Luna
13.06.08,12:10
BB hlási dážď.

13.11 hod. lejéééééééééé
Manual
13.06.08,10:20
BB hlási dážď.

13.11 hod. lejéééééééééé
Janka a teraz čo... ? :D
Milan Benka
13.06.08,10:28
Berte dáždniky! ........... teda aspoň kto je eštik doma.
Zuziana
13.06.08,11:34
Luna, počuješ? Na počesť superstretka som dala pustiť sirény :D:D:D
Beatka, super, aj v Trnave ich bolo počuť:D:D
evina
13.06.08,11:46
Veru aj v Bratislave,....asi keď Muška a spol. vyrážali ...:)
Milan Benka
13.06.08,11:51
Veru aj v Bratislave,....asi keď Muška a spol. vyrážali ...:)


A ty nendeš ?
SAIVI
13.06.08,12:04
to sa takto fakt stretávate z celého Slovenska? ...to môže byť super : ) ...možno sa na budúci rok pridám ked sa najde niekto kto ma tam uvedie, lebo nie som ten typ čo by išla sama na takúto akciu. ...je medzi vami aj niekto z okolia Šale ?
Braňo
13.06.08,12:11
Mala si sa prihlásiť už tento rok! Nie je podstatné, či tam je niekto z okolia Šale, sme tam z celého Slovenska a vždy sa nájde niekto, kto Ťa autom zoberie.
SAIVI
13.06.08,12:33
auto nie je problém,to mám... len ako som už písala, nikoho tam nepoznám a vy sa aspoň zbežne poznáte, už ste taký zgrupený : ) ...ale možno do roka pozbieram odvahu na neznámych ľudí: ))
Beata
13.06.08,12:51
auto nie je problém,to mám... len ako som už písala, nikoho tam nepoznám a vy sa aspoň zbežne poznáte, už ste taký zgrupený : ) ...ale možno do roka pozbieram odvahu na neznámych ľudí: ))
Sadni do auta a zgrup sa s nami, ešte stále stíhaš ;)
Vlado66
13.06.08,13:10
No kde ste vsetcia????????????? uz hodinu tunagh cucime jako tvrde Y s jamijou a vy sa vsetci kdes FLAKATE kurnňa!!!!! nixto nas tu neprivital!! to sa robí???:D:D:D:---:---:---
jess
13.06.08,13:12
.. len ako som už písala, nikoho tam nepoznám a vy sa aspoň zbežne poznáte, už ste taký zgrupený : ) ...ale možno do roka pozbieram odvahu na neznámych ľudí: ))

stačí na Selciach zakričať " Je tu niekto z Porady ? "...a ver, že pri tej ozvene budeš vedieť, že si správne :D:D:D:D:D...nič sa neboj, zábava začne až večer, no a najlepšia zajtra večer :D:D:D:D...mne to tento rok opäť nevyšlo, tak len ticho plačem pri PC :mee::mee::mee::mee: a teším sa na to budúce stretko :):):)

tak štartuj a choď!!!
Vlado66
13.06.08,13:18
ručíme tu jako jelen s jelenicou a akurat exo z ozveny sa nam ozyva ..no teda..?? toho sme sa dozili v piatok 13-teho??? AKYM PRAVOM???????:---:---
ola
13.06.08,14:00
aspoň hoď echo o počasí :)
evina
13.06.08,14:14
A ty nendeš ?

Som iná posádka ...:D
Luna
15.06.08,10:45
BB hlási príchod. Bolo S U P E R, tak ako vždy. Podrobnejšie info.podá niekto výrečnejší. To že nemôžem rozprávať hovorí zavšetko.
babenko1
15.06.08,10:59
hlásim príchod do BA s endrjuom :-))) ako bolo... na to by mi nestačila strana :-)))
endrju
15.06.08,11:18
hlásim príchod do BA s endrjuom :-))) ako bolo... na to by mi nestačila strana :-)))
K tejto veľmi podrobnej informácii dokážem doplniť iba to, že NEMSNEŽÍÍÍ (KSENP) :) :D ;) :cool: :rolleyes:
Veronika Gabrielova
15.06.08,11:22
BA hlasí úspešný príchod :-)
evina
15.06.08,11:52
BA hlasí úspešný príchod :-)
Posádka Evina hlási tiež o.k. príchod
babenko1
15.06.08,12:18
BA hlasí úspešný príchod :-) gabi, a to ste s Ruženkou po akých cestách necestách išli, ked ste prišli ešte neskôr ako my s andrejom? :-)))
ALDA
15.06.08,12:37
Dúfam, že ste všetci dojazdili šťastne domov a Peťo aj s vodičákom:D
Škoda, že som po prvý krát nemôhla ísť:mee:

A chcem sa poďakovať Andrejovi, že na mňa nezabudol a zavolal, aby mi pripomenul tú fantastickú atmosféru, ktorá vždy na superstretkách je a tak som aspoň cez telemost na chvíľočku bola s vami.:)
Jozef I
15.06.08,12:55
Posádka TN....hlási príchod:)
Braňa sme ešte poslali ďalej. :D:D:D
Vlado66
15.06.08,13:09
Tak ako stretko bolo OK ,aj cesta do PO bola OK, takze pokojne hlasim prichod bez straty desiatky;)
DanielaSL
15.06.08,13:31
Do SĽ sme dobre došli aj my s Ankou...Anka sa už vezie v buse do Bardejova. Tonka ....ružové nezabrali..už ma bolí aj ruka..možno aj to šoférovanie k tomu prispelo. Asi padnem do postele...ale stálo to ako vždy za to...už dnes sa teším na 5. superstretko...:)
Lucy
15.06.08,14:02
Osádka Lucy, AltaKE a danushka hlási úspešný príchod domov. Vodič Lucy padá od únavy. :D:D

Stretko super, rada som Vás všetkých videla :)
cactus
15.06.08,14:09
tak to ste všetky kočky, keď ste to všetko tak bravúrne zvládli.
A budú aj nejaké podrobnosti? Azda aj foto?
Potešili by sme sa...
endrju
15.06.08,14:18
Bejátke ako hlavnej organizátorke ďalšej super ekšn aj touto cestou ĎAKUJEMÉÉÉÉÉÉ :) :cool: :D


P.S.

Hm, to padnutie od únavy do postele sa uskutočnilo už aj na mojom konci. Čím to je? :rolleyes:
Muška
15.06.08,14:35
.....aj naša osádka dorazila :D:D:D

P.S.
Na viac nemám :eek:
azla
15.06.08,14:51
...Anka sa už vezie v buse ...

Anka je už doma.

Ďakujem šoférke za bezpečnú jazdu, Beátke za zorganizovanie a všetkým zúčastneným za milú a príjemnú spoločnosť.

PS: Dnes je deň otcov, nemzabudnite ....
Zuzka
15.06.08,15:10
Hlásim príchod domov v poriadku. Všetkým zúčastneným ďakujem sa príjemnú spoločnosť. Prajem všetkým, aby dospali spánkový deficit.
:):):)

... a čakajú ma čerešne na zaváranie :eek:
Manual
15.06.08,15:18
Po plánovaných zastávkach (na kávu u známych) hlásim príchod domov. Bolo SUPER, našej milej Bejatke patrí veľké poďakovanie.
PS: Je len na škodu, že počet účastníkov stretka stagnuje, hoci počet členov porady stále stúpa.....
DanielaSL
15.06.08,15:20
tak to ste všetky kočky, keď ste to všetko tak bravúrne zvládli.
A budú aj nejaké podrobnosti? Azda aj foto?
Potešili by sme sa...

Gabika...mala si ísť...;):) aj keď sa pokazilo auto..dalo sa to zariadiť ináč.
jaja99
15.06.08,15:38
Vďaka všetkým za úžasnú náladu.
Dorazili sme OK - McMarti a jaja99.
jamija
15.06.08,15:45
Hipies mažoretka hlásí šťastný prichod s rodinou.Díky, díky, díky všetkým spoluzúčastneným, bolo super.
danushka
15.06.08,16:09
aj Košice dorazili domov v živí a zdraví, konečne si za nickmi viem predstaviť aj konkrétne fantastické osôbky...
DanielaSL
15.06.08,16:16
aj Košice dorazili domov v živí a zdraví, konečne si za nickmi viem predstaviť aj konkrétne fantastické osôbky...

A my zase Dani teba...:);)
Beata
15.06.08,18:35
Teší ma, že ste šťastne dorazili domkov.
Ďakujem za príjemné stretnutie s Vami. Mám Vás rada!
AdaG
15.06.08,19:08
Tak sa mi predpoveď splnila, prvá som "odplávala" a posledná dorazila po 18.00 - jasné, že s prestávkami. Padám spať, ale:
Bee, merci je moje ďakujem, merci za to, že si...... a budeš;););):):):):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Veronika Gabrielova
15.06.08,20:12
gabi, a to ste s Ruženkou po akých cestách necestách išli, ked ste prišli ešte neskôr ako my s andrejom? :-)))
Renátka, skôr som sa k PC nedostala :-).
McMarti
16.06.08,05:39
Ahojte... tak toto bol konecne poriadny relax po pracovnom zhone... Dakujem organizátorke a vsetkym účastníkom tohto SUPERSTRETKA:)
Jana Acsová
16.06.08,05:55
Skúška zabudnutá, depka odignorovaná, účto v úspešnom stave tzv. na ceste ... všetko počká.

Stretko nepočkalo, ledva som sa ho dočkala. Fungovalo to ako malo - ako senzačný vypínač problémov. Na celý víkend.

Ď. Ď. Ď.

P.S.:
Až teraz AVO+1 dorazilo (k internetovopripojiteľnému písí). Všetkých pozdravujem. :)
Veronika Gabrielova
16.06.08,07:17
Neviem, ako vy všetci, ale ja mám po takom úžasnom víkende, veľmi ťažký štart :). Neviem sa nakopnúť a začať pracovať :D.
azla
16.06.08,07:34
Neviem, ako vy všetci, ale ja mám po takom úžasnom víkende, veľmi ťažký štart :). Neviem sa nakopnúť a začať pracovať :D.

... pozorujem na sebe práve opačný jav.

Po výdatnom spánku som sa zobúdila plná elánu, v robote som brala schody po dvoch, som celá vytešená, plná energie (až ma pomaly budú musieť brzdiť) ...:)
...a vraj je to nákazlivé;)
Muška
16.06.08,07:34
Teší ma, že ste šťastne dorazili domkov.
Ďakujem za príjemné stretnutie s Vami. Mám Vás rada!


Bee,

a bolo všetko v poriadku, kľúčiky sú všetky?
Tento rok nemusíme zradiť, kto, s kým a kde???? :D
Neboli žiadne škody na izbách?? :rolleyes:

Keby dačo daj nám vedieť.
Manual
16.06.08,07:39
... pozorujem na sebe práve opačný jav.

Po výdatnom spánku som sa zobúdila plná elánu, v robote som brala schody po dvoch, som celá vytešená, plná energie (až ma pomaly budú musieť brzdiť) ...:)
...a vraj je to nákazlivé;)
To bude aj preto, že si našla "stratený" prívesok...:D:D:D
bepo
16.06.08,07:40
Muška ty ako? Fajčiť ti chutí? Lebo včera po tej príhode so psom si nevyzerala najlepšie :D
azla
16.06.08,07:42
To bude aj preto, že si našla "stratený" prívesok...:D:D:D
... aj to potešilo, ale "stratený prívesok" je nič oproti tomu čo som tam našla a zažila:)
ingi
16.06.08,07:52
Muška ty ako? Fajčiť ti chutí? Lebo včera po tej príhode so psom si nevyzerala najlepšie :D

Peti, s akým psom? :eek: Nebodaj s naším "drobčekom"? :D
evina
16.06.08,07:57
Muška ty ako? Fajčiť ti chutí? Lebo včera po tej príhode so psom si nevyzerala najlepšie :D

No čo bolo so psom, lebo mi vyvalí bok od zvedavosti ?
ingi
16.06.08,08:11
No čo bolo so psom, lebo mi vyvalí bok od zvedavosti ?

Evinka, on iba "trošku" vyskakoval na plot :eek:, lebo neznáša cigarety a Mušenka mala už absťáka.:D
A to nebol pustený ten väčší drobček :D (cca 80 kg :eek:).


...a všetko to bolo preto, lebo nechceli ísť na kávu. :D:)
evina
16.06.08,08:17
Evinka, on iba "trošku" vyskakoval na plot :eek:, lebo neznáša cigarety a Mušenka mala už absťáka.:D
A to nebol pustený ten väčší drobček :D (cca 80 kg :eek:).


...a všetko to bolo preto, lebo nechceli ísť na kávu. :D:)

No Peťo, kedy už konečne dovolíš Mušenke fajčiť v aute ?....:D

P.s. Muška nedivím sa Ti, ja by som po jeho vyskakovaní na plot asi začala fajčiť...:D
bepo
16.06.08,08:22
Muška si asi dva razy potiahla, psíček skočil do plota, muška zbledla, zahodila cigu a že - poďme :) Ale že to asi bolo od únavy a málo kávy, že psov sa nebojí
azla
16.06.08,08:29
Muška si asi dva razy potiahla, psíček skočil do plota, muška zbledla, zahodila cigu a že - poďme :) Ale že to asi bolo od únavy a málo kávy, že psov sa nebojí

To by Ti ani nikto neveril, že sa bojí:D, čo je už taký "drobček" pre Mušku ....
evina
16.06.08,08:37
Muška si asi dva razy potiahla, psíček skočil do plota, muška zbledla, zahodila cigu a že - poďme :) Ale že to asi bolo od únavy a málo kávy, že psov sa nebojí

:D:D
Muška
16.06.08,08:51
....tak ja, že prečo sa mi vkuse štikúta :eek:.....a to vy tu o mne drístate.

Sklameme vás, žijem, fajčiť mi chutí a psov sa nebojím, len po včerajšku na ľavé ucho nepočujem :D
Ale havino aj tak nepredčil Evinu, ktorá niekoľko krát za večer na mňa robila bu-bu-bu :D:D

P.S.
Zbledla som, lebo som mala v sebe nedostatok kofeinu /len asik 4 kávy - čo je na to , ako dlho som už bola hore veľmi málo/

P.S.
A všetkému je na vine bepo, ktorý nechcel urobiť "cikpauzu" :D:D:D:D:D
Muška
16.06.08,08:55
P.S. 3
.....a bepovi som už "naložila" za šírenie poplašných /alebo radostných? :rolleyes:/ správ
evina
16.06.08,08:57
....tak ja, že prečo sa mi vkuse štikúta :eek:.....a to vy tu o mne drístate.

Sklameme vás, žijem, fajčiť mi chutí a psov sa nebojím, len po včerajšku na ľavé ucho nepočujem :D
Ale havino aj tak nepredčil Evinu, ktorá niekoľko krát za večer na mňa robila bu-bu-bu :D:D

P.S.
Zbledla som, lebo som mala v sebe nedostatok kofeinu /len asik 4 kávy - čo je na to , ako dlho som už bola hore veľmi málo/

P.S.
A všetkému je na vine bepo, ktorý nechcel urobiť "cikpauzu" :D:D:D:D:D

Muška, to ja som na Teba radostne spievala ...:D v rytme hudby..
AdaG
16.06.08,09:22
Drahí superstretkáči,
nikto nedodá fotodokumentáciu?
:mee:
Jozef I
16.06.08,09:25
Drahí superstretkáči,
nikto nedodá fotodokumentáciu?
:mee:

Nedá ! :D Je zamknutá v trezore a bude odtajnená po 50 rokoch. :D
evina
16.06.08,09:40
Nedá ! :D Je zamknutá v trezore a bude odtajnená po 50 rokoch. :D

Stačí, že sme všetci zverejnení v súkromnom albume unesenej nevesty ...:D:D
Jozef I
16.06.08,09:42
Stačí, že sme všetci zverejnení v súkromnom albume unesenej nevesty ...:D:D
Chcel by som vidieť rodičov, keď sa vrátila na svatbu... otrhaná , v tričku, bez topánky... :D :D :D
evina
16.06.08,09:43
Chcel by som vidieť rodičov, keď sa vrátila na svatbu... otrhaná , v tričku, bez topánky... :D :D :D

Hlavne, že my sme bez straty kvetinky ...:D
AdaG
16.06.08,09:47
Nedá ! :D Je zamknutá v trezore a bude odtajnená po 50 rokoch. :D
Tak mám aspoň motiváciu žiť ešte ďalších 50 rokov ... ale či mi dajú dôchodok, keď som v 2. pilieri???!!!
bepo
16.06.08,09:48
Neviem či neboli viac prekvapený keď sa ženích vrátil len v spodkoch? :D
ola
16.06.08,09:49
ahojteeeeee :) Mne toto stretko tak dobilo baterky, že by som mohla zásobovať energiou všetky domácnosti miesto Jaslovských Bohuníc :D:D
azla
16.06.08,09:52
Drahí superstretkáči,
nikto nedodá fotodokumentáciu?
:mee:

Jednú Ti pošlem (ja som len tak cvične cvakla).

PS: Manželovi som vysvetlila, aký dôležitý je pre neho Pilates, aj že som mu našla cvičiteľku. Po zhliadnutí foto hneď ožil:) a apeloval, aby som to dotiahla do konca ...
ola
16.06.08,09:53
Neviem či neboli viac prekvapený keď sa ženích vrátil len v spodkoch? :D

To mal zato, že donútil vlastného svedka, aby mu išiel svedčiť na úrady len v kraťasoch
babenko1
16.06.08,09:58
To mal zato, že donútil vlastného svedka, aby mu išiel svedčiť na úrady len v kraťasocholi, ale inak by sa neoženil, xixix
AdaG
16.06.08,09:58
Jednú Ti pošlem (ja som len tak cvične cvakla).

PS: Manželovi som vysvetlila, aký dôležitý je pre neho Pilates, aj že som mu našla cvičiteľku. Po zhliadnutí foto hneď ožil:) a apeloval, aby som to dotiahla do konca ...
...ci bimubuľe... sa mi rozmnožuje klientela...???
Muška
16.06.08,10:00
Hlavne, že my sme bez straty kvetinky ...:D
Evinka,
si si istá??? :eek:
Všetci čo nestratili kvetinku, dajte súhlas pod príspevok od Evinky :cool:
babenko1
16.06.08,10:01
...ci bimubuľe... sa mi rozmnožuje klientela...???
vidíš, stačí jedno stretko a koľko ich máš :-)
babenko1
16.06.08,10:02
Evinka,
si si istá??? :eek:
Všetci čo nestratili kvetinku, dajte súhlas pod príspevok od Evinky :cool:
Muši, ty si niečo stratila? .-))))
Muška
16.06.08,10:02
prekvapenýí
Peťo ,
všetci vieme, že si "tvrdý" chlap, ale niekedy môžeš byť aj na mäkko :D
AdaG
16.06.08,10:03
aby bolo všetkým JASNÉ...bavíme sa o klientele na cvičenie Pilatesa!!!
Muška
16.06.08,10:03
aby bolo všetkým JASNÉ...bavíme sa o klientele na cvičenie Pilatesa!!!
..len aby :rolleyes:
AdaG
16.06.08,10:05
..len aby :rolleyes:
... keby nie, tak beriem ešte klientelu na učto..
babenko1
16.06.08,10:06
aby bolo všetkým JASNÉ...bavíme sa o klientele na cvičenie Pilatesa!!!
no neviem neviem :-))))
AdaG
16.06.08,10:10
no neviem neviem :-))))
tak vám teda všetkým kesenem až síípem, že ste sa do mňa tak obuli!!! :-))))
babenko1
16.06.08,10:13
tak vám teda všetkým kesenem až síípem, že ste sa do mňa tak obuli!!! :-))))
až tak nemusíš :-)))
AdaG
16.06.08,10:17
:eek::confused::mad::(:D.. a odchádzam obedovať a azda sa aj klient pritrafí:D:D:D
babenko1
16.06.08,10:23
daj potom vedieť, či sa pritrafil :-))))
Beata
16.06.08,12:13
P.S.
A všetkému je na vine bepo, ktorý nechcel urobiť "cikpauzu" :D:D:D:D:D

Nemalo to byť "cigpauzu"?




Bee,
a bolo všetko v poriadku, kľúčiky sú všetky?
Tento rok nemusíme zradiť, kto, s kým a kde???? :D
Neboli žiadne škody na izbách?? :rolleyes:

Keby dačo daj nám vedieť.





Zatiaľ nemám žiadne sťažnosti, ale jeden kľúčik by im mohol chýbať, aby bolo treba zisťovať kto, s kým a kde :D
Zuzka
16.06.08,12:21
Chcel by som vidieť rodičov, keď sa vrátila na svatbu... otrhaná , v tričku, bez topánky... :D :D :D
:D :D :D ... a v dobrej nálade bez ženícha :D
Luna
16.06.08,12:31
Netrpezlivo čakám na fotky.:)
evina
16.06.08,13:06
Netrpezlivo čakám na fotky.:)

nepamätáš sa, čo sme robili ?....:D:D:D
Luna
16.06.08,13:11
Ja viem čo som robila ja, ale neviem čo si robila ty počas mojej neprítomnosti.:):D
evina
16.06.08,13:12
Ja viem čo som robila ja, ale neviem čo si robila ty počas mojej neprítomnosti.:):D

Ťažko povedať....:D
DanielaSL
16.06.08,13:18
Nemalo to stretko trvať o jeden deň dlhšie? Hádam by sme boli vyškolili nevyškolených, ako je to s tým G bodom. A nemusel sa robiť mrník v novej téme ... že Zdenko? :rolleyes::D
Jozef I
16.06.08,13:23
Nemalo to stretko trvať o jeden deň dlhšie? Hádam by sme boli vyškolili nevyškolených, ako je to s tým G bodom. A nemusel sa robiť mrník v novej téme ... že Zdenko? :rolleyes::D
No veď to .. tak závažnú tému sme neprebrali, tak to skúšam v téme. A mrník tam robia ostatní a nie ja :D ja muzikant ;)
Zuzka
16.06.08,13:26
No veď to .. tak závažnú tému sme neprebrali, tak to skúšam v téme. A mrník tam robia ostatní a nie ja :D ja muzikant ;)

... ja som vedela, že Ti tá stupnica pomôže :D:D:D
babenko1
16.06.08,14:26
No veď to .. tak závažnú tému sme neprebrali, tak to skúšam v téme. A mrník tam robia ostatní a nie ja :D ja muzikant ;)a na čom hráš? alebo na kom :-)
účtovník 007
16.06.08,15:19
aby bolo všetkým JASNÉ...bavíme sa o klientele na cvičenie Pilatesa!!!


... keby nie, tak beriem ešte klientelu na učto..

Adi a čo tak Pilates-účto? Dobre popreťahovať účty:D
Bastian
16.06.08,15:29
Nemalo to stretko trvať o jeden deň dlhšie? Hádam by sme boli vyškolili nevyškolených, ako je to s tým G bodom. A nemusel sa robiť mrník v novej téme ... že Zdenko? :rolleyes::D
Ako tak čítam, tak bolo na stretku veselo...
Len sa čudujem, že ste sa k tým najdôležitejším bodom nedostali :D:D:D
účtovník 007
16.06.08,15:39
Ako tak čítam, tak bolo na stretku veselo...
Len sa čudujem, že ste sa k tým najdôležitejším bodom nedostali :D:D:D

Ale dostali, len sme ich rozobrali tak do hĺbky, že sme nakoniec zostali sprostí:D
Bastian
16.06.08,15:43
Ale dostali, len sme ich rozobrali tak do hĺbky, že sme nakoniec zostali sprostí:D
jojha... to ste nie rozoberať mali ale...:D
endrju
16.06.08,16:08
Chcel by som vidieť rodičov, keď sa vrátila na svatbu... otrhaná , v tričku, bez topánky... :D :D :D
Určite boli nadšení. Kukli na hodinky a zistili, že je najvyšší čas prezliecť nevestu zo svadobných šiat do "civilu". Tričko už mala, rifle niekde azda zohnali. No a s tou topánkou je to dezinformááááááááácia. :D Šak mala manželovu - si nefidel pre tmu a čičo? :eek: :---
Predpokladám však, že rodičia nevesty mali výbornú tému na nedeľný rozhovor s novopečeným zaťkom. :cool:

P.S.
Ste tu teda od rána riadny mrnik narobili. Chto to má stíhať čítať? :rolleyes:
DanielaSL
16.06.08,16:12
A mrník v novej G téme si fidel už?
AdaG
16.06.08,17:15
No veď to .. tak závažnú tému sme neprebrali, tak to skúšam v téme. A mrník tam robia ostatní a nie ja :D ja muzikant ;)
ešte aj muzikant chceš byť, pán veľkomožný?!!! čo tak nechať aspoň tento titul tomu pánovi, co se mnou bydlí????
AdaG
16.06.08,17:20
Adi a čo tak Pilates-účto? Dobre popreťahovať účty:D
nevidíš, že som sa odmlčala, Bobuš, čo asi robím? preťahujem nového klienta (samozrejme jeho účto)!!!!od konkurencie
PS: KTO NEMROZUMIE, NECH KUKNE DO TéMY O BODE G
babenko1
16.06.08,17:32
jojha... to ste nie rozoberať mali ale...:D
ale....? :-)))
babenko1
16.06.08,17:33
P.S.
Ste tu teda od rána riadny mrnik narobili. Chto to má stíhať čítať? :rolleyes:no predsa ty... :-)))
babenko1
16.06.08,17:34
nevidíš, že som sa odmlčala, Bobuš, čo asi robím? preťahujem nového klienta (samozrejme jeho účto)!!!!od konkurencie
PS: KTO NEMROZUMIE, NECH KUKNE DO TéMY O BODE Gno neviem neviem ..... :-)))
AdaG
16.06.08,17:43
no neviem neviem ..... :-)))
očuj, blondínka, čo toľko pochybuješ???
babenko1
16.06.08,17:44
ja nie som blondínka :-)))
AdaG
16.06.08,17:46
ja nie som blondínka :-)))
ale sa tak tváriš...
endrju
16.06.08,17:46
očuj, blondínka, čo toľko pochybuješ???


ja nie som blondínka :-)))

Ani ja nie som blondínka a tiež pochybujem :D A fčul buď múdra :---
AdaG
16.06.08,17:48
Ani ja nie som blondínka a tiež pochybujem :D A fčul buď múdra :---
to by som si v tvojom prípade nebola taká istá, ten tvoj prehoz tiež môže zmeniť farbu :-))))))
DanielaSL
16.06.08,18:43
Ani ja nie som blondínka a tiež pochybujem :D A fčul buď múdra :---

A ja že z čoho ma bolí ruka...no asi to bude z toho utierania monitoru...:D
ajobs
16.06.08,21:19
Čaute, úspešní účastníci stretka....kde sú fotky ? Čakáme netrpezlivo....
ola
17.06.08,05:19
Čaute, úspešní účastníci stretka....kde sú fotky ? Čakáme netrpezlivo....

ja som trpezlivá, však čo je to 50 rokov? Veď to je hen za rohom :)


Nedá sa! :D Je zamknutá v trezore a bude odtajnená po 50 rokoch. :D

Zdenko a zabudol si povedať, že kľúčik od trezora zhltla tá milá cica, čo sa tam vyvaľovala na slniečku
Vlado66
17.06.08,05:56
Určite boli nadšení. Kukli na hodinky a zistili, že je najvyšší čas prezliecť nevestu zo svadobných šiat do "civilu". Tričko už mala, rifle niekde azda zohnali. No a s tou topánkou je to dezinformááááááááácia. :D Šak mala manželovu - si nefidel pre tmu a čičo? :eek: :---
Predpokladám však, že rodičia nevesty mali výbornú tému na nedeľný rozhovor s novopečeným zaťkom. :cool:

P.S.
Ste tu teda od rána riadny mrnik narobili. Chto to má stíhať čítať? :rolleyes:
..no neviem neviem či to bola manželova topánka.. nakoľko som ju dosť dlho držal v ruke a na vysokých štekloch som ešte ženícha nevidel,ale si ju celkom slušne ocenil..:)) nevesta sa mi neskôr zdôverila, že by kľudne (asi s ďalšim ženichom??)aj o rok prišla keby sme dali vediet skôr.. :-))))
azla
17.06.08,06:08
. :D Šak mala manželovu - si nefidel pre tmu a čičo? :eek: :---
... pre tých čo nevideli ...
Vlado66
17.06.08,06:16
..hej ale až keď prišiel..;)ona mala jeho a ja jej:D:D ,ja som sa potom venoval manželovi a dohadoval podmienky ktoré navrátia topánky na správne nohy..;););)
Veronika Gabrielova
17.06.08,06:51
Vladko, hlavne, že bolo čo piť :D.
Veronika Gabrielova
17.06.08,06:51
Fotky budú kedy deťúrence?:)
babenko1
17.06.08,06:56
a on odchádzal s jej topánočkou na nohe :-) si nefidel?
babenko1
17.06.08,06:57
Fotky budú kedy deťúrence?:)
moooja.. tento rok to nejako stagnuje... xixiix... si ešte počkáme na ne, xixixi
victoria
17.06.08,07:08
moooja.. tento rok to nejako stagnuje... xixiix... si ešte počkáme na ne, xixixi

Cele tri dni sa v Selciach blyskalo a vysledky nikde ...... asi vsetky paparazzi zabery prechadzaju prisnou cenzurou :-)
Veronika Gabrielova
17.06.08,07:10
Snáď sa ich tento rok dočkáme :-), :D
babenko1
17.06.08,07:17
Cele tri dni sa v Selciach blyskalo a vysledky nikde ...... asi vsetky paparazzi zabery prechadzaju prisnou cenzurou :-)len by som chcela vedieť, kto je ten cenzurent :-)
babenko1
17.06.08,07:18
Snáď sa ich tento rok dočkáme :-), :Ddúfaj dcérka, dúfaj, viera ťa uzdraví, xiixixix
azla
17.06.08,07:19
Fotky budú kedy deťúrence?:)

moooja.. tento rok to nejako stagnuje... xixiix... si ešte počkáme na ne, xixixi

Netrpezlivo čakám na fotky.:)
... cez SS to asi nejde ,pošlite e-mail ... nie sú umelecké:D, ...ale kým nebudú lepšie, zabavíte sa aj na týchto:---:)
babenko1
17.06.08,07:23
... cez SS to asi nejde ,pošlite e-mail ... nie sú umelecké:D, ...ale kým nebudú lepšie, zabavíte sa aj na týchto:---:)na čo by mali byť umelecké???.. to by sme sa nepobavili, xixiix
Veronika Gabrielova
17.06.08,08:09
... cez SS to asi nejde ,pošlite e-mail ... nie sú umelecké:D, ...ale kým nebudú lepšie, zabavíte sa aj na týchto:---:)
Nedočkavci už zaslali :D
jamija
17.06.08,08:34
Ahojček, na streche robotníci stále niečo chcú, okna tiež dnes davaju a ja nestihám. Potrebujem radu ako prilepím tie fotky. Večer budem mať viac času, tak by som to spravila. Cmuk, cmuk, cmuk.
Veronika Gabrielova
17.06.08,08:43
Tešíme sa :D
bepo
17.06.08,08:43
Fotky sa každý rok dávajú do zaheslovanej témy a heslo sa posiela cez SS takže aj tento rok takytak takže vyčkaj času ako husa klasu :)
DanielaSL
17.06.08,09:50
A každý rok sa toho ujala Silvi....fotky sme mali coby dub..tento rok Silvi nebola..... tak to niekde uviazlo.:confused:
AdaG
17.06.08,10:00
A každý rok sa toho ujala Silvi....fotky sme mali coby dub..tento rok Silvi nebola..... tak to niekde uviazlo.:confused:
súhlasím s Danielkou, myslím, že by sa mal jeden horlivec, čo fotil (napr. Braňo) toho ujať a spojiť sa s Richardom
Braňo
17.06.08,10:12
Všetky fotky mám už v PC, avšak neviem, či ich tu môžem len tak prilepiť. :rolleyes:
Jozef I
17.06.08,10:13
No to asi nie... to by myslím nebolo moc vhodné :rolleyes:
evina
17.06.08,10:15
Všetky fotky mám už v PC, avšak neviem, či ich tu môžem len tak prilepiť. :rolleyes:

Nemôžeš-ako vždy cez zaheslovanú tému. Ich význam chápu iba účastníci stretka a ostatní musia oželieť....;)
AltaKE
17.06.08,10:15
Všetky fotky mám už v PC, avšak neviem, či ich tu môžem len tak prilepiť. :rolleyes:

:eek::eek::eek::eek:len tak nemôžeš.. :D:D:D
Inak kto sa fakt už nevie dočkať, nech pošle svoj e-mail.. pár zo soboty a nedele pošlem.. ;)
Hlinkovx
17.06.08,14:39
:eek: pár zo soboty a nedele pošlem.. ;)
a v piatok si sa kde flákala?? :---
už sa schop, dospi to....a pošli aj slohovú prácu o stretku na môj e-mail :D:D
DanielaSL
17.06.08,14:56
V piatok mi robila garde....:);)
ola
17.06.08,20:03
Všetky fotky mám už v PC, avšak neviem, či ich tu môžem len tak prilepiť. :rolleyes:

Však tu je toľko prenádherných, opakujúcich sa tém ohľadne fotografíí a obrázkov, že nezúčastnení ozaj majú na čo pozerať :) Tie naše nepodarené, im nič nehovoriace by ich iste nezaujímali :D
Richard
18.06.08,10:13
Braňo aspoň pricap fotku s tričkami :)
AdaG
18.06.08,10:16
No Richard,že si sa ozval :-)))))
... zaheslovaná nebude????
jess
18.06.08,18:31
a v piatok si sa kde flákala?? :---
už sa schop, dospi to....a pošli aj slohovú prácu o stretku na môj e-mail :D:D

....síííím, jednu kópiu...:D:D:D
Denda
18.06.08,18:45
....síííím, jednu kópiu...:D:D:D
Tak jojo trošku:D:D:
http://www.youtube.com/watch?v=fV93U0CO-8k
Muška
18.06.08,18:55
...tak Denduš, taká som bola zvedavá, či tam neuvidím "niekoho" pobehujúceho po stoloch :eek:....že som si mimoriadne vypočula Táslera do konca :eek:
P.S.
Ale názov pesničky mu "sedí" :D:D:D

A aj niektorým z nás :D
Denda
18.06.08,19:19
Tak dievčence na dnes dobrú noc a dúfam, že toto:
http://www.youtube.com/watch?v=4NyUnQ_s3Gg&feature=related
je jednoznačne nábor na stretko number V.;):)

PS: a just nepoviem...:D
azla
19.06.08,09:18
... aspoň pricap fotku s tričkami :)

... nedá sa nevyhovieť prosbe najvyššieho a so súhlasom zúčastnených pripínam.:)

Janko, Janka a Aďa

PS: Richard, nezabudni - reklama sa spoplatňuje .:rolleyes:
Bastian
19.06.08,09:45
... nedá sa nevyhovieť prosbe najvyššieho a so súhlasom zúčastnených pripínam.:)

Janko, Janka a Aďa

PS: Richard, nezabudni - reklama sa spoplatňuje .:rolleyes:
Pekné :)
Olice
19.06.08,09:50
Pekné :)
Myslíš pekné tričká alebo pekné poraďáčky ;).
Bastian
19.06.08,10:07
Myslíš pekné tričká alebo pekné poraďáčky ;).
Ajaj:)
Lenka1979
19.06.08,10:23
Tak to vám tam muselo byť super veselo, čo? Škoda že iné foto sem neprilepíte, také spoločné, aby ich videli aj ostatní poraďáci. Alebo spoločná foto sa nekonala?
Luna
19.06.08,10:31
Budú aj ostatné fotky,tak ako každý rok. Všetky určite nebudú zaheslované. No,ale keby ste prišli medzi nás,nemuseli ste teraz nedočkavo čakať.;):)

PS. Bastian,ďakujeme.:D
drobeceva
19.06.08,10:35
Budú aj ostatné fotky,tak ako každý rok. Všetky určite nebudú zaheslované. No,ale keby ste prišli medzi nás,nemuseli ste teraz nedočkavo čakať.;):)

PS. Bastian,ďakujeme.:D
Snáď nabudúce;):):---
Lenka1979
19.06.08,10:42
Budú aj ostatné fotky,tak ako každý rok. Všetky určite nebudú zaheslované. No,ale keby ste prišli medzi nás,nemuseli ste teraz nedočkavo čakať.;):)

PS. Bastian,ďakujeme.:D

No, nie každému to vyšlo, aj keď veľmi,veľmi...chcel..:mee: A určite by ste aj vy, keby ste sa nezúčastnili na supestretku čakali na nejaké to foto, aby sme videli kto je kto. Alebo sa mýlim???;)
bepo
19.06.08,11:02
No, nie každému to vyšlo, aj keď veľmi,veľmi...chcel..:mee: A určite by ste aj vy, keby ste sa nezúčastnili na supestretku čakali na nejaké to foto, aby sme videli kto je kto. Alebo sa mýlim???;)
Veď sem daj svoju fotku,aj my sme zvedaví kto si ;)
jess
19.06.08,11:03
No, nie každému to vyšlo, aj keď veľmi,veľmi...chcel..:mee: A určite by ste aj vy, keby ste sa nezúčastnili na supestretku čakali na nejaké to foto, aby sme videli kto je kto. Alebo sa mýlim???;)

Lenka, vieš, aj tebe by sa isto nepáčilo, keby tvoja fotka visela niekde na nete. Prečo nemáš svoju fotku v profile, nech aj my vieme ako vyzeráš ?

Mne superstretko vyšlo len raz a teraz po 2 roky bohužiaľ nie, ale dúfam, že osud bude už konečne budúci rok naklonený:):):) a stretnem sa so svojimi super poraďákmi. Je tam naozaj perfektná zábava a tie fotky pochopia len tí, ktorí sa zúčastňujú týchto poraďáckych stretnutí.;)
Luna
19.06.08,13:12
Kto je kto,spoznáš až na stredku,lebo na fotkách nemáme nicky predsa.Niet nad osobný kontakt. Nováčikovia určite vedia o čom hovorim a verím tomu že prídu aj o rok. Ja som na stredku bola už 4 x a vždy je to iné a vždy super.Taká partia ako sme my sa tak ľahko nenájde. (Aj svadobčania to pochopili.) Možno prídu aj o rok.:D:D
Lenka1979
19.06.08,14:25
Lenka, vieš, aj tebe by sa isto nepáčilo, keby tvoja fotka visela niekde na nete. Prečo nemáš svoju fotku v profile, nech aj my vieme ako vyzeráš ?

Mne superstretko vyšlo len raz a teraz po 2 roky bohužiaľ nie, ale dúfam, že osud bude už konečne budúci rok naklonený:):):) a stretnem sa so svojimi super poraďákmi. Je tam naozaj perfektná zábava a tie fotky pochopia len tí, ktorí sa zúčastňujú týchto poraďáckych stretnutí.;)

Nemyslela som to zle, jess.
Tak prepáčte tí, čo ste sa tam stretli, nemyslela som to zle.
bepo
19.06.08,18:14
Nemusíš sa ospravedlnovať, ani my sme to nemysleli zle, kľudne sem daj svoju fotku :) Alebo príď na najbližšie stretko, konajú sa po celom Slovensku. Len je to súkromná akcia a taká aj ostane.
endrju
19.06.08,21:15
...čakali na nejaké to foto, aby sme videli kto je kto...
O čom tu točíme? :eek:
Fotku mojej maličkosti si v mojom profile môže pozrieť každý zaregistrovaný Poraďák a nemusí pritom čakať na fotky zo stretka. A aj Braňo má fotečku v profile k dispozícii. Mušenkina fotečka v profile tiež nie je na zahodenie. ;)
Bastian
20.06.08,06:18
Budú aj ostatné fotky,tak ako každý rok. Všetky určite nebudú zaheslované. No,ale keby ste prišli medzi nás,nemuseli ste teraz nedočkavo čakať.;):)

PS. Bastian,ďakujeme.:D
Rád si ich pozriem. A možno prídem aj na ďaľšie stretnutie... aj keď mne viac sedia také menšie (komornejšie) posedenia.:)
liba2
20.06.08,06:45
Rád si ich pozriem. A možno prídem aj na ďaľšie stretnutie... aj keď mne viac sedia také menšie (komornejšie) posedenia.:)
Veď aj tie sa poriadajú a je ich neúrekom.... treba sa len odhodlať... :)
Braňo
20.06.08,12:37
Oznamujem všetkým, že fotky už mám nachystané. Keďže Richard nebol dnes online, čakám, že cez víkend alebo budúci týždeň vytvorí zaheslovanú tému na vkladanie fotiek. :)
DanielaSL
20.06.08,13:29
Oznamujem všetkým, že fotky už mám nachystané. Keďže Richard nebol dnes online, čakám, že cez víkend alebo budúci týždeň vytvorí zaheslovanú tému na vkladanie fotiek. :)

Super...:)
Richard
20.06.08,15:08
už som Braňovi poslal info...

kto si pamätá a má info z minuloročného stretka, tak fotky sú na tom istom mieste a pod tým istým heslom :D
Richard
20.06.08,15:25
Tak dobre, aby ste nepovedali :)

Prikladám spoločné foto + moje s pohľadom kde sme boli :)
Tweety
20.06.08,15:26
Tak dobre, aby ste nepovedali :)

Prikladám spoločné foto + moje s pohľadom kde sme boli :)
To tam boli aj mimozemšťania?:--- Či čo?:o
Luna
20.06.08,17:32
Tak dobre, aby ste nepovedali :)

Prikladám spoločné foto + moje s pohľadom kde sme boli :)

To sa Ti podarilo.:D:D:D Z roka na rok sme krajší.:)
azla
20.06.08,17:42
To sa Ti podarilo.:D:D:D Z roka na rok sme krajší.:)

...aj múdrejší :):):)(mozgová časť sa zväčšila) :D:D:D
Richard
20.06.08,17:58
a každý sa jedným očkom pozerá cez tú dierku v strede :)
Luna
20.06.08,18:00
ja som myslela, že to máme na dýchanie:eek::eek:
ola
20.06.08,18:07
aj tak, zo všetkých stretkujúcich je najkrajšia-najmenšia adminka ;)
endrju
20.06.08,18:08
a každý sa jedným očkom pozerá cez tú dierku v strede :)
A Danielka to ma cele pod dozorom ;)
ola
20.06.08,18:12
Andreee, dozorujú to dve osôbky hore na terase za tým obrovským stromom ;)
p.s. ďakujem :)
endrju
20.06.08,18:13
Andreee, dozorujú to dve osôbky hore na terase za tým obrovským stromom ;)
p.s. ďakujem :)
To je inspektorat prace pod tym stromom :D
Bastian
20.06.08,18:33
Tak dobre, aby ste nepovedali :)

Prikladám spoločné foto + moje s pohľadom kde sme boli :)
To ste kde mali to stretko... v Iráne či čo?
Zuziana
20.06.08,18:51
a každý sa jedným očkom pozerá cez tú dierku v strede :)
...na tých, ča sa nedočkavo dožadujú fotiek...
Richard
20.06.08,18:59
Dnes bolo Porada.sk tričko v hlavných správach STV :)

Hádajte, kto ho mal oblečené?
http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/video.html?video=35357
ola
20.06.08,19:09
Dnes bolo Porada.sk tričko v hlavných správach STV :)

Hádajte, kto ho mal oblečené?
http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/video.html?video=35357

...už som si myslela, že tam bude nevesta :D
Richard
20.06.08,19:11
...už som si myslela, že tam bude nevesta :D

:D :D :D :D
endrju
20.06.08,19:19
...už som si myslela, že tam bude nevesta :D
:) ... nooooooooo, ale oplotenie, ktore robilo pozadie tomu tricku, je nejake masivne. :rolleyes: :D :eek: Aka je to "napravno-vychovna"...? ;)
Muška
21.06.08,05:39
obrovským stromom ;)

....Oli, no dovoľ :eek:
Denda
21.06.08,08:45
Ani tento rok nesmieme zabunúť poďakovať Jankovi za tieto krásavice, ktoré týždeň po stretnutí vyzerajú takto:
ola
21.06.08,09:26
Ani tento rok nesmieme zabunúť poďakovať Jankovi za tieto krásavice, ktoré týždeň po stretnutí vyzerajú takto:

Deni, konečne po týždni viem kde skončila tá moja sýtooranžová. Vidím, že v dobrých rukách ;)
Veronika Gabrielova
21.06.08,12:37
už som Braňovi poslal info...

kto si pamätá a má info z minuloročného stretka, tak fotky sú na tom istom mieste a pod tým istým heslom :D
Kde ich môzem nájsť? A heslo mi môžete poslať cez SS? Tento rok som bola prvý krát a neviem kde to hľadať. Ď
liba2
22.06.08,04:50
....... trpezlivosť :D , všetko príde cez SS. :) :) :)
Manual
22.06.08,05:06
Ani tento rok nesmieme zabunúť poďakovať Jankovi za tieto krásavice, ktoré týždeň po stretnutí vyzerajú takto:
Deni, tiež som rád že ti robia radosť celý týždeň a dúfam že aj ostatným dievčatám.
Pekný deň...:)
ALDA
22.06.08,06:46
Tak dobre, aby ste nepovedali :)

Prikladám spoločné foto + moje s pohľadom kde sme boli :)

Nooo opekneli ste to je fakt.:D
azla
22.06.08,16:17
Nooo opekneli ste to je fakt.:D

... vidíš:cool:, môžeš už len ľutovať, že si si nechala ujsť takúto "skrášľovaciu kúru" :D:)
EMILY04
23.06.08,15:56
Vidím, že tohtoročné stretko dopadlo super a my čo sme ho tento rok nestihli, či pre rôzne dôvody nemohli prísť, vam mozeme tichucko zavidieť. No verím, že to budúce už určite stihneme a prídeme medzi takú skvelú poraďácku partiu.
ALDA
27.06.08,07:44
Určite boli nadšení. Kukli na hodinky a zistili, že je najvyšší čas prezliecť nevestu zo svadobných šiat do "civilu". Tričko už mala, rifle niekde azda zohnali. No a s tou topánkou je to dezinformááááááááácia. :D Šak mala manželovu - si nefidel pre tmu a čičo? :eek: :---
Predpokladám však, že rodičia nevesty mali výbornú tému na nedeľný rozhovor s novopečeným zaťkom. :cool:

P.S.
Ste tu teda od rána riadny mrnik narobili. Chto to má stíhať čítať? :rolleyes:

Ozaj spomínate na návštevu na Krahuliach? Psík nás navštívil až z BB, Pavlinka sa ho ujala a večer prišli majitelia. Prešiel veľa km cez hory.:):D

PS: Najviac mu chutili koláčiky, ktoré som tento rok na fotečkách nemvidela. Braňo nepiekol abo čo:eek:?
Braňo
27.06.08,07:50
Heli, koláčiky boli a dokonca aj želé torty. a doniesla aj Lucy.
ALDA
29.06.08,22:51
Heli, koláčiky boli a dokonca aj želé torty. a doniesla aj Lucy.

A nichto mi ništ neposlal.:mee:
Lucy
29.06.08,22:57
Heli po poštových holuboch sme posielali, len asi nedoleteli k Tebe, lebo cestou koláčiky zjedli :D:D:D
Barbara
30.06.08,04:27
quote=Richard;758968]Tak dobre, aby ste nepovedali :)

Prikladám spoločné foto + moje s pohľadom kde sme boli :)[/quote]




:D:D:D vtipné:D:D:D som si myslela, že to bude fakt vidieť:D:D
DanielaSL
06.07.08,10:40
Už sa posielali nejaké SS ohľadne fotiek?
hanelie
20.04.09,15:58
:) hm, hm
Lenka1979
21.04.09,05:24
... zatiaľ sa asi nič nedeje...
DanielaSL
21.04.09,05:44
Ticho po pěšine....a už taký pokročilý dátum.....:rolleyes:;)
DanielaSL
27.04.09,10:59
Beáááááátka ....stretko nebude ?:eek:
jamija
27.04.09,17:17
Stále nič,,,, ja sa chcem už prihlásiť. Beatka poteš nás, ohlás sa.
DanielaSL
28.04.09,05:52
Stále nič,,,, ja sa chcem už prihlásiť. Beatka poteš nás, ohlás sa.

Chystáš nový mažoretkový úbor? :rolleyes:;):)
azla
28.04.09,05:57
Daniela, dúfam , že si si minulý rok dôkladne poprezerala ako má taký úbor vyzerať a nenechaš jamiju samu.
Spomínala si, že máš nejakú klientku čo má látky, tak problém nevidím.:cool::D

- nápad máš
- látky máš
- odvahu tiež ....
DanielaSL
28.04.09,06:32
Daniela, dúfam , že si si minulý rok dôkladne poprezerala ako má taký úbor vyzerať a nenechaš jamiju samu.
Spomínala si, že máš nejakú klientku čo má látky, tak problém nevidím.:cool::D

- nápad máš
- látky máš
- odvahu tiež ....

Odvaha by bola....klientku s látkami mi prebrala pracovníčka jedného "úradu", ale nemám nápad a už z toho ništ..... Anka ... moje nohy XxL už na takú mažoretkovú sukničku sa nehodia....;):rolleyes::cool:
jamija
28.04.09,17:34
Chystáš nový mažoretkový úbor? :rolleyes:;):)
Danielka ja už kostým mám, dufám, že aj ty a nevyhováraj sa na xxl nohy. Čo mám povedať ja, úplne stvorená pre mažoretku. A verím tomu,;) že aj Anka nás teraz prekvapí a nesklame,nejakú tu masku si prinesieš.;)
azla
28.04.09,17:44
Len či bude kedy a kam ?
:D:(:):D:rolleyes::rolleyes::rolleyes: :confused:
jamija
28.04.09,19:03
Verím, že bude kedy a kam.;) Však ešte nie je koniec apríla a Beatka nás poteší.:D Určite sa na to stretko teší viacej poraďákov. Však............:cool:
Muška
28.04.09,20:06
A kto robí tento rok "superstretko"????
P.S.
...sa ma opýtala jedna poraďáčka :D
DanielaSL
28.04.09,20:18
Dajte k môjmu príspevku súhlas tí, čo chcú superstretko....

P.S. Bejáátka to nám nemôžeš urobiť....:mee:
Muška
29.04.09,08:25
...udržiavam oheň ;)
Muška
29.04.09,08:25
...neviete čo je so Sadžikou ???
DanielaSL
29.04.09,09:24
...neviete čo je so Sadžikou ???

Veru nevieme....ale treba hlasno kričať...možno nás započuje. ;)
sadžika
29.04.09,10:10
lidičky veľmi rada by som sa zapojila do vašej debaty, ale nemám chuť ani čas :mee:
bohužiaľ mám veľmi smutné obdobie a teraz žijem zo dňa na deň :mee: - nechce sa mi o tom hovoriť ...
... dúfam, že čas, najlepší liečiteľ všetko vylieči ... :o
... a ja budem schopná žartovať a tešiť sa s vami ...
Aňuška
29.04.09,11:07
lidičky veľmi rada by som sa zapojila do vašej debaty, ale nemám chuť ani čas :mee:
bohužiaľ mám veľmi smutné obdobie a teraz žijem zo dňa na deň :mee: - nechce sa mi o tom hovoriť ...
... dúfam, že čas, najlepší liečiteľ všetko vylieči ... :o
... a ja budem schopná žartovať a tešiť sa s vami ...

Sadžika, nech už je to čokoľvek, držím Ti palce, aby to prebolelo a znova
si sa usmievala.
mzdarka renca
29.04.09,14:59
Dajte k môjmu príspevku súhlas tí, čo chcú superstretko....

P.S. Bejáátka to nám nemôžeš urobiť....:mee:

posúvam
DanielaSL
30.04.09,05:40
Žeby som ho zorganizovala u nás na severe ? Prišli by ste?;) Keď Bea nás nepočuje ? :confused:
tutiola
30.04.09,06:39
Prosím o informáciu o podmienkach účasti na stretnutiach. Napr. ako dlho musím byť členom, či musím mať určitý počet bodov, do akých častirresp. okresov je rozdelené a pod.
Ďakujem.
mzdarka renca
30.04.09,06:52
Prosím o informáciu o podmienkach účasti na stretnutiach. Napr. ako dlho musím byť členom, či musím mať určitý počet bodov, do akých častirresp. okresov je rozdelené a pod.
Ďakujem.
Porada nediskriminuje, nie sú žiadne podmienky. Podmienka je jediná a to tá, že si člen/nka porady:).
tuta
30.04.09,07:29
Ak máš chuť, tak príď dnes k nám do BJ.
hanelie
30.04.09,08:24
chuť by bola :D, nejaké súkromné športové lietadielko by nebolo?:D:D:D
tutiola
30.04.09,09:13
Ďakujem za vysvetlenie aj pozvanie. Chuť by bola, auto a šofér tiež, ale dnes už mám stretko rodákov z rodného okresu.
DanielaSL
01.05.09,05:31
Dajte k môjmu príspevku súhlas tí, čo chcú superstretko....

P.S. Bejáátka to nám nemôžeš urobiť....:mee:

Posúvam....Bea...haloooooo , ozvi sa...... všetci vieme koľko s tým máš starostí..ale Bea veď ťa preto máme všetci radi.....;):)
ALDA
01.05.09,05:46
Posúvam....Bea...haloooooo , ozvi sa...... všetci vieme koľko s tým máš starostí..ale Bea veď ťa preto máme všetci radi.....;):)

A nielen iba preto:)
jamija
02.05.09,17:32
Posúvam... Beatka, Beatka,Beatka:mee::mee::mee:
Lenka1979
04.05.09,07:48
... Obávam sa dievčatá, že Beátka tu momentálne asi nechodí...:(
DanielaSL
04.05.09,09:29
... Obávam sa dievčatá, že Beátka tu momentálne asi nechodí...:(

A veru že chodí, naposledy tu bola včera.... :mee::mee::mee:

Bea ozvi sa ........
Lenka1979
04.05.09,10:22
A veru že chodí, naposledy tu bola včera.... :mee::mee::mee:

Bea ozvi sa ........
:eek: vážne? Prečo sa Beátka neozývaš???
DanielaSL
04.05.09,11:23
:eek: vážne? Prečo sa Beátka neozývaš???

Bea ...prečo? :confused:
jamija
07.05.09,16:28
Ahojček Danielka, už to vyzerá, že ten mažoretkový kostym asi založím. Stále nič. A ja som sa tak tešila na všetkych:);):mee:.
Lenka1979
07.05.09,16:30
Dani, neporiešiš niečo?:rolleyes:;)
DanielaSL
07.05.09,19:25
Dani, neporiešiš niečo?:rolleyes:;)

A mám? :eek:
babenko1
09.05.09,18:17
Dani, ved založ novú tému... a možno sa niečo porieši :-)
Jozef Mihál
09.05.09,19:20
Toho roku som pevne rozhodnutý ísť na superstretko nech sa deje kde sa deje a nech sa deje čo sa deje. Ak sa hľadá organizátor, môžem byť.
hanelie
09.05.09,19:32
ja len 50:50 :mee: , jožko, ale niekde blízko, nech sú tam hory, dá sa opekať a aj voda by mohla byť - :D
Darina1234
09.05.09,19:35
Ja by som bola za niekde na Liptove, cele Slovensko je krasne, takže ja sa prisposobim
DanielaSL
11.05.09,08:27
ja len 50:50 :mee: , jožko, ale niekde blízko, nech sú tam hory, dá sa opekať a aj voda by mohla byť - :D

No..že blízko..aby sme my východniari cestovali celou republikou....Jozef to zariadi dúfam tak, aby mali všetci cestu narovnako....;):rolleyes:
DanielaSL
11.05.09,08:29
Takže Bea sa neozýva..ani dovolať sa jej nemôžem...tak to teda vyzerá tak, že stretko celoslovenské organizuje Jozef..a keď sa to nepodarí v strede júna...tak bude niekedy v septembri. Jozef potvrď.....:)
Lenka1979
11.05.09,08:31
Takže Bea sa neozýva..ani dovolať sa jej nemôžem...tak to teda vyzerá tak, že stretko celoslovenské organizuje Jozef..a keď sa to nepodarí v strede júna...tak bude niekedy v septembri. Jozef potvrď.....:)
mimotemy...:D sorry, Dani, potvrdila som to ja... tak rýchlo mi tam šiel kurzor, že ani neviem kedy a už tam bol súhlas... ale samozrejme súhlasím!!! cmuk;):)
babijanka
11.05.09,08:52
mimotemy...:D sorry, Dani, potvrdila som to ja... tak rýchlo mi tam šiel kurzor, že ani neviem kedy a už tam bol súhlas... ale samozrejme súhlasím!!! cmuk;):)
Ahoj Lenka, ja som sa s Tebou náhodou skontaktovala ešte minulý rok, keď malo byť stretko v Bardejove, alebo to bol Prešov ? ( ktoré som už nestihla), no teraz už presne neviem. Takže ja by som navrhovala pre všetkých východniarov stretko v Košiciach, čo Vy na to ? A vôbec, bolo už nejaké stretko poraďákov v Košiciach ?:confused:
azla
11.05.09,12:04
Toho roku som pevne rozhodnutý ísť na superstretko nech sa deje kde sa deje a nech sa deje čo sa deje. Ak sa hľadá organizátor, môžem byť.

Áno, áno, hľadá sa organizátor.
Každý uzná, že je to náročná funkcia a žiada si človeka, čo má organizačné schopnosti :) a veľa toho na pleciach unesie.:D

Bea určite uvíta, keď štafetu preberie niekto iný a na stretko si príde iba bezstrarostne užívať a opaľovať sa.

Ochotu si prejavil, súhlasy máš, nie je na čo čakať.:rolleyes:

Miesto, termín a........ už len založiť novú tému 5.superstretko Porady :):):), aby sme mali kde dávať svoje záväzné súhlasy.
Jozef Mihál
11.05.09,17:21
OK, môžem 5.-te superstretko zorganizovať. Problém je, že ešte 2-3 týždne mám plné ruky aj nohy práce so školeniami k RZZP, k tomu sú ešte aj eurovoľby (ale fuj, zlá politika na Poradu nepatrí), takže na jún nestihnem zorganizovať nič.

Ak ale máte nápady, kontakty na zaujímavé a cenovo prijateľné zariadenia, sem s nimi. Nič horšie sa nemôže stať, ako to, že toho roku bude superstretko výnimočne až v septembri.
Beata
14.05.09,06:12
A veru že chodí, naposledy tu bola včera....

Bea ozvi sa ........

Veru že chodím na poradu, ale bohužiaľ už nie tak často, ako to bývalo, lebo toho času je akosi stále menej a menej. Častokrát to býva aj tak, že akonáhle zapnem Firefox, načítajú sa mi karty, ktoré som mala posledne otvorené a vypadá to potom tak, ako keby som sa prihlásila na Poradu. Takže nevšimla som si, že sa oživila táto téma, len vďaka Muške a tiež Jarke, ktoré mi to povedali telefonicky.
Novú tému "5. superstretko" som nezaložila, pretože sa tento rok vzdávam organizovania tejto úžasnej akcie a to z toho dôvodu, že sa nestíham venovať organizovaniu stretka, hoci ma to v minulosti veľmi bavilo a s veľkou radosťou som vymýšľala, ako Vám spríjemniť ten weekend dobrou zábavou (baví ma to stále, len toho času je málo, ako som už spomenula).
Doposiaľ som sa sama neozývala, lebo úprimne povedané, vedela som, že sa začne niekto zaujímať o stretko a že sa isto nájde aj organizátor, ktorý to tento rok prevezme do svojich rúk. Som rada, že sa toho ujal Jožko Mihál a tento 5. ročník superstretka zorganizuje. Jožko, ak budeš potrebovať s niečím pomoc, som Ti k dispozícii.
Ináč, aby ste vedeli, že až tak úplne som to nezabalila, volala som do Penziónu Čachovo, aby som predbežne zaistila ubytko, ale voľné termíny sú len od júla a to by väčšine asi nevyhovovalo, keďže sú prázdniny, dovolenky, tak neviem. Ak by sa našlo cca 40 poraďákov, ktorí by vedeli záväzne potvrdiť účasť na stretku, tak by som mohla tento penzión zaistiť. Ceny za ubytko zostávajú také, ako sme mali aj vlani, tak uvažujte...



Takže Bea sa neozýva..ani dovolať sa jej nemôžem...tak to teda vyzerá tak, že stretko celoslovenské organizuje Jozef..a keď sa to nepodarí v strede júna...tak bude niekedy v septembri. Jozef potvrď.....

Danielka, prepáč že som Ti nezodvihla, ale nakoľko som mala jednanie, vypla som si zvonenie a Tvoj neprijatý hovor som našla až neskoro večer, keď som prišla domov. Včera som sa Ti pokúšala dovolať ja, lebo som si spomenula na Teba, ale si mi na oplátku nezodvihla Ty :D
drobeceva
15.05.09,07:21
Ahoj Lenka, ja som sa s Tebou náhodou skontaktovala ešte minulý rok, keď malo byť stretko v Bardejove, alebo to bol Prešov ? ( ktoré som už nestihla), no teraz už presne neviem. Takže ja by som navrhovala pre všetkých východniarov stretko v Košiciach, čo Vy na to ? A vôbec, bolo už nejaké stretko poraďákov v Košiciach ?:confused:
No čo, východniari, nič sa neorganizuje?
babijanka
15.05.09,08:42
No čo, východniari, nič sa neorganizuje?
Ja by som teda možno aj, teda ten východ - stretko Košice uskutočnila, ale bohužiaľ nemám s tým žiadne skúsenosti, takže pokiaľ by mi niekto od Vás z porady vedel poradiťl ako na to, budem mu vďačná, resp. môžem niečo pre to urobiť. A potom samozrejme, že budú vítaní nielen východniari, ale aj ostatní záujemcovia tejto porady:):D:---
drobeceva
15.05.09,08:46
Ja by som teda možno aj, teda ten východ - stretko Košice uskutočnila, ale bohužiaľ nemám s tým žiadne skúsenosti, takže pokiaľ by mi niekto od Vás z porady vedel poradiťl ako na to, budem mu vďačná, resp. môžem niečo pre to urobiť. A potom samozrejme, že budú vítaní nielen východniari, ale aj ostatní záujemcovia tejto porady:):D:---
jasné, že boli by aj iní vítaní, ale iniciatíva musí prísť od nás. Pravdupovediac, na takomto stretku som ešte nebola, ale veľmi rada by som sa zúčastnila, lebo zo dňa na deň tu stretávam kopec super ľudí z celého Slovenska-od východu až na západ a naopak.:---
babijanka
15.05.09,09:02
jasné, že boli by aj iní vítaní, ale iniciatíva musí prísť od nás. Pravdupovediac, na takomto stretku som ešte nebola, ale veľmi rada by som sa zúčastnila, lebo zo dňa na deň tu stretávam kopec super ľudí z celého Slovenska-od východu až na západ a naopak.:---
No veď práve preto, by som od Vás poraďákov chcela získať nejaké tie skúsenosti, čo sa týka stretka, resp. ako na to, čo to obnáša atď:confused:
cactus
15.05.09,09:52
No čo, východniari, nič sa neorganizuje?
veď si sa, tuším, chystala do BJ, ale akosi sa ti to nepodarilo???
Priznám sa, že aj som dúfala, že sa ukážeš...
drobeceva
15.05.09,09:55
veď si sa, tuším, chystala do BJ, ale akosi sa ti to nepodarilo???
Priznám sa, že aj som dúfala, že sa ukážeš...
áno, veľmi rada by som sa bola ukázala, ale chýbala mi "parťáčka" z VV. Dnes som ju našla na Porade, skontaktovali sme sa a už nemáme problém "vyraziť".:):):)
cactus
15.05.09,10:02
áno, veľmi rada by som sa bola ukázala, ale chýbala mi "parťáčka" z VV. Dnes som ju našla na Porade, skontaktovali sme sa a už nemáme problém "vyraziť".:):):),,nabudúce to ale bude pravdepodobne v SL u Daniely... aj tam by ste prišli?
drobeceva
15.05.09,10:05
,,nabudúce to ale bude pravdepodobne v SL u Daniely... aj tam by ste prišli?
ak sa dohodneme s tutiola, tak ja som za. Sama asi ťažko. S Danielkou, tebou a samozrejme s ďalšími sa veľmi rada osobne zoznámim:o
cactus
15.05.09,10:12
ak sa dohodneme s tutiola, tak ja som za. Sama asi ťažko. S Danielkou, tebou a samozrejme s ďalšími sa veľmi rada osobne zoznámim:otak, to so rada. Určite sa dohodnete. Bude to pravdepodobne až niekedy koncom leta alebo v jeseni
tutiola
15.05.09,15:45
Čo sa mňa týka som za každú srandu. Nech to bude kdekoľvek zatial na Východe, môžete so mnou rátať. Rada spoznám poraďačky, ktorým som len ticho závidela ich familiarnosť. Vďaka Drobeceve sa cítim ako jedná aj keď začinajúca ale predsa z vás.
DanielaSL
15.05.09,17:45
Myslím, že stretko by sme mohli urobiť u nás aj koncom augusta..kto je za? A v septembri Jozef Mihál..alebo ja skúsime zorganizovať celoslovenské , keďže Beátke to tentoraz nevychádza. Škoda by bolo nepokračovať v tradícii....veď kde inde sa stretne západ s východom a juh so severom?;):) A ja by som tak rada stretla tých, čo už vďaka stretnutiam poznám....