cactus
15.05.09,20:39
Myslím, že stretko by sme mohli urobiť u nás aj koncom augusta..kto je za? A v septembri Jozef Mihál..alebo ja skúsime zorganizovať celoslovenské , keďže Beátke to tentoraz nevychádza. Škoda by bolo nepokračovať v tradícii....veď kde inde sa stretne západ s východom a juh so severom?;):) A ja by som tak rada stretla tých, čo už vďaka stretnutiam poznám....
Danka, myslím, že to nie je zlý nápad http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Jozef Mihál
17.05.09,10:29
OK. Vyzerá to už neodvratne tak, že 5.-te superstretko sa v júni neuskutoční.

Ak sa neprihlási iný organizátor, s radosťou a hrdosťou preberiem na seba organizačné povinnosti ja a superstretko urobíme v septembri. Máme demokraciu a preto všetkých budúcich účastníkov prosím v tejto téme o vyjadrenie a názor na:


termín konania (tj. ktorý víkend v septembri - len prosím nie ten posledný 26-27.9.)
miesto konania - vhodný je stred Slovenska - okolie BB a Zvolena, alebo Turiec, Liptov.
Vítané sú konkrétne tipy na penzión či hotelík, ktorý poznáte.
Napíšte tu prosím vaše názory. Vopred viem sľúbiť, že bude ľudová hudba vybavená sponzorom, ktorý nechce byť menovaný.
Manual
17.05.09,10:48
Tu majú aj akciové ceny, super ubytovanie a je to v strede
http://www.avena.sk/indexSK.html
mysimis
17.05.09,10:52
Tu majú aj akciové ceny, super ubytovanie a je to v strede
http://www.avena.sk/indexSK.html


Toto vyzerá lákavo.....
Manual
17.05.09,10:54
A dajú sa tam dať aj nejaké procedúry pre tých čo majú záujem, vírivka, bazén, masáže, elektro, zábaly atď..... :)
Jozef Mihál
17.05.09,10:55
Zaujímavé, svojho času som tam bol, po rekonštrukcií to môže byť slušné, cena by sa mala dať prežiť. Nevýhodu vidím v tom, že tam budú aj iní hostia, nevieme si to zariadenie kúpiť len pre seba.
Bastian
17.05.09,10:56
Toto vyzerá lákavo.....
Je to naozaj super miesto. Je tam pekne, dobre varia, sú milí...
Manual
17.05.09,10:58
Tak to hej, sami by sme tam určite neboli...
Manual
17.05.09,11:01
Alebo tu, to patrí všetko Avene, Horec je od nej cca 400 m a do Juriky je niekde odbočka z L. Mikuláša, tam by sa možno dalo byť aj osamote, pretože kapacita je cca 40 - 50 lôžok
http://www.avena.sk/
Bastian
17.05.09,11:02
A dajú sa tam dať aj nejaké procedúry pre tých čo majú záujem, vírivka, bazén, masáže, elektro, zábaly atď..... :)
Na nás Avena zapôsobila. Je na peknom mieste - hotel je priamo v lese. Inak ten bazén je dosť malý a je v ňom studená voda, ale dá sa to vydržať :).
Jozef Mihál
17.05.09,11:14
Tie penzióny sú veľmi zaujímavé, čo poviete?
Barbara
17.05.09,13:43
a z tých troch by sme vybrali ktorý?:rolleyes:
tuším tu je to najlacnejšie mimo sezóny:rolleyes: teda asi september je už mimo, či nie?:rolleyes:

http://www.jurikaliptov.sk/
Jozef Mihál
17.05.09,13:52
Len pokojne, bavíme sa na túto tému dve-tri hodiny, túto debatku zaregistrovalo päť - šesť ľudí, nechajme vyjadriť sa počas ďalších dní aj ostatných stretka-chtivých.

Mimochodom osobne nie som zastánca tých "najlacnejších" alternatív "za každú cenu", takéto stretko je raz za rok tak si ho nepokazme kvôli pár eurám.
Veronika Gabrielova
17.05.09,15:46
Veľmi pekný hotelík : -). Aj ceny sú celkom v pohode.
bepo
17.05.09,17:07
Asi to nebude najvhodnejšia alternatíva pre superstretko -aj keď v aquaparku by to nebolo zlé- ale ako tip na víkend dávam do pozornosti www.tatryza100.sk , za 100 eur sú v tom 2 noci buď v Grandhoteli Praha v Lomnici alebo v Grandhoteli v Starom Smokovci alebo v AquaCity v Poprade, spiatočný lístok na lanovku Lomnica- Lomnický štít, lístok na lanovku na Hrebienok a vstup do aquaparku AquaCity.
DanielaSL
18.05.09,07:41
A dajú sa tam dať aj nejaké procedúry pre tých čo majú záujem, vírivka, bazén, masáže, elektro, zábaly atď..... :)

Majú aj hotel vo Vysokých Tatrách, bola som tam vlani na víkendový pobyt a bolo fajn. A tu by to tiež stálo za to... hádam ešte lepšie...
DanielaSL
18.05.09,07:48
Len pokojne, bavíme sa na túto tému dve-tri hodiny, túto debatku zaregistrovalo päť - šesť ľudí, nechajme vyjadriť sa počas ďalších dní aj ostatných stretka-chtivých.

Mimochodom osobne nie som zastánca tých "najlacnejších" alternatív "za každú cenu", takéto stretko je raz za rok tak si ho nepokazme kvôli pár eurám.

Tak miesto by sme predbežne mali - na mňa lepšie pôsobí ten Horec ..a čo termín? Čo tak 11 - 13.9. ? Potom máme hneď aj sviatok....bolo by to také príjemné oddýchnutie.;):)
Jozef navrhujem, že treba založiť novú tému..... 5. superstretko Porady...kde by sme už konkrétne všetko navrhli a odsúhlasili. Aby sme v tejto zbytočne nemrníkovali.
Jozef Mihál
18.05.09,18:25
Nechajme ešte pár dní nažive túto tému, nič nám neutečie.
DanielaSL
19.05.09,09:40
Haloooooo stretnutiachtivý poraďáci ....... dávam do pozornosti predchádzajúce príspevky. Čo hovoríte na penzión a termín...kto by súhlasil...dávajte súhlas k môjmu príspevku, aby sme vedeli predbežne aký bude záujem.:);)
m.hladka
19.05.09,10:46
Ak bude vhodný termín, tak by som sa rada pridala naživo.
Barbara
19.05.09,17:22
posúvam.......:)
účtovník 007
19.05.09,20:11
Čo chrápete poraďáci, či čo?
To tu akože už nikto nič negarantuje?:D

BUDÍČEK!!!!
DanielaSL
19.05.09,20:18
Božka no konečne ...na tvoj budíííííííček sa asik čaká...a neviem kde sa obšmietaš?;):D
DanielaSL
19.05.09,20:19
Čo chrápete poraďáci, či čo?
To tu akože už nikto nič negarantuje?:D

BUDÍČEK!!!!

A súhlas tvoj je kde? :rolleyes::eek:
účtovník 007
19.05.09,20:22
A kde sa mám odsúhlasiť?:D
ak chceš buzerovať na zákonoch a normách, tak tu napíš link!!!!:D:D:D
účtovník 007
19.05.09,20:23
a prečo až v septembri, čo máme letný smútok a či čo, či čo?:D
DanielaSL
19.05.09,20:23
Šak na predošlej strane..ic tam nájdi môj príspevok a pricap ho....tam kde je termín predbežný...
DanielaSL
19.05.09,20:25
a prečo až v septembri, čo máme letný smútok a či čo, či čo?:D

Veru máme.... :confused:. No Bea dala neskoro vedieť, že už nemá čas organizovať stretko...a teraz už všetko je na termín jún obsadené.
evina
19.05.09,20:26
Čo chrápete poraďáci, či čo?
To tu akože už nikto nič negarantuje?:D

BUDÍČEK!!!!

Na negarantuje, šak je kríza...né...
účtovník 007
19.05.09,20:38
Kríza? Šak také slovo poraďáci nepoznajúúúúú.
Ja som tu dlho nebola, snáď ste sa nedali prevalcovať tou infekciou došlou z Ameriky?
Tu na Slovensku máme rast!
...a rastie Porada,(len ja už na ňu nedorastám)
...arastie počet členov...
...a rastie čas medzi jednotlivými stretkami, tak aká kríza?:D:D:D
mzdarka renca
19.05.09,21:35
Na negarantuje, šak je kríza...né...
Šák víme, néééééé?:D:D:D
DanielaSL
20.05.09,04:41
Tak miesto by sme predbežne mali - na mňa lepšie pôsobí ten Horec ..a čo termín? Čo tak 11 - 13.9. ? Potom máme hneď aj sviatok....bolo by to také príjemné oddýchnutie.;):)
Jozef navrhujem, že treba založiť novú tému..... 5. superstretko Porady...kde by sme už konkrétne všetko navrhli a odsúhlasili. Aby sme v tejto zbytočne nemrníkovali.

Posúvam ..... kto by mal záujem ? Nič nie je záväzné....
Mária27
20.05.09,08:24
Už som preletela 8 strán a stále nie som na začiatku, neviem presne o čo ide. Vzdávam to.
Nemôžete založiť novú tému?
ALDA
20.05.09,08:31
Už som preletela 8 strán a stále nie som na začiatku, neviem presne o čo ide. Vzdávam to.
Nemôžete založiť novú tému?

Od str.95, prisp.944:D
Denda
20.05.09,11:50
Skúsim pridať ešte jedno stredisko:
http://www2.prednahora.sk/index.php?id=10,14,0,0,1,0
dadika
20.05.09,12:07
Tu majú aj akciové ceny, super ubytovanie a je to v strede
http://www.avena.sk/indexSK.html



:--- tam chodíme a je tam supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, ale horec bude ešte lepšíííííííííííííí :D a za supiš pupiš ceny :cool: a vedľa termálko :)
dadika
20.05.09,12:09
Posúvam ..... kto by mal záujem ? Nič nie je záväzné....

mimotemy dúfam, že to tento rok aj mne vyjde :rolleyes: :cool: ...ahoj Danielka :D
azla
20.05.09,12:13
Skúsim pridať ešte jedno stredisko:
http://www2.prednahora.sk/index.php?id=10,14,0,0,1,0


Myslím, že je to tiež dobrý tip.

Na začiatok som sa zľakla, že to Denda nám chce odporučiť liečebňu "pre závislých na Porade":D
Denda
20.05.09,12:16
Myslím, že je to tiež dobrý tip.

Na začiatok som sa zľakla, že to Denda nám chce odporučiť liečebňu "pre závislých na Porade":D

No vieš ako sa hovorí, zabiješ 2 muchy jednou ranou:D
Luna
20.05.09,15:29
A všetkým okolo nás povieme,že ideme na školenie na Prednú Horu.
Lenka1979
21.05.09,08:35
... posúvam ďalej tému superstretko a navrhujem usporiadateľom založiť novú tému: 5. superstretko Porady kvôli prehľadnosti.:)
azla
21.05.09,10:16
A všetkým okolo nás povieme,že ideme na školenie na Prednú Horu.
... a aby verili, že sme tam naozaj boli, pošleme im pohľadnice.:rolleyes::)
ALDA
21.05.09,10:46
... a aby verili, že sme tam naozaj boli, pošleme im pohľadnice.:rolleyes::)

Ak si dobre pamätám, niekedy boli zo stretka aj fa pre domácich-školenie. Muška, kde si hááááá?:---:D
DanielaSL
21.05.09,11:23
... posúvam ďalej tému superstretko a navrhujem usporiadateľom založiť novú tému: 5. superstretko Porady kvôli prehľadnosti.:)

Jozef.....čo Ty na to? Zakladáme novú tému?;)
Jozef Mihál
21.05.09,17:05
Zakladáme.
Jozef Mihál
21.05.09,17:16
Dámy a páni, prelaďte svoje prijímače tu:

http://www.porada.sk/t112157-piate-superstretko-porady.html