frogoo
17.04.08,09:49
Takze po dlhom uvazovani a rozhodovani sme sa rozhodli pre dom Junior 54 od Euroline-u. Mame doma uz aj video projekciu...je vcelku velmi pekny ( mne osobne tam trosku prekaza malicka-podla mna klaustrofobicka:D chodba na poschodi a trosku vyriesenie kupelne na poschodi-vana je na mieste kde klesa strop pod strechou+sprchovaci kut za dverami-ale vsetko sa da spravit,nie?;)) dalej z dvoch okien v kuchyni by celkom stacilo jedno(???) a to kupelnove okno polovicne..dvere v izbe na prizemi zmenit na okno, a taktiez predny balkon zrusit a spravit tam len taky pristresok...
mna osobne to taha do projektu bungalow 94, ale na tom juniore je kompromisom celkom pekna izba na prizemi...:rolleyes:
Takze zhrnutie::D:D:D
Ak mate niekto skusenosti s vystavbou junioru 54, prosiiim radte, piste, nadavajte, chvalte...:D:D:D
diky:)
borbi
17.04.08,17:29
chybaju mi tam trochu okna na"zrejme južnej strane v kuchyni a obyvacke".
AxelC
17.04.08,18:02
Hmmm, osvetlenie celej izby len balkonovymi dverami?
frogoo
18.04.08,04:38
vchod nam vychadza na juhovychod..takze myslim , ze by to malo byt presvetlene dost - obyvacka s jedalnou na zapad- juhozapad
Pistino
18.06.08,07:33
Ahoj uz mas projekt naceneny? Ako to vychadza predbezne?
frogoo
19.06.08,11:42
ahoj, nakoniec sme si aj tak objednali iný projekt :)
klassik 142 z prodomu...je vyrieseny zhruba tak isto ako junior 54 len ma opacne strechu, co sa nam viac hodi do zastavby kedze na ulici su vsetkyy domy s takou strechou...
marienka7775
29.10.08,15:18
Dobry večer ,
je niekto kto ma postavený dom Junior 54 ? Ako sa Vam v nom býva ?
My sme prave pred zacatim realizacie stavby a bola by som rada
ak ma niekto skusenosti s vystavbou tohto domu JUNIOR 54
aby nas upozornil na pripadne komplikacie, ktore by sa dali este napravit.
Mam niekolko otazok :
ako ste riesili kupelku - sprchovaci kut -pri dverach na hornom poschodí
a co okna - suhlasite s ich rozmiestnenim ?
Prosim poradte . Dakujem
marienka7775
29.10.08,15:36
Dobry vecer ,
je niekto kto ma postavený dom Junior 54 ? Ako sa Vam v nom byva ?
Sme len krocik od realizacie stavby a bola by som rada ak ma niekto skusenosti s vystavbou tohto domu aby nas upozornil na pripadne komplikacie - ktorým by sa mozno dalo este vyhnut .
Mam niekolko otazok :
-hornu kupelku ste nechali ako bol povodný projekt
alebo ste tam nieco zmenili - spr. kut za dverami neviem si to vybavit v praxi .
-ak by sme ubrali jedno okno v kuchyni - bolo by tam dost svetla ?
A co obyvacia cast -stacia tam tie 3 okna v jedalni + 1 bakon
/je dost presvetlena ? /
Prosim piste . Dakujem
lesa667
04.02.09,17:05
ja bývam v dome z projektom Junior 54. Ak mate nejake otazky rad odpoviem ;)
jenny1
19.06.09,09:24
My sme si na nas dom vybrali tiez projekt junior 54. Zo vsetkych projektoch, co sme videli, sa nam tento zdal najpraktickejsi, z pohladu rozlohy aj dispozicneho riesenia, 5 izieb ...

Zaujimalo by ma tiez vyriesenie kupelne na poschodi, ci ste niekto vymysleli nieco, aby sa vana dala pouzit aj na sprchovanie.

Nerozmyslali ste niekto nad vacsim rozostupom (posunutim) okien vo dvoch izbach vedla seba na poschodi aby vzniklo medzi nimi miesto na skrine z oboch stran? aby tam nemusela byt ta lomena priecka?

Aj ja zvazujem tie dve okna v kuchyni, neviem si to realne moc dobre predstavit, pretoze zaberaju vela miesta nad linkou a nic sa tam neda umiestnit.

Poradte prosim niekto kto ste uz postavili tento dom alebo v nom byvate ... diky :)