.08,21:24
Želám všetkým prihláseným a zúčastneným Poraďákom krásne stretko a veľa zábavy a tanečného vyžitia, žiaľ, nemôžem prísť, lebo máme stretnutie zo strednej školy po x-tich rokoch práve v tomto termíne, dúfam, že na budúci rok to už ozaj vyjde.
A urobte veľa foto, aby sme aspoň takto mali doma "stretkovú" atmosféru sprostredkovanú ....
endrju
11.06.08,03:49
Želám všetkým prihláseným a zúčastneným Poraďákom krásne stretko a veľa zábavy a tanečného vyžitia, žiaľ, nemôžem prísť, lebo máme stretnutie zo strednej školy po x-tich rokoch práve v tomto termíne, dúfam, že na budúci rok to už ozaj vyjde.
A urobte veľa foto, aby sme aspoň takto mali doma "stretkovú" atmosféru sprostredkovanú ....
Tonko, ďakujeme za želanie. Tvoju prosbu ohľadom fotiek azda niekto splní. Ja foťák nemmám. A dúfame tiež, že sa Ti po dvojnásobnej absencii podarí o rok všetko vynahradiť.
P.S.
Priznaj sa, že sa Ty ideš s Fladi stretnúť. Bo aj ona sa "stretkom zo strednej školy" pokúša ospravedlniť svoju tohtoročnú neprítomnosť na poraďáckom Superstretku. ;)
Abo "stretko zo strednej školy" je univerzálna výhovorka? :eek: :rolleyes:
azuz
11.06.08,05:20
To nepoznáš ? Niekto je bratom bez ohľadu na skutočnosť, niekto je múdry bez ohľadu na skutočnosť ....:---

(Idem si plesnúť...)
:eek::eek::eek::eek: Máš jediné šťastie, že som to nepochopila. :D:D:D
Ale kľudne si plesni. Môžem Ti pri tom aj pomôcť. Taký som ja dobrák.
Veronika Gabrielova
11.06.08,05:49
Núdza o fotky nebude :-), beriem foťáčik a aj notebook kde sa hneď dajú fotky ak bude plná pamäťová karta :D.
katkaj
11.06.08,06:02
:eek: To sú mi teda novinky ;)
Z odcitovaného "gulášu" som si odvodil, že moje auto pri príležitosti 4. superstretka bude využité:
- na prevoz pagáčov od Katky
- na prevoz tých, koho neodvezie bepo
- na prevoz mávajúcich pri Triblavine
- (možno aj) na prevoz mojej maličkosti.
:D :--- :cool:
A fčul babo raď, ako sa toľko prevozov dá zvládnuť na jednej Felicii :rolleyes:

Andrejko ospravedlňujem sa že sme ti spôsobili taký chaos :) Určite sa s tým nejako vysporiadaš, veď si šikovný :)
Muška
11.06.08,07:43
Nemôžme ísť skôr????
...ja nemám čo robiť :D:D:D
AltaKE
11.06.08,07:46
Nemôžme ísť skôr????
...ja nemám čo robiť :D:D:D

Muši.. také nahlas ani nehovor.. bo ťa Bepo pošle umyť auto.. :D:D:D
katkaj
11.06.08,07:48
Nemôžme ísť skôr????
...ja nemám čo robiť :D:D:D


:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: tak toto mne nehrozí.
Ale môžeš mi prísť umyť okná, upratať, urobiť všetky rzzp ktoré sa mi začínajú kopiť, napiecť na oslavu, vybaviť strechu..........................a kóóóópec iných vecí :D
Muška
11.06.08,07:55
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: tak toto mne nehrozí.
Ale môžeš mi prísť umyť okná, upratať, urobiť všetky rzzp ktoré sa mi začínajú kopiť, napiecť na oslavu, vybaviť strechu..........................a kóóóópec iných vecí :D
Jááááááááááááj Katuška vidno, že si mladá žaba :)
1. Okná mi umyla pani Evička - nepotrebujem mať sex pádom z rebríka

2. RZZP - mám už dávno hotové - my postaršie sme vždy plnili pracovné úlohy skôr /päťročnicu za 3 roky/

3.Nepečiem - dole mám výrobňu cukroviniek

4. Tomu nerozumiem ako sa "vybavuje strecha" :eek: ja vybavujem iba klientov :D

5. a kopec iných vecí :rolleyes:....no to radšej diskrétne pomlčím :D:D:D
Muška
11.06.08,07:56
Muši.. také nahlas ani nehovor.. bo ťa Bepo pošle umyť auto.. :D:D:D
Tonka,
to by mu strach nedovolil :D
katkaj
11.06.08,07:58
Jááááááááááááj Katuška vidno, že si mladá žaba :)
1. Okná mi umyla pani Evička - nepotrebujem mať sex pádom z rebríka

2. RZZP - mám už dávno hotové - my postaršie sme vždy plnili pracovné úlohy skôr /päťročnicu za 3 roky/

3.Nepečiem - dole mám výrobňu cukroviniek

4. Tomu nerozumiem ako sa "vybavuje strecha" :eek: ja vybavujem iba klientov :D

5. a kopec iných vecí :rolleyes:....no to radšej diskrétne pomlčím :D:D:D

Tak prídem niekedy na školenie :D Vidím že to mám zle zariadené :)
Muška
11.06.08,07:59
Tak prídem niekedy na školenie :D Vidím že to mám zle zariadené :)

No vidíš Katuška, mohla si skôr....a mohla si sa zúčastniť :D:D:D
katkaj
11.06.08,08:11
No vidíš Katuška, mohla si skôr....a mohla si sa zúčastniť :D:D:D

a to mi až teraz hovoríš ??? ;):D:D
azla
11.06.08,08:36
Jááááááááááááj Katuška vidno, že si mladá žaba :)
:D:D:D

Tak prídem niekedy na školenie :D Vidím že to mám zle zariadené :)

No vidíš Katuška, mohla si skôr....a mohla si sa zúčastniť :D:D:D

a to mi až teraz hovoríš ??? ;):D:D


.... nikdy nie je neskoro, a určite taká výuka by bola užitočná (aj pre menej mladé)

Muši nezaložiš Poradňu ?: Stihačka radí:):D
azla
11.06.08,16:23
Verím, že nám výjde počasie :-).

Prikladám aktuálnu predpoveď na víkend :

http://www.meteo.sk/predpovede/slovensko/banska-bystrica

... ak sa Vám nepozdáva, vylepším to trošku ......:):):)

(ak ani takto, potom postupujeme podľa príspevku č. 555)
jamija
11.06.08,19:22
Teším sa, teším sa, teším sa, som zbalená a zajtra idem do Kováčovej a v piatok sa vidíme na chate, ani zlé počasie ma nezastaví.
Muška
11.06.08,19:26
Teším sa, teším sa, teším sa, som zbalená a zajtra idem do Kováčovej a v piatok sa vidíme na chate, ani zlé počasie ma nezastaví.
Jarka,
sukienku máš prichystanú? :D:D:D
evina
11.06.08,19:32
Nemôžme ísť skôr????
...ja nemám čo robiť :D:D:D


Muška jak ty to robíš? Asi sa u teba zamestnám.....:confused:
Manual
11.06.08,19:36
Muška jak ty to robíš? Asi sa u teba zamestnám.....:confused:
Myslím, že by to u nej nebolo také ako sa zdá. Potrpí si na presnosť...:D
azla
11.06.08,19:37
Jarka,
sukienku máš prichystanú? :D:D:D

Muška, je nejaká predpísaná "garderóba" ?
evina
11.06.08,19:37
Myslím, že by to u nej nebolo také ako sa zdá. Potrpí si na presnosť...:D

No ve´d ja som presná.....ale naučila by som sa časovo zvládať...:D
endrju
11.06.08,19:37
zobúdzate sa k výrobe mrniku? :rolleyes: :--- ;)
Manual
11.06.08,19:39
No ve´d ja som presná.....ale naučila by som sa časovo zvládať...:D
O tom Evka nepochybujem že si presná, len či by si vyhovovala "zamestnáveteľovej" presnosti :D:confused:
Manual
11.06.08,19:40
zobúdzate sa k výrobe mrniku? :rolleyes: :--- ;)
Andrej, však už je to za pár, trošku to tu porozhazujme
evina
11.06.08,19:42
O tom Evka nepochybujem že si presná, len či by si vyhovovala "zamestnáveteľovej" presnosti :D:confused:

To určite :D
endrju
11.06.08,19:42
Muška, je nejaká predpísaná "garderóba" ?

Nie som Muška, ale námet na rozmýšľanie o "garderóbe" prikladám http://www.porada.sk/748368-post572.html (príspevok číslo 572) Povinou súčasťou "garderóby" akéhokoľvek vzhľadu je dobrá nálada :)
endrju
11.06.08,19:43
Andrej, však už je to za pár, trošku to tu porozhazujme

a to som stel ísť spať :rolleyes:
Manual
11.06.08,19:44
a to som stel ísť spať :rolleyes:
A čo spať, však si spal včera, nemusíš každý deń...
Otvor si pivko a regeneruj:rolleyes:
endrju
11.06.08,19:47
A čo spať, však si spal včera, nemusíš každý deń...
Otvor si pivko a regeneruj:rolleyes:

Pre pifko by som musel zabehnúť do karčmy - doma zásoby tohoto druhu nedržím :)
Manual
11.06.08,19:48
Správny chlop má vždy basu pifa po ruke....
Luna
11.06.08,19:51
A čo spať, však si spal včera, nemusíš každý deń...
Otvor si pivko a regeneruj:rolleyes:

Nejak je tu veselo. Aj ja pifko scem.:D
endrju
11.06.08,19:52
Správny chlop má vždy basu pifa po ruke....

To by som musel mať potom vodičák v trezore schovaný. Neodolal by som tej base ;)
Manual
11.06.08,19:53
To by som musel mať potom vodičák v trezore schovaný. Neodolal by som tej base ;)
:D:D:D:D:D musíš to robiť nenápane...
endrju
11.06.08,19:54
Nejak je tu veselo. Aj ja pifko scem.:D

Aha, už aj stred sme zobudili :cool:
Manual
11.06.08,19:54
Nejak je tu veselo. Aj ja pifko scem.:D
Janka steš pivko však ti ho otvorím...
azla
11.06.08,19:55
Pre pifko by som musel zabehnúť do karčmy - doma zásoby tohoto druhu nedržím :)
V lepšej dedine, len stačí otočiť kohútik a už tečie pivo .... to v hlavnom meste ešte nemáte ?:eek:
Luna
11.06.08,19:56
Aha, už aj stred sme zobudili :cool:

Stred nemzobudil,stred tu bol pred chvíľou a nik tu nebol a včul je tu veselo.
endrju
11.06.08,19:56
V lepšej dedine, len stačí otočiť kohútik a už tečie pivo .... to v hlavnom meste ešte nemáte ?:eek:

Načo. Šak karčmy nonstop otvorené máme a to stačí :D
Manual
11.06.08,19:56
V lepšej dedine, len stačí otočiť kohútik a už tečie pivo .... to v hlavnom meste ešte nemáte ?:eek:
Ako vidíš Hl. mesto nie je vždy výhra :D:D
Muška
11.06.08,19:57
Muška, je nejaká predpísaná "garderóba" ?
Anka,
Jarka bola minulý rok neuveriteľná, nenapodobiteľná, nezabudnuteľná roztlieskavačka :):):)....tak ja len, či nezabudla
endrju
11.06.08,20:00
Ako vidíš Hl. mesto nie je vždy výhra :D:D

Šak by sme sa za stočné nemdoplatili, keby aj z kohútika pivo tieklo. Na dedinách odpustia do žumpy. V hlavnom meste fšetko čo pritečie cez kohútik zinkasujú druhýkrát ako odtečené cez kanalizáciu. O dažďovej vode pritečenej z nebíčka a zinkasovanej podľa záhadných koeficientof radšej pomlčím :D
Denda
11.06.08,20:02
Anka,
Jarka bola minulý rok neuveriteľná, nenapodobiteľná, nezabudnuteľná roztlieskavačka :):):)....tak ja len, či nezabudla

Bez takéhoto dopingu tento rok nehrám:rolleyes: a vôbec, nemá niekto voľné tričká:D:D
Manual
11.06.08,20:04
Šak by sme sa za stočné nemdoplatili, keby aj z kohútika pivo tieklo. Na dedinách odpustia do žumpy. V hlavnom meste fšetko čo pritečie cez kohútik zinkasujú druhýkrát ako odtečené cez kanalizáciu. O dažďovej vode pritečenej z nebíčka a zinkasovanej podľa záhadných koeficientof radšej pomlčím :D
Tak máš robotu, v pivnici si postav minižumpu....:D
endrju
11.06.08,20:05
Bez takéhoto dopingu tento rok nehrám:rolleyes: a vôbec, nemá niekto voľné tričká:D:D

Sa opováž nehrať - naše družstvo má ako jediné šancu nastúpiť aj tohoto roku v rovnakej zostave. Mám tričko rozmeru XXL - bude Ti voľné, alebo bude vypasované? :rolleyes: A bez trička hrať nemdokážeš? :---
endrju
11.06.08,20:06
Tak máš robotu, v pivnici si postav minižumpu....:D

v pivnici má zriadenú kanceláriu peso :cool:
Denda
11.06.08,20:08
Sa opováž nehrať - naše družstvo má ako jediné nádej nastúpiť aj tohoto roku v rovnakej zostave. Mám tričko rozmeru XXL - bude Ti voľné, alebo bude vypasované? :rolleyes: A bez trička hrať nemdokážeš? :---
Ja len toľko k tomu tričku, ubehol rôčik, jedno písmenko nahradilo druhé, ale s tým XX si to prehnal:D:D
endrju
11.06.08,20:10
Ja len toľko k tomu tričku, ubehol rôčik, jedno písmenko nahradilo druhé, ale s tým XX si to prehnal:D:D

toľko rečí pre jedno čísmenko :D Šup sem - šup tam, nám už je to fšetko jedno ... UMCA-CA :D
Jozef I
12.06.08,05:23
Ja len toľko k tomu tričku, ubehol rôčik, jedno písmenko nahradilo druhé, ale s tým XX si to prehnal:D:D
Ty nahrádzaš písmenká a ja číselká, ked si idem nohavice kupovať. Len sa čudujem prečo tie číselká len stúpajú a nie a nie klesnúť. :D :D :D
Jozef I
12.06.08,05:25
A ešte som zabudoooool :

Už len 1 x sa vyspíme !!!!!!!!!!!! :D :)
DanielaSL
12.06.08,06:05
Mám už cestovnú horúčku......;):) a veľmi sa na všetkých teším:--- , ale hrozne ma mrzí, že neprídu tí, čo sa odhlásili.:mee:
Luna
12.06.08,06:16
Predpoveď počasia: Je tu škaredo -zatiahnuté a aj sa ochladilo. och,och
Braňo
12.06.08,06:22
Denda
12.06.08,06:33
Ako to Rusi robia s tým rozháňaním mrakov? Ja len,že máme blízko Sliač:D
DanielaSL
12.06.08,06:38
Deni zisti... a budeme v piatok rozháňať... aby aspoň cez víkend bolo fajn.:)
azla
12.06.08,06:40
Už len 1 x sa vyspíme !!!!!!!!!!!! :D :)

Vám "mazákom" sa povie, že sa vyspíme !!!! Ale čo "novačikovia" ?:D
... ja už ani spať nemôžem.

Prežívam také smiešné vzrušujúco-nedočkavé pocity ako pred prvým rande .
Veeeľmi sa teším ......http://mail.atlas.sk/js/tiny_mce/themes/atlascz/images/smiley-smile.gif
Muška
12.06.08,06:41
....no nič, idem vybaliť bikiny ;)
liba2
12.06.08,06:43
Muška
12.06.08,06:44
Prežívam také smiešné vzrušujúco-nedočkavé pocity ako pred prvým rande .
Veeeľmi sa teším ......http://mail.atlas.sk/js/tiny_mce/themes/atlascz/images/smiley-smile.gif

Anka,
verím, že budeš dlho spomínať na toto rande......a budeš sa tešiť na každé ďalšie. :)
Muška
12.06.08,06:46
Libuška, to ozaj ani na malú chviľku nedondeš :D
P.S.
Ozaj zabudla som Ti povedať.
V sobotu mi volala i-ka, že stojí pred kostolom v Devíne, že kde sme.
....som sa nemohla dosmiať :D:D:D:D, ale keďže mala so sebou asi 30 kopčekov zmrzliny, tak som ju nasmerovala ku mne ;)
DanielaSL
12.06.08,06:47
....no nič, idem vybaliť bikiny ;)

Muši už si hore? Alebo po tom nočnom koťogu si nespala?:eek:
Muška
12.06.08,06:49
...to som kvoliva evinke vstala tak skoro, že príde na koťogo,....ale niečo jej do toho prišlo, tak ho pijem sama :D:D:D
Zuzka
12.06.08,06:51
DanielaSL
12.06.08,06:52
Môžeš poslať..berú ma driemoty..:)
ingi
12.06.08,06:53
....no nič, idem vybaliť bikiny ;)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Muška
12.06.08,06:56
Inguš, necer sa :D
Už si pobalená, lebo my odchádzame už skoro ráno /priam proti noci/

P.S.
...načo som si dala robiť tú liposukciu :eek:??, keď tie bikiny neužijem :D:D
Zuzka
12.06.08,07:00
Inguš, necer sa :D
Už si pobalená, lebo my odchádzame už skoro ráno /priam proti noci/

P.S.
...načo som si dala robiť tú liposukciu :eek:??, keď tie bikiny neužijem :D:D

... nebudeš sa predsa obliekať do nejakej predpísanej garderóby, to je predsa nad slnko jasné ;) :D:D ... treba mať svoj predsa svoj štýl, nie? :):---:D a ja mám nad čím rozmýšľať, že čo si na seba hodím :D:D:D ... asi si pôjdem kúpiť tepláky :D:D:D

a to "necer sa" je dobre? :eek: .. nevymenila si písmenko? :D:D:D
Muška
12.06.08,07:06
. že čo si na seba hodím :D:D:D .
Zuzinka,
u mňa to istí plachietka z postele :rolleyes:
Bobo síce povedala, že asik by mi bola plachietka z plachetnice akurát :eek:, ale to si s ňou vybavím :D:D:D
Ružena
12.06.08,07:21
Ale dievčatá, načo by nám boli bikiny, treba hodiť do batôžka ,,bombarďáky " do nich sa schováme od hlavy po päty a chlapci nech hádajú, čo je v nich schované. Predsa im to nebudeme hľahčovať.
Beata
12.06.08,07:21
Ešte stále nemám prihlášku od Dav, kikoza a pepsikova!!!
Ružena
12.06.08,07:26
Ozaj a keby niektorá dáma z tej najmladšej generácie nevedela o aký intímny kúšti odevu sa jedná, donesiem ukázať na stretko. Babička mi nejaké venovala, aby mi zbytočne neprechladla...
bepo
12.06.08,09:16
Muši.. také nahlas ani nehovor.. bo ťa Bepo pošle umyť auto.. :D:D:D
Veľmi dobrý nápad, už som ho raz zrealizoval a malo to dva následky: po prvé muška musela na ten deň zrušiť všetkých klientov lebo na celý deň stratila reč a po druhé celá očervenela lebo na to má alergiu aj keď to skrýva za alergiu na mesocaín a skončila na 3 dni na anti alergických liekoch :D
azla
12.06.08,09:22
Ozaj a keby niektorá dáma z tej najmladšej generácie nevedela o aký intímny kúšti odevu sa jedná, donesiem ukázať na stretko. Babička mi nejaké venovala, aby mi zbytočne neprechladla...
Žiadá sa mi doplniť, že sa používala zimná a letná verzia :

zimná = tá, čo Vám chce ukazať Ružena; perie sa a dlho schne
letná = voľná:) - nikde netlačí, ani prať netreba
Beata
12.06.08,09:57
Ešte stále nemám prihlášku od Dav, kikoza a pepsikova!!!
DanielaSL
12.06.08,10:13
Mám obavy , že Ľubka - kikoza nejde..aspoň tak mi hovorila predvčerom...či včera? Keďže sa cactus odhlásila...mali ísť z BJ spolu. Ponúkla som jej odvoz z SĽ...ale nevidím to moc ružovo. Možno ešte nie je rozhodnutá.....
cactus
12.06.08,10:23
Mám obavy , že Ľubka - kikoza nejde..aspoň tak mi hovorila predvčerom...či včera? Keďže sa cactus odhlásila...mali ísť z BJ spolu. Ponúkla som jej odvoz z SĽ...ale nevidím to moc ružovo. Možno ešte nie je rozhodnutá.....

presne tak, ako píše Daniela. Ja som sa odhlásila kvôli problémom s autom a Ľubica - Kikoza povedala, že jej nefunguje doma PORADA, ale že iné stránky jej v pohode chodia, takže určite nevidela výzvu ohľadom prihlášky. Aj som s ňou rozprávala a odvolala účasť. Ospravedlňujem sa za ňu.
Dúfam, že nabudúce nám to výjde, pretože keď čítam, čo všetko sa chystáte podniknúť, tak... no, proste... atď.
Prajem vám veľmi príjemný a vydarený pobyt - trojdňový!!!http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
A hlavne, aby ste mali dobré počasie a čo je podstatné - náladu.
Luna
12.06.08,10:53
V BB je včul celkom teplo,ale na bikiny to nie je a mám pocit že ani na bombiše.:)


DAV ozvi sa mi o koľkej zajtra prídeš a kam.
evina
12.06.08,12:03
V BB je včul celkom teplo,ale na bikiny to nie je a mám pocit že ani na bombiše.:)


DAV ozvi sa mi o koľkej zajtra prídeš a kam.

Tak čo teraz, keď ani bikiny ani bombiše...:confused:
Zuzka
12.06.08,12:15
Evi, tak z nás budú takéto roztlieskávačky ;) :D
http://www.hanulka.cz/fotos/010000/008115.gif
Vlado66
12.06.08,12:45
..čavesky naše stretko sa fantasticky a nekompromisne blíži a ja podla počasia rozmýšľam či sa niekto pridá ku mne do spolku ľadových medveďov;););)
evina
12.06.08,13:05
Evi, tak z nás budú takéto roztlieskávačky ;) :D
http://www.hanulka.cz/fotos/010000/008115.gif

Super, už mi chýbajú iba tie tenisky ...:D
Muška
12.06.08,16:24
Veľmi dobrý nápad, už som ho raz zrealizoval a malo to dva následky: po prvé muška musela na ten deň zrušiť všetkých klientov lebo na celý deň stratila reč a po druhé celá očervenela lebo na to má alergiu aj keď to skrýva za alergiu na mesocaín a skončila na 3 dni na anti alergických liekoch :D
....po príchode na Selce si "mŕtvy muž" :mad:
sadžika
12.06.08,16:53
Srdečný a slnečný pozdrav z pracovnej "dovolenky" v Grécku

posiela exposúvačka Sadžika :)


Prajem veľa zábavy a riadne sa vyblbnite!
Muška
12.06.08,17:02
Sadži, ďakujeme :)
Budeš chýbať.

....ale nech sa Ti darí, držíme Ti prsty.:):):):)
Dav
12.06.08,17:54
Ešte stále nemám prihlášku od Dav, kikoza a pepsikova!!!Dav nebude. :mee::mad::mee::mad::mee::mad::mee::mad::mee::mad: :mee:
Jana Motyčková
12.06.08,18:06
Beátka, hlásim, že príchod posádky z Trenčína bude až okolo 20:00.
Zuziana
12.06.08,18:40
Prikladám aktuálnu predpoveď na víkend :

http://www.meteo.sk/predpovede/slovensko/banska-bystrica

... ak sa Vám nepozdáva, vylepším to trošku ......:):):)

(ak ani takto, potom postupujeme podľa príspevku č. 555)

Tak potom berte veľké zásoby:D:D:D
Manual
12.06.08,18:44
Zuzka... nemám navigátora...
Zuziana
12.06.08,18:46
Janíčko v sobotu ťa ponavigujem po Sereď ak chceš:D
Muška
12.06.08,20:27
Super, už mi chýbajú iba tie tenisky ...:D
Evka, je akurát u mňa.....tak oznamujem , že už aj tenisky má :D
endrju
12.06.08,21:28
NEMZABUDNITE!!! DNES začíname KSENP :D
Zuziana
13.06.08,03:37
Tak nastal deň D:D. Želám Vám, aby predpovede meteorológov nevyšli a mohli ste sa troška spotiť aj na čerstvom vzduchu. Nech s Vami Beatka pekne pocvičí.
Takže príjemnú zábavu a šťastnú cestu tam i späť.
Škoda, že mne to tento rok nevyšlo. Budem na Vás myslieť a ticho závidieť:D
Jozef I
13.06.08,04:01
NEMZABUDNITE!!! DNES začíname KSENP :D


Už sa ani raz, resp. skoro vôbec nevyspíme !!!!! :D :D :D
ALDA
13.06.08,04:57
Želám šťastnú cestu, pekné počasie a dobrú zábavu-ktorá určite bude :):):)

CMUK

Hela
Manual
13.06.08,05:05
Želám šťastnú cestu, pekné počasie a dobrú zábavu-ktorá určite bude :):):)

CMUK

Hela
Helenka, však dovidenia v sobotu....;)
AltaKE
13.06.08,05:18
....po príchode na Selce si "mŕtvy muž" :mad:

:D:D:D:D:D Muši...po tom bepovom príspevku mi bolo hneď jasné, že si ani plesnúť nemusí, že toto si vezmeš na starosť osobne... :D:) Môžeš počkať, kým dojdem...aby mi tá "najzaujímavejšia" časť neušla?? :):D:---
Milan Benka
13.06.08,05:54
No už tu nestrašte a utekajte na stretko, nech my ostatní Vám ticho závidíme ....
DanielaSL
13.06.08,05:55
Moja posádka vyrazí okolo 13:00...dúfam, že tam nebudem prvá...;). Všetkým prajem príjemnú cestu a teším sa na vás. :) A smútiacim doma odkazujem, nech nesmútia , za rok bude možnosť zúčastniť sa predpokladám zase.
PS. Bea...daj súhlas k poslednej vete.....:)

Mimochodom viete, že dnes je piatok 13- eho?:rolleyes:
Jozef I
13.06.08,05:58
No už tu nestrašte a utekajte na stretko, nech my ostatní Vám ticho závidíme ....
Ty nemáš závidieť, ale máš prísť ! :)
Jozef I
13.06.08,06:00
Mimochodom viete, že dnes je piatok 13- eho?:rolleyes:
Najlepší dátum na stretnutie ! :D Všetko čo dnes spáchame zvalíme na dátum.
Milan Benka
13.06.08,06:03
Ty nemáš závidieť, ale máš prísť ! :)

Ľutujem a závidím, ale povinnosti mi to neumožňujú. Niektoré veci sa nedajú preložiť na iný termín. :mee:
DanielaSL
13.06.08,06:15
Milan..nevyhováraj sa...kto chce...čas nájde..... ;):)
Veronika Gabrielova
13.06.08,06:25
Ahojte ja a moja posádka vyrážeme okolo 13:30 z Vajnor :-).

Veľmi sa tešíme :D


Šťastnú cestu všetkým
Muška
13.06.08,06:38
Ľutujem a závidím, ale povinnosti mi to neumožňujú. Niektoré veci sa nedajú preložiť na iný termín. :mee:
Milanko,
tak Ty, čo sa stretkuješ po všetkých mestách.....a na superstretko neprídeš :eek:....tak to je ozaj vážne :rolleyes:
endrju
13.06.08,06:43
(Asi) posledny dnesny spoj smerujuci z BA na Superstretko startuje z BA priblizne o 17.00
Muška
13.06.08,06:47
(Asi) posledny dnesny spoj smerujuci z BA na Superstretko startuje z BA priblizne o 17.00

....a podaktorí štartujeme z Ba už asik o 1,5 hodinku :)
Ešte chceme bepovi poukazovať krásy Slovenska, keďže furt chodí na dovolenky do zahraničia :D:D:D.....a rodnú hruď nepozná :eek:

P.S.
Bepo, to je prvá odplata :D:D:D

P.S.
Dúfam, že už je na ceste ku mne....a toto si prečíta až v nedeľu večer :cool:
Milan Benka
13.06.08,06:55
....a podaktorí štartujeme z Ba už asik o 1,5 hodinku :)
Ešte chceme bepovi poukazovať krásy Slovenska, keďže furt chodí na dovolenky do zahraničia :D:D:D.....a rodnú hruď nepozná :eek:

P.S.
Bepo, to je prvá odplata :D:D:D

P.S.
Dúfam, že už je na ceste ku mne....a toto si prečíta až v nedeľu večer :cool:

Muška, o ktorej hrudi to tu točíš ? :---
Muška
13.06.08,07:11
Muška, o ktorej hrudi to tu točíš ? :---
Milanko, ukázala by som aj Tebe...teda rodnú hruď....., ale keď neideš, tak sorry :D:D:D:D
DanielaSL
13.06.08,07:59
....a podaktorí štartujeme z Ba už asik o 1,5 hodinku :)
Ešte chceme bepovi poukazovať krásy Slovenska, keďže furt chodí na dovolenky do zahraničia :D:D:D.....a rodnú hruď nepozná :eek:

P.S.
Bepo, to je prvá odplata :D:D:D

P.S.
Dúfam, že už je na ceste ku mne....a toto si prečíta až v nedeľu večer :cool:

Muši..len mu prosím ťa zase nedovoľ, aby mu ukázali policajný lopárik...;):D
Muška
13.06.08,08:01
Muši..len mu prosím ťa zase nedovoľ, aby mu ukázali policajný lopárik...;):D

Dani, neboj, tentokrát mu ukážeme rodnú hruď /hrude/,,,,,tak snáď už nebude zastavovať aj pre dajaký pochybný lopárik :cool:
Muška
13.06.08,08:04
...ale je to kamarát.....už ide ku mne a nesie mi raňajky :D:D:D, be-be
Beata
13.06.08,08:08
...ale je to kamarát.....už ide ku mne a nesie mi raňajky :D:D:D, be-be
Cica nežeeeer ;)
Muška
13.06.08,08:35
Cica nežeeeer ;)
...keby si bola v BA, tak by sa aj Tebe ušlo, závistlivec závistlivý /to bola bepová poznámka/

...už sme dopapali, bepo napiekol supr chlebík.., ideme pre edit a ingi a frčíme kukať krásy Slovenska :D:D:D:D
evina
13.06.08,08:38
...ale je to kamarát.....už ide ku mne a nesie mi raňajky :D:D:D, be-be

Muši, ty nás Poraďákov máš tuším u seba nonstop :D Ja do noci včera a Bepo od rána .....
evina
13.06.08,08:44
Teda, ale vonku je dobrá kosa :mee: Aj v Bystrici?
Muška
13.06.08,08:48
Evinka,
bepo prišiel hneď po Tebe /to len medzi nami :D/

...a my už vyrážame :)
Beata
13.06.08,08:48
...keby si bola v BA, tak by sa aj Tebe ušlo, závistlivec závistlivý /to bola bepová poznámka/

...už sme dopapali, bepo napiekol supr chlebík.., ideme pre edit a ingi a frčíme kukať krásy Slovenska :D:D:D:D
mňaaaam, veru závidím, ale písala som "nežer" hlavne kvôliva tomu, že si si zužovala tie 38-čky bikiny, aby Ťa nenafúklo veľmi :D:D:D
Milan Benka
13.06.08,08:49
Muška, evina, endrju, bepo a ost., čakám podrobný písomný referát . Prednesiete ho vo štvrtý piatok. Kde ? .... dohodneme.
Luna
13.06.08,08:50
V BB je teplo na krátke rukávy-zatiaľ.
Milan Benka
13.06.08,08:53
Evinka,
bepo prišiel hneď po Tebe /to len medzi nami :D/

...a my už vyrážame :)


Už prešlo 5 min. od kedy ste vyrazili a eštik stále svietiš. Máš mobil internet ???
:D
evina
13.06.08,08:54
Evinka,
bepo prišiel hneď po Tebe /to len medzi nami :D/

...a my už vyrážame :)

:D
Príjemnú cestu:)
P.s. V Bratislave 18 stupňov .... :mee:
Beata
13.06.08,08:56
Aby ste boli informovaní, Jarka - jamija to už nevedela vydržať, už je v Selciach :D vraj nás bude všetkých vítať.
Beata
13.06.08,09:02
Luna, počuješ? Na počesť superstretka som dala pustiť sirény :D:D:D
Luna
13.06.08,09:03
Hej počujem,som sa divila čo to je.
Luna
13.06.08,09:04
Bee kedy prídeš do Seliec?
DanielaSL
13.06.08,09:05
Luna, počuješ? Na počesť superstretka som dala pustiť sirény :D:D:D
Šak až sem počuť...:rolleyes:
Milan Benka
13.06.08,09:07
Aby ste boli informovaní, Jarka - jamija to už nevedela vydržať, už je v Selciach :D vraj nás bude všetkých vítať.

Do príchodu ostatných stihne postaviť slavobránu a zostaviť uvítací výbor :D
Braňo
13.06.08,09:07
Aj v Žiline v Tente húkame. :D
Beata
13.06.08,09:08
Bee kedy prídeš do Seliec?

sí-sí-ej o 15:00, možno skôr. Zavolám Ti keď pôjdem?
Beata
13.06.08,09:10
Šak až sem počuť...:rolleyes:


Aj v Žiline v Tente húkame. :D

a Vy dvaja ešte čo robíte doma? Na koneeeeee... Nemáte? Tak utejkajteeeeee :D
Luna
13.06.08,09:10
Môžeš som síce v 1 firme ale prezvoň ma.