Sasha
17.04.08,09:05
Dobrý deň!
Prosím Vás, odberateľ mi vrátil ako reklamáciu 4 tričká a idem na ne vystaviť dobropis. Zistila som, že každé tričko je z inej faktúry, musím teraz urobiť štyri dobropisy alebo to môžem dať ne jeden? Ďakujem.
Tweety
17.04.08,07:07
Dobrý deň!
Prosím Vás, odberateľ mi vrátil ako reklamáciu 4 tričká a idem na ne vystaviť dobropis. Zistila som, že každé tričko je z inej faktúry, musím teraz urobiť štyri dobropisy alebo to môžem dať ne jeden? Ďakujem.
Môžeš dobropisovať všetky na jednom, iba nezabudni uviesť, ktorú faktúru dobropisuješ.
Sasha
17.04.08,07:09
No veď práve, že dobropis sa týka štyroch faktúr, ale mne dovolí omega uviesť iba jednu. Alebo sa mýlim?
Tweety
17.04.08,07:10
No veď práve, že dobropis sa týka štyroch faktúr, ale mne dovolí omega uviesť iba jednu. Alebo sa mýlim?
Nepracujem v Omege, neviem posúdiť, ale ak to takto nie je možné, potom ostane len vystaviť dobropis na každú faktúru zvlášť.
KvetkaK
17.04.08,07:23
Myslím, že v OMEGE to naozaj ide len tak, že Ti pripojí len jednu faktúru. Ja by som to možno vyriešila tak, že v texte (je tam možnosť záverečný text) uviesť všetky faktúry ktorých sa ten dobropis týka.