pukancikova
17.04.08,09:08
v juni koncim VS a s priatelom chceme zalozit malu firmu na vyrobu obrazov. Hladame vhodny uct. softver pre podvojne ucto...Rozmyslam o softe od Datalock, a.s. .....ACKO, najme cena sa mi zdala ok 5700 rocne....ale je pravda ze nemam info o tom kolko stoja ostatne....podobneho typu....pacila sa mi aj ponuka sluzieb, ako hot line linka.....Stiahla som si Demo a je v poho , zda sa mi lahky .....na ovladanie, dizajn sice dost zastaraly ale to mi az tak nevadi....
Pls ....napiste mi ake mate s Datalockom a specialne s ACKOM skusenosti,....nechceme kupit nieco na co budeme potom nadavat a musiet to menit...cas su predsa peniaze...-
Za vsetky prispevky dakujem...

Zuzka
Marína
17.04.08,08:12
Zuzka, vitaj na Porade. Názory na UCT programy nájdeš tu http://www.porada.sk/t141-hladanie-noveho-softveru.html
Zuzana.Vavrova07
14.05.08,11:20
A čo takto skúsiť ABRA G1 pre jednduché účtovníctvo? kód je spoločný s modulmi podvojneho a tak až raz bude treba ist na vyssie nemusí sa nic menit, len sa zaloha obnovi do programu vyssej kategorie(G2,G3,G4) :-)
Zuzana
mengel
14.05.08,11:25
Už viac rokov používam štart verziu Alfa a som veľmi rád, že je zadarmo. Samozrejme, či stačí aj pre Teba neviem.