zuzanask
15.04.08,13:07
Ahojte,
môžem sa spytať, čo všetko si tlačite v JU do "sanonov" k účtovníctvu?
Ja tlačim
- zoznam vydanych faktur
- zoznam prijatych faktur
- prehlad pohybov v pokladni k pokladničným dokladom
- pokladničné doklady - samozrejme
- penazny dennik
- pri DPH si tlacim danove, zoznam DPH dokladov + prehlad dokladov s typom DPH 39 a 19

Col este tlačite?
Ako si tlačite penazny denník - ten 2xA4? ma to dost stran a je na dve strany....alebo pouzivate specialny papier?
denisie
15.04.08,11:11
Ahojte,
môžem sa spytať, čo všetko si tlačite v JU do "sanonov" k účtovníctvu?
Ja tlačim
- zoznam vydanych faktur
- zoznam prijatych faktur
- prehlad pohybov v pokladni k pokladničným dokladom
- pokladničné doklady - samozrejme
- penazny dennik
- pri DPH si tlacim danove, zoznam DPH dokladov + prehlad dokladov s typom DPH 39 a 19

Col este tlačite?
Ako si tlačite penazny denník - ten 2xA4? ma to dost stran a je na dve strany....alebo pouzivate specialny papier?

šmirák :):):)
ja tlačím napr. ešte evidenciu jázd, cestovné príkazy
mysimis
15.04.08,12:02
ja tlačím okrem iného aj bankovú knihu.
Iruška
04.07.08,17:17
Aj ja by som rada vedela ako tlačíte penažný denník. Mám nový program MRP Vindovs. Penažný denník tlačím mesačne ale neviem či to tlačím dobre, pretože mi tlačí prenos, čiže načítava mi udaje od začiatku roku. V starom programe mi robilo mesačný obrat spolu, a spolu súčet od začiatku roku. V tomto novom programe mi to chýbe,alebo si to neviem nastaviť. Poradí mi niekto?
Lenka1979
04.07.08,17:28
Aj ja by som rada vedela ako tlačíte penažný denník. Mám nový program MRP Vindovs. Penažný denník tlačím mesačne ale neviem či to tlačím dobre, pretože mi tlačí prenos, čiže načítava mi udaje od začiatku roku. V starom programe mi robilo mesačný obrat spolu, a spolu súčet od začiatku roku. V tomto novom programe mi to chýbe,alebo si to neviem nastaviť. Poradí mi niekto?

Prečo tlačíte peňažný denník mesačne? V priebehu roka už nenastanú žiadne zmeny? Prenos Ti pravdepodobne tlačí z mesiaca do mesiaca, tak to má byť. Jedine že myslíš niečo iné, neviem z Tvojej otázky konkrétne odpovedať.
Iruška
05.07.08,16:04
Na konci roka vytlačíte penažný denník od 1.1.-do 31.12.? ja to tlačím mesačne,Na konci roku už nič neopravujem, lebo doklady mám očíslované,zákazník musí nosiť papiere v mesiaci ktorého sa týkajú.Ja len či nemá byť v denníku aj mesačný obrat.
Zoltán Kovács
05.07.08,19:28
Na konci roka vytlačíte penažný denník od 1.1.-do 31.12.? ja to tlačím mesačne,Na konci roku už nič neopravujem, lebo doklady mám očíslované,zákazník musí nosiť papiere v mesiaci ktorého sa týkajú.Ja len či nemá byť v denníku aj mesačný obrat.

A čo robíš keď niečo dodá neskôr? Odmietneš zaúčtovať?