majkut
19.04.08,22:16
caute, neviete poradit ake poistenie si mam dat urobit a kde, ak som vo svajciarsku a jazdim na bratovom aute, ale niesom velmi dobry sofer,tak sa bojim aby sa mi nieco nestalo...Som tu iba na dovolenke a mam vseob.poistovnu-euro kartu...
vopred dakujem :)
Chobot
19.04.08,20:29
caute, neviete poradit ake poistenie si mam dat urobit a kde, ak som vo svajciarsku a jazdim na bratovom aute, ale niesom velmi dobry sofer,tak sa bojim aby sa mi nieco nestalo...Som tu iba na dovolenke a mam vseob.poistovnu-euro kartu...
vopred dakujem :)

Čo chceš dať poistiť? Život? Auto? Poistenie zodpovednosti? Cestovné poistenie - úraz?

Upresni.
majkut
19.04.08,20:32
Auto je poistene, ja chcem hlavne seba a asi uraz..
Chobot
21.04.08,07:06
Auto je poistene, ja chcem hlavne seba a asi uraz..

Tak keď chceš seba, tak by si mal porozmýšľať nad životnou poistkou. Ale tú nepotrebuješ tak súrne počas pobytu v zahraničí.

Na pobyt v CH si uzatvor cestovné poistenie v niektorej slovenskej cestovnej poisťovni. Toto poistenie sa dá uzatvoriť aj cez internet (napr. v Unione (https://www.union.sk/index.php?www=insurance_online_edit1_top)).
majkut
04.05.08,08:09
Dakujem Vam za radu, uz som si urabia cestovne poistenie v unione. Ani som netusila ze to je take jednoduche :D
Este raz dik ;)