Fabiana
17.04.08,10:09
Pár fotiek ako si namaľovať steny alebo čo tak nový krb?
betyna8
17.04.08,08:26
Tie krby su perfektne. Uz len mat vlastny moderny domcok a hrcu peniazkov na zariadenie ...........:D
katarina.j
17.04.08,08:50
No len kde zohnat tak sikovneho maliara?????Krby su super, dost sice netypické, ale pekne, uz mi chyba len velky dom kde to zrealizovat......
liba2
17.04.08,11:16
No len kde zohnat tak sikovneho maliara?????Krby su super, dost sice netypické, ale pekne, uz mi chyba len velky dom kde to zrealizovat......
maličkosť :D
josiph68
27.04.08,17:17
BOMBASTICKÉ!fresky nenormálne,len je vidieť,že je to jeden maliar,alebo jeden štýl.chce to fantáziu a prispôsobiť okoliu-zakomponovať.je to pastva pre oči.
krby sú nenormálne,je to hračkarenie sa a to sa mi páči!
Fabiana
14.05.08,16:56
mimotemy
Rosch
04.08.08,13:33
Uff - tak to nemá chybu - klobúk dolu!
tixi
09.10.08,19:33
Stylove, neopozerane a velmi zaujimave. K modernemu domceku=moderny styl.
Kto ma rad klasiku, tak, mozno bude blizsie k realite po prezreti prilozeneho obrazku
Fabiana
15.10.08,10:19
Ešte pár namaľovaných stien. Naozaj krásne inšpirácie!!!
atramka
15.10.08,10:45
perfektné...
Nemáte niekto také jednoduchšie vzory, čo by si mohol urobiť aj zručnejší šikovnejší kutil???

Kolegyne spomínali nejakú reláciu na JOJ-ke - zariaďovanie bytu, vraj aj nejaké obrazce maľovali v izbách.....
AK niekto viete stránku alebo sú nejaké šablóny, prosím poraďte....
Marína
15.10.08,11:09
Obrazce to síce nie sú, maľovanie to však je. Pozri Kreatívne techniky. (http://www.fasadnestudio-ba.sk/index.php?page=kreativne&PHPSESSID=9f57754f45d35e9fdf5301d652b3add0)
Fabiana
02.11.08,17:03
ami2
07.07.09,11:09
http://www.wallpainting.sk/index.php?option=com_content&task=view&page=referencie

Moja suseda sa inšpirovala týmito obrázkami. Maľovala si to sama. Je laik s výtvarným cítením.
220870
08.10.09,03:35
vankusik29
20.10.09,17:40
perfektné...
Nemáte niekto také jednoduchšie vzory, čo by si mohol urobiť aj zručnejší šikovnejší kutil???

Kolegyne spomínali nejakú reláciu na JOJ-ke - zariaďovanie bytu, vraj aj nejaké obrazce maľovali v izbách.....
AK niekto viete stránku alebo sú nejaké šablóny, prosím poraďte....
ahoj su aj sablony dostat kupit, ale my sme malovali vzory na stenu nasledovne. Najdes si na nete obrazok, ulozis do pocitaca a cez projektor premietnes na stenu. Na stene si ceruzkou obkreslis obrysy, vypnes projektor a vymalujes ako obrazok v omalovanke. Treba pri tom len pevnu ruku...
Halli
01.11.09,14:14
ahoj su aj sablony dostat kupit, ale my sme malovali vzory na stenu nasledovne. Najdes si na nete obrazok, ulozis do pocitaca a cez projektor premietnes na stenu. Na stene si ceruzkou obkreslis obrysy, vypnes projektor a vymalujes ako obrazok v omalovanke. Treba pri tom len pevnu ruku...

super nápad, ja som kedysi maľovala deťom izby síce voľnou rukou, oblačily, postavičky, autá...ale také väčšie tvary je predsa len lepšie mať načrtnuté. ;)
jozzoo
27.01.10,16:52
vie mi niekto poradiť kde by som mohol získať katalógy domov - či už ako stavieb resp. aj ich interiérové rozriešenie? radšej uprednostním papierovú formu katalógov - pred elektronickým spracovaním. Kľudne aj z min. roku a hlavne ak by boli zadarmo...:)
Ferdosondo
31.01.10,05:43
vie mi niekto poradiť kde by som mohol získať katalógy domov - či už ako stavieb resp. aj ich interiérové rozriešenie? radšej uprednostním papierovú formu katalógov - pred elektronickým spracovaním. Kľudne aj z min. roku a hlavne ak by boli zadarmo...:)
Prajem Ti nech Ťa optimizmus neopúšťa, ale ak chceš stavať musíš sa pripraviť na to, že na tak smiešnych sumách, ako stoja katalógy domov sa nedá šetriť. Ak to myslíš vážne a chceš stavať, tak sa priprav na "iné" výdavky. A ak na to nemáš, radšej ani neuvažuj o stavbe domu.
jozzoo
31.01.10,06:15
Prajem Ti nech Ťa optimizmus neopúšťa, ale ak chceš stavať musíš sa pripraviť na to, že na tak smiešnych sumách, ako stoja katalógy domov sa nedá šetriť. Ak to myslíš vážne a chceš stavať, tak sa priprav na "iné" výdavky. A ak na to nemáš, radšej ani neuvažuj o stavbe domu.


ooo to iste nie - tie sumy iste neberiem vážne - mne ide len o inšpiráciu,
yukaya
23.02.10,10:12
a kde su obrazky?
Danielle369
10.03.10,16:59
Fabiana...kam zmizli tie obrazy ...prilož ich nanovo..
aviator
17.06.10,17:05