adam
01.04.05,20:51
Nedá mi to!!!!! ONDREJVLA má dnes narodeniny. :) Mysím, že patrí medzi tých, ktorí nám najviac svojimi odpoveďami pomáhajú, ako v inej téme podotkla Lenkak. Takže zo srdca Ti prajem všetko naj...........!!!!!!!!!!!!:):):)
M0NIKA
01.04.05,19:02
Všetko najlepšie k narodeninám!!!!
lenkak
01.04.05,19:03
Takže ešte raz pre Ondrejvlu - našu Vlastičku od nás všetkých:
ondrejvla
01.04.05,19:26
Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne. Bohužiaľ, je to už taký vek, keď sa veľmi vyskakovať nedá, aj nôžky pobolievajú, aj...
Ale čo, tešme sa zo života, kým život neumiera, tešme sa zo šťastia, kým šťastie je pre život, a tešme sa pre to obyčajné, že sme tu, že máme komu povedať Dobré ráno, stretnúť vo dverách človeka.. Prajem nielen sebe, ale aj Vám všetkým, aby sme na týchto stránkach stretávali ľudskú človečinu každý deň!
Vlasta
babenko1
01.04.05,19:42
Vlastička.. všetko naj naj k tvojmu dnešnému sviatku. Je obdivuhodné, koľko elánu máš v sebe, ako vieš pekne aj z tých neprekonateľných problémov výjsť ako víťaz a to ešte aj s humorom... veľa zdravíčka a hlavne mladého ducha :-)
ondrejvla
01.04.05,19:45
Ďakujem srdečne, som rada, že tu stretávam takých skvelých ľudí!
atramka
01.04.05,19:48
Zistila som, že dnes sa tu oslavuje, takže sa pripájam ku gratulantom a poraďáčke Vlastičke želám všetko len to naj... naj... naj.... . Nech Ti úsmev na tvári a Tvoja dobrosrdečnosť a kolegiálnosť na porade nikdy nevymizne. Buď zdravá a šťastná!!!
ondrejvla
01.04.05,19:53
Ďakujem, ešte raz ďakujem...

Vlasta
Zuzka
01.04.05,20:21
Pripájam sa k blahoželaniam, prajem hlavne veľa zdravia a optimizmu :)
http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_7891.php
Evanka
01.04.05,20:40
Vlasti, čo to nevidím... Tak sa pripájam aj ja. Prajem ti ozaj zo srdca všetko najlepšie. Som rada, že som to stihla ešte v pravý čas (aj keď na poslednú chvíľu).
ondrejvla
02.04.05,14:29
Ešte raz vám všetkým veľmi pekne ďakujem. Bolo to milé a krásne!

Vlasta
luba3
02.04.05,15:21
Aj ja sa pripájam k Vašim gratulantom a prajem Vám veľa,veľa zdravia,životných a pracovných úspechov.
ondrejvla
02.04.05,15:42
Ďakujem! Veď to bolo ešte včera, a dne som už zasa staršia! Zobudím sa niekedy, aby som aj omladla?! Prečo ten čas tak veľmi letí!

Ľuba, mám pocit, že aj ty si Žilinčanka, aspoň podľa toho- Žilina,ideme...
Mali by sme sa skutočne už Žilinčania stretnúť, možno sa aj vídame v meste, a ani nevieme, že patríme ku skupinke správnych ľudí!
Vlasta
Monica
02.04.05,16:21
Prajem aj ja veľa šťastia, zdravia a lásky. :) ;) :)

Monika
klocek
02.04.05,16:56
Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne. Bohužiaľ, je to už taký vek, keď sa veľmi vyskakovať nedá, aj nôžky pobolievajú, aj...
Ale čo, tešme sa zo života, kým život neumiera, tešme sa zo šťastia, kým šťastie je pre život, a tešme sa pre to obyčajné, že sme tu, že máme komu povedať Dobré ráno, stretnúť vo dverách človeka.. Prajem nielen sebe, ale aj Vám všetkým, aby sme na týchto stránkach stretávali ľudskú človečinu každý deň!
Vlasta
Veľa zdravia a šťastia prajem aj já! A pokiaľ možno stály úsmev na tvári!
anto
02.04.05,17:18
Želám veľa štastia a pohody.
pyton
02.04.05,19:39
Taktiež želám milej Ondrejvla /takto je to tiež pekné/ veľa zdravia, šťastia a tiež veľa dobrých daňových tipov a trikov. /ten dnešný príspevok k tomu plateniu odvodov do SP verzus dôchodok sa mi veľmi páčil, asi je to žiaľ tak, všetko beží veľmi rýchlo/