evuša
31.03.05,19:12
Blahoželám všetkým účtovníkom a účtovníčkam /a teda aj sebe/ k úspešnému zvládnutiu zdaňovacieho obdobia 2004 a do roku 2005 nám všetkým prajem čo najmenej podivných zákonov, ktoré budeme musieť preniesť do praxe. Pevné zdravie prajem všetkým poraďákom.
evina
31.03.05,17:19
Blahoželám všetkým účtovníkom a účtovníčkam /a teda aj sebe/ k úspešnému zvládnutiu zdaňovacieho obdobia 2004 a do roku 2005 nám všetkým prajem čo najmenej podivných zákonov, ktoré budeme musieť preniesť do praxe. Pevné zdravie prajem všetkým poraďákom.
Je to od Teba milé, ďakujeme. http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif

P.s.
Predchvíľou som tak tuho zaspala akože sledujúc televízne noviny, že rodina si myslela, že som odpadla /akože som aj odpadla/. Som rada, že je zatým, aj ˇkeď som si spomenula, že som do svojho DP zabudla priložiť potvrdenie o poberaní prídavkov kvôli bonusu, tak to tam môžem v pondelok pekne zaniesť. No čo už aj obuvník vraj chodí bosýhttp://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif
brm
31.03.05,18:03
ja gratulujem tejto nešťastnej republike, že nás má...
iva
31.03.05,18:28
Ale ako tu kedysi napísal pán Mihál - čo by sme my všetky účtovníčky robili, keby v tejto republike boli jednoduché zákony ?
Ale inak - tiež som rada, že už je 31.3., ale ešte radšej budem, keď bude 25.4.!
Muška
31.03.05,18:30
Dnes zaplatila jedna FO daň 3 miliardy /bolo to v TN/:confused: . Priznajte sa, ktorá to bola:D :D :D
Zuzka
31.03.05,18:31
Muška, jáááááááá :D:D:D:D
Mala som doma prebytočné, tak reku čo ich bude doma sušiť :D


MAL ZLÚ ÚČTOVNÍČKU :D:D:D:D:D
brm
31.03.05,18:33
Dnes zaplatila jedna FO daň 3 miliardy /bolo to v TN/:confused: . Priznajte sa, ktorá to bola:D :D :Dplatil spermiami?
Muška
31.03.05,18:35
Zuzanka, škoda, že si sa mi nezdôverila. Bola by som aj vidly kúpila:rolleyes: . No, ale však nabudúce;)

Karkulka, karkulka. Vieš ako sa to hovorí "Hladnej .... sa len o kukurici sníva". Čo robí ten môj spolužiak????:D :D
Zuzka
31.03.05,18:40
:D Určite dám vedieť, a polovicu Ti kľudne dám, ale najskôr o rok :p
brm
31.03.05,18:41
Zuzanka, škoda, že si sa mi nezdôverila. Bola by som aj vidly kúpila:rolleyes: . No, ale však nabudúce;)

Karkulka, karkulka. Vieš ako sa to hovorí "Hladnej .... sa len o kukurici sníva". Čo robí ten môj spolužiak????:D :Dmomentálne pchá do hlavy u asi štvrtú porciu pečeného kuriatka, škrkavka nenežraná...a škrkavka junior dojedá zbytok...a ja zasa z toho priberiem...
Muška
31.03.05,18:44
Karkulka, ale veď Ty to robíš opačne. Jesť mu máš dať až keď si to zaslúži:rolleyes: . Jasne, že máš potom kučeravé myšlienky, keď si muža prepcháš.:D :D
brm
31.03.05,18:48
Karkulka, ale veď Ty to robíš opačne. Jesť mu máš dať až keď si to zaslúži:rolleyes: . Jasne, že máš potom kučeravé myšlienky, keď si muža prepcháš.:D :Ddobrý kohút nepriberá,hihi
jeso
31.03.05,19:15
Blahoželám všetkým účtovníkom a účtovníčkam /a teda aj sebe/ k úspešnému zvládnutiu zdaňovacieho obdobia 2004 a do roku 2005 nám všetkým prajem čo najmenej podivných zákonov, ktoré budeme musieť preniesť do praxe. Pevné zdravie prajem všetkým poraďákom.
určite Ti všetci napíšeme---ĎAKUJEME---http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
ondrejvla
31.03.05,19:18
Ďakujeme! Je to pocit k nezaplateniu! A teraz môžme kecať a klebetiť! Len nebuďme namyslené, lebo život veľmi beží a o rok je tu FUJ! opäť.
ajacik
31.03.05,20:15
pre mňa sa tohtoročné stresy končia až 6.6. Vtedy máš štátnice na VŠ. takže dúfam, že všetci mi budete držať palce. ale nebojte sa, ja sa ešte pripomeniem :-)

Takže milé dámy (je nás tu viac), je na čase užiť si krásny a ničím nerušený slnečný víkend. DPH-čka počká do pondelka.
kukučka
31.03.05,20:35
:D :D :D :D :D :D

:D ;) :) :confused: :confused: :) ;) :D

:D :p :) :p :) :p :) :D

:D :) :confused: :) :confused: ;) :) :D

:D ;) :) ;) :) ;) :D

:D :) :confused: :) :D

:D :) :D

:D


:D :D Vďaka Porade bol MAREC 2005 ľahší aj veselší :D :D


:) Ďakujem Vám všetkým :)
atramka
31.03.05,20:40
kukučka, to dielko sa ti podarilo :-)))
Nech sa ti tak darí po celý rok - aj všetkým poraďákom.
babenko1
31.03.05,20:47
jaaaj babenky a chlapci.. tak máme to za sebou.. normálne neviem, čo so sebou... nejak veľa času mám zrazu... a to som ešte dnes naobed účtovala svoje účtovníctvo, xiii
Zita5
01.04.05,03:29
Jaj, jaj , ani neviem ako som prežila môj životný úsek roka 2005 . Konečne som sa poriadne vyspala . Dnešný deň je akýsi krajší ako boli dni predošlé . Každý rok mám pocit , akoby prvý štvrťrok roka neexistoval ,akoby som ani nežila . Iste čítam aj Vaše myšlienky , viem , že nie som sama .

Za ľahšie orientovanie sa v problémoch vďačím tejto "PORADE " a " VÁM MILÍ PORADÁCI PATRÍ SRDEČNÁ VĎAKA " .





P.s. Kukučka je to krásne ..... vystihla si to .
ivetas
01.04.05,06:20
Aj ja sa chcem pripojit, zivot je odrazu krajsi, a teda poviem vam, ze PORADA je fakt super, pomaha nam v nasej praci a za to vdacim hlavne vsetkym VAM tak teda VELKA VDAKA:) :) :) :) :)

tak a je to za nami, podme teda zase zit ;)
jamajka
01.04.05,06:42
Ja Vám moji zlatí Poraďáci tiež veľmi pekne ďakujem. Voľakedy keď som mala problém, tak som s kameňom v žalúdku volala daňový úrad, aby mi takmer vždy povedali čísla paragrafov a ešte viac ma domotali. Teraz, keď mám Vás ma to ani nenapadne. A včera som si dala záväzok, že nikdy viac už nebudem v marci z ľútosti za čokoládu robiť priznania všelijakým známym, ktorí sa inak celý rok neozvú, iba v marci zazvonia a zablikajú očami ako opustení kocúrik. Nikdy viac!!! Ale koľkí sme takí .....????
dari1
01.04.05,06:51
Pripájam sa ku všetkým blahoželaniam, a ďakujem porade, za tuto stranku a všetkým poraďákom za ich nezištné rady a pomoc.
Prijemny jarny vikend.......
anka1
01.04.05,07:14
Taktiež ďakujem všetkým spolubojovníkom za pomoc. Porada je super :)
luebchenko
01.04.05,11:26
Jamajka taká pekná príponka mi nedá, aby som ju neprebásnila :D : "s PORADOU a s prstom v zadku problémy dám do poriadku.... :D " mňa tiež napadlo, ako som ešte minulý rok bez Porady fungovala! Kdekade s malou dušičkou som obvolávala, lebo človek nech je ako chce zahrabaný v zákonoch, všetko sa vedieť nedá! a najviac zdržujú častokrát práve také prkotiny na šľaktrafenie a s poradou je život proste peříčko :)
luebchenko
01.04.05,11:31
Aha a to najdôležitejšie som zabudla RICHARD VĎAKA


:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
jamajka
01.04.05,11:34
No a na to najdôležitejšie sme zabudli viacerí... na nášho Richarda. Ešteže máme Ľubku. Ľubka vďakahttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
alena
01.04.05,12:47
srdečná vďaka všetkým na porade, ktorí sú ochotní poradiť a uľahčiť tak našu prácu
lenkak
01.04.05,18:33
Pre Poradu a všetkých Poraďákov.
Zuzka
02.04.05,07:36
Nič originálne ma nenapadá, ... vďaka všetkým za rady a pomoc a dúfam, že nám to vydrží aj v tomto roku. Zišla sa tu skvelá partia ľudí! :)
A samozrejme vrelá vďaka Richardovi ! :) :) :)
hron
02.04.05,07:57
Tag ja neviem, ale mam pocit, ze toto oslavujete o desat rokov skvor, nez je to opravnene...
maja
04.04.05,06:23
Všetko ste mi tu už z duše povedali, tak Vám aj ja ďakujem všetkým za pomoc a Richardovi za tento skvelý nápad.
ĎAKUJEM!!!
sway
04.04.05,06:44
:) :p ;) Vám všetkým patrí moja vrelá vďaka, pomohli ste mi v krušných chvíľach, neviem ani vyjadriť tú radosť nad touto stránkou, jednoducho s veľkou radosťou ďakujem a prajem všetko len to naj...naj lepšie človiečikom, čo tu pobehujú a radia a radia.....!!!!!!:) :p ;)
enad
04.04.05,09:19
Ja Vám moji zlatí Poraďáci tiež veľmi pekne ďakujem. Voľakedy keď som mala problém, tak som s kameňom v žalúdku volala daňový úrad, aby mi takmer vždy povedali čísla paragrafov a ešte viac ma domotali. Teraz, keď mám Vás ma to ani nenapadne. A včera som si dala záväzok, že nikdy viac už nebudem v marci z ľútosti za čokoládu robiť priznania všelijakým známym, ktorí sa inak celý rok neozvú, iba v marci zazvonia a zablikajú očami ako opustení kocúrik. Nikdy viac!!! Ale koľkí sme takí .....????
Ahoj jamajak,

ja som tiež ešte 31.3.2005 dorábala takýmto tiež známym daňové priznania, akurát že som nedostala ani tú čokoládu. Už dva roky som povedala, že nič také robiť nebudem. Každý len, ved sa mi iba na to pozri... a veď keď on už pracuje v zahraničí (samozrejme načierno) a podobné výhovorky. Síce mám radosť, že už to strašne hektické obdobie skončilo, lebo pri dvoch malých deťoch, stále chorých to bolo fakt dosť kruté. A keď Vám ešte počmárajú celé steny a starší syn Vám na to povie, že keby si nerobila učto a dávala na nás pozor, tak sa to nestane, máte pocit že už je fakt toho dosť. Lenže nás opäť čaká DPH a tak skončíme asi až po 25. apríli. No čo už. Nejako to vydržíme. Želám všetkým poraďákom veľa síl do ďalších bojov.
Nebyť porady, neviem ako to zvládnem.Majte sa pekne;)