arizona
13.04.08,19:18
Tiež by som potrebovala poradiť.
Môže niekto laikovi napísať, na čo sa používajú všetky tieto funkcie-viď dolu obrázok(je to menej čitateľné, ale trochu znalejší asi bude vedieť).
Jedinú funkciu,kt.používam je "obálka".Rada by som sa to naučila používať, keď to už mám,ale nikde to nemôžem nájsť.
Veľmi ďakujem
Katabaticky
18.04.08,07:45
Je to slabsie citelne ale da sa :)
zlava
priznam sa ze vsetky nepoznam pretoze Googletoolbar nepouzivam :)
arizona
20.04.08,05:44
:mee:to mi nik nevie poradiť? prosííím,nájdite si niekto pre mňa minútku:mee:
kacmed
20.04.08,06:53
no ani ja ho nemam a nepouzivam ale viem ti pomoct ... ak nachvilku ukazes myskou na kazdu ikonu hodi ti to taku malu bublinu s textom ... prosim napis mi tu setky tie bubliny co ti vypise a ja ti poviem ktora ikona co robi
arizona
20.04.08,08:03
no ani ja ho nemam a nepouzivam ale viem ti pomoct ... ak nachvilku ukazes myskou na kazdu ikonu hodi ti to taku malu bublinu s textom ... prosim napis mi tu setky tie bubliny co ti vypise a ja ti poviem ktora ikona co robi
Je toho dosť veľa, preto ďakujem za ochotu:)
Nevieš príp. poradiť nejaký link, kde by sa to dalo doučiť? Ja som našla, ale iba v angličtine, hm...:D:rolleyes:

-(ikonka 2 hlavy)find people
-block/allow popups
-(ikonka pečiatka) ICQ games
-highliht
-google book marks
-bookmarks
-(ikonka 394blocled)-click this button to allways poppups on porada.sk.
To let an individual popop through press the "ctrl" key while clicking on a link
-(ikonka ACB check) check spelling of text your tipe on any web form in auto
-add buttons to zour Toolbar!
-(ikonka ceruzka) toogle highlighting of search terms on this page

Je ich tam ešte zopár, ale tým rozumiem,alebo sa dajú domyslieť.:confused:
kacmed
20.04.08,12:51
find people - hladat ludi malo by to byt hladat ludi podla telefonneho cisla, adresy zial pokial viem funguje je to podla zlatych stranok yahoo takze pre slovakov skoro nepouzitelne :P


block/allow popups - odporucam nechat zapnute na block, zabranuje to zobrazovaniu vyskakovacich okien ( pouzivaju sa ako neprehiadnutelna reklama, daju sa aj zneuzit na ulozenie zdrojoveho kodu virusu ktory sa nakompiluje po spusteni takehoto okna takze radsej nechat ako je) niekedy vsak je potrebne to zapnut aby ti vyskocilo nejake okno napr po vypisani nejake formulara atd takze prepinat to len na doveryhodnej stranke

ICQ games - mal by tam byt zoznam hier ICQ ktore si mozes zahrat

highlight - pokial viem vysvieti, zdorazni to urcitu cast textu - pokial viem pre google toolbar je tato ikona nastavena tak aby zvyraznila uz niekedy pomocou google toolbar hladany text

to google book marks celkom nechapem malo by to totiz fungovat takisto ako tie bookmarks - zalozky (dufam ze vies co to je) sa ti ulozia google uctu ak nejaky mas vytvoreny a mas ich spristupnene z hocijakeho pc na ktory sa prihlasis ... normalne zalozky ( napriklad tie z mozzily) pracuju len na tom pc na ktorom si ich das

ikonka 394blocked - to je to co som spominal k tomu block/allow


ikonka ABC check - bude ti kontrolovat pravopis ... tusim v tom status bare je ale nastavena na anglicky text takze vsetko slovensky napisane ti vypise ako chybu :D, pouzitelne ked pises anglicky text (ale mali by sa tam poprepinat nejake jazyky no niesom isty ci je tam aj slovencina)

ta ceruzka, highlighthing - zvyrazni ti to hladane slova na danej stranke kde to zapnes
arizona
20.04.08,13:05
Srdečná vďaka!
Doteraz som niekoľko hodín hľadala na nete,ale nič bližšie na vysvetlenie som nenašla.
Verím, že mi to pomôže.Ahoj