BKJURAJ
16.04.08,19:59
MAM ACER CHCL BY SOM ODSTRANIT LINUX AKO NA TO.VDAKA
Beata
16.04.08,18:15
Naformátuj disk :)
prajvi
16.04.08,20:10
Mas tam CISTO linux alebo si mal Windows, nahodil si Linux a chces to dat do povodneho stavu?

Ak 1. moznost tak ti naozaj staci preformatovat disk (bootovacie CD windowsu alebo nejaky bootovaci disk manager - Partition magic...)
- usti sa ze mas vsetky dolezite dokumenty z disku co ides formatovat zalohovane, nakolko formatovanim prides o vsetky data

Ak 2. moznost tak vloz bootovacie CD Windowsu - nastartuj system z toho CD-cka, bude to kontrolovat chvilku tvoju konfiguaciu, dalsia obrazovka ci chces instalovat system alebo opravit daj OPRAVIT - bude sa ta pytat na meno a heslo administratora ak OK dostanes sa do konzoly - Dosovska obrazovka
tam zadaj: FIXMBR
Mozes restartovat a nabehne ti to priamo do windowsu.

Potom nejakym diskovym manazerom (Partition magic, ...) preformatuj particiu co mal pridelenu LINUX na taku aku pouzivas (NTFS alebo FAT32 - zisti si na existujucej ze akeho je typu a podla toho nastav aj tuto)

Mozno existuje aj nejaky nastroj co to spravi vsetko za teba ale ja to robim takto ked na to pride.
Fero11
17.04.08,18:22
ja by som linux neodstranoval, myslis si ze win je lepsi ?
Katabaticky
18.04.08,06:48
A hlavne zabudol napisat aky je to acer a aky linux tam ma :)
prajvi
18.04.08,07:34
MAM ACER CHCL BY SOM ODSTRANIT LINUX AKO NA TO.VDAKA

Mne je jedno aky ma Linux aj aky ma Acer spomenutym sposobom to odstrani a o to zadavatelovi otazky asi islo. Na com troska zalezi ci tam okrem Linuxu ma nahodeny aj iny operacny system.

Ci je Win lepsi ako Linux tak to by sme sa tu mohli dohadovat do nekonecna ;)
Kazdy podla svojej chuti...