SBAH
17.04.08,13:48
Neviem či som túto otázku dobre zaradila, ale chcela by som spýtať: manžel chodí pravidelne do práce každý týždeň (je tam v kuse celý týždeň) do Čiech. Ako viem tak, stravné je v Čechách 600,- Kč. Ale jeho zamestnávateľ mu dáva len 480,- Kč s odôvodnením, ktoré nie je nijak písomne podchytené a ani manžel nič nepodpisoval, že majú zabezpečené ubytovanie(bez stravy). Keby mi niekto vedel poradiť ako sa proti tomuto postaviť a ako sa to dá napadnúť. Zamestnávateľ má sídlo v Čechách. Ďakujem Ada:o
Chobot
17.04.08,13:23
Neviem či som túto otázku dobre zaradila, ale chcela by som spýtať: manžel chodí pravidelne do práce každý týždeň (je tam v kuse celý týždeň) do Čiech. Ako viem tak, stravné je v Čechách 600,- Kč. Ale jeho zamestnávateľ mu dáva len 480,- Kč s odôvodnením, ktoré nie je nijak písomne podchytené a ani manžel nič nepodpisoval, že majú zabezpečené ubytovanie(bez stravy). Keby mi niekto vedel poradiť ako sa proti tomuto postaviť a ako sa to dá napadnúť. Zamestnávateľ má sídlo v Čechách. Ďakujem Ada:o

Trochu tomu nechápem - to tvoj manžel je zamestnaný v českej firme? Ak áno, tak potom jeho pracovný pomer sa bude riadiť českou legislatívou a nemôže si nárokovať na stravné podľa slovenských zákonov.

Kde platí odvody a dane? Kde dostáva výplatu - v ČR?
SBAH
19.04.08,10:52
Výplatu dostáva v slovenských korunách aj odvody platí tu, nakoľko pobočka je slovenská. V akých prípadoch môže zamestnávateľ znížiť diéty zo 600,-Kč na 480,- Kč( zamestnávateľ uvádza dôvod: podľa zák. práce - špecifická povaha zamestnania). Ďakujem Ada
Chobot
19.04.08,20:32
Výplatu dostáva v slovenských korunách aj odvody platí tu, nakoľko pobočka je slovenská. V akých prípadoch môže zamestnávateľ znížiť diéty zo 600,-Kč na 480,- Kč( zamestnávateľ uvádza dôvod: podľa zák. práce - špecifická povaha zamestnania). Ďakujem Ada

Nie je to podľa ZP, ale je to v zákone o cest. náhradách § 5 ods. 5:

(5) So zamestnancom, ktorému častá zmena pracoviska vyplýva z osobitnej povahy povolania, možno v pracovnej zmluve alebo v dohode o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru dohodnúť odchylne od tohto zákona podmienky na poskytovanie stravného, ako aj nižšie sumy stravného, najviac však o 25 % z ustanovenej sumy stravného; suma stravného sa zaokrúhli na celé koruny nahor.

Musí to byť ale dohodnuté vopred a písomne v pracovnej zmluve. 480 CZK zodpovedá presne zníženiu o 25%.
SBAH
20.04.08,11:21
A čo vlastne znamená tá: " osobitná povaha zamestnania". Tomu nerozumiem. Ďakujem
Chobot
20.04.08,20:42
A čo vlastne znamená tá: " osobitná povaha zamestnania". Tomu nerozumiem. Ďakujem

Niektoré zamestnania sú osobité tým, že zamestnanci sú často na pracovnej ceste - napr. vodiči kamiónov, obchodní zástupcovia a pod. Hradenie cest. náhrad pre takýchto zamestnancov by bolo pre firmu príliš nákladné, preto je možné znížiť nárok na náhradu.