gabri
31.03.05,16:44
:cool: Po všetkých peripetiách s daňovými priznaniami a výkazmi som chcela odoslať výkaz do sociálky, a neviem sa dostať do elektr.podateľne.Neviete niekto? robím chybu, alebo sú zasa nedostupní a zajtra sa mi začnú vyhrážať?? :mad:
bea
31.03.05,14:49
Podľa všetkého sú preťažení, alebo skúšajú už Reg. listy? Ja som ráno ešte výkaz poslala. Máš asi smolu. Ak budeš ešte dlhšie, tak to radšej skúšaj. Ťažko sa im asi bude dokazovať, že chyba bola u nich.
gabri
31.03.05,14:53
Aj minulý mesiac som s tým mala problémy, nie a nie otvoriť podateľňu, nakoniec som sa naštvala, zbalila krám a poslala im ho poštou.O týždeň mi volali, vraj nech si nemyslím... a tak...
anka1
01.04.05,06:10
Ja som zatiaľ nemala problém s odoslaním mesačného výkazu. Treba už zasielať aj Registračné listy Fo elektronický? Alebo to môžem posielať naďalej iba poštou?
brm
01.04.05,06:21
Ja som zatiaľ nemala problém s odoslaním mesačného výkazu. Treba už zasielať aj Registračné listy Fo elektronický? Alebo to môžem posielať naďalej iba poštou?anka, ak stíhaš tak poštou...ale mne včera nahlásili jedného nového pracovníka, asi šestnásť dohodárov a to všetko malo byť včera nahlásené...
anka1
01.04.05,06:30
anka, ak stíhaš tak poštou...ale mne včera nahlásili jedného nového pracovníka, asi šestnásť dohodárov a to všetko malo byť včera nahlásené...
OK :). Keby som chcela poslať registračný list FO pred nástupom do zamestnania (podľa nového zákona) robím to cez elektr. podateľnu, alebo mailom?
brm
01.04.05,06:33
OK :). Keby som chcela poslať registračný list FO pred nástupom do zamestnania (podľa nového zákona) robím to cez elektr. podateľnu, alebo mailom?ani tak ani tak, na celú republiku dali dve faxové čísla, dve globtelové čísla na sms, mailo to viacmenej nefunguje...pozri si včerajšiu diskusiu natúto tému...
anka1
01.04.05,06:40
ani tak ani tak, na celú republiku dali dve faxové čísla, dve globtelové čísla na sms, mailo to viacmenej nefunguje...pozri si včerajšiu diskusiu natúto tému...
Díky už som to našla :)