inge57
02.04.05,07:12
Ahojte všetci! Tak čo poviete na včerajšiu superstar? Viete už niekto výsledky kto bol na akom mieste?
ola
02.04.05,05:25
Mám čerstvé správy: Vyradená bola Zdenka Predná
babenko1
02.04.05,07:12
tak tak.. vypadla Zdenka.. hovorila, že bola na to pripravená už dávnejšie..
bepo
02.04.05,07:56
Neviete kedy to dajú na net?
Zuzka
02.04.05,08:03
Zvykne to byť až niekedy poobede
bepo
02.04.05,08:11
STV sú superrýchly-pri zmene na letný čas ešte ráno o 9 hod mali starý čas a o 3 v noci majú na teletexte starý program .
Lenuška
02.04.05,09:04
aký máte názor na prvú pieseň Katky Koščovej? Mne sa to zdalo divne

zaspievané. Druhá bola super. Nie?
marcelaStanakova
02.04.05,11:52
Koščová ma celkom sklamala tento raz ale ani Bezdeda nebol BEZCHYBY !!!!!!!!!!
Fany
02.04.05,17:22
Znáhodou Katka spievala úžasne,zato Tomáš bol tentokrát veľmi slabý. Myslím,že keby nemala Zdenka v minulom kole taký rozdiel, v tomto by určitevypadol Tomáš. Je milý, ale teraz je už z nich najslabší.
iva
02.04.05,17:28
Asi čo človek, to iný názor. Mne sa včera najviac páčila Zdenka, pesničky v Katkinom podaní sa mi včera nepáčili vôbec.
ondrejvla
02.04.05,18:24
Vážne, čo človek, to iný názor, iný pohľad na svet. Mne sa páčili všetci, pri Zdenke ma mrazilo, je to obrovská žena s malým a drobným telíčkom ale obrovským hlasovým rozsahom, Katka je taktiež úžasná, Martina krásne spieva ale mám pocit, že vo veku 16 rokov má rozmary 30 ročnej veľkej hviezdy, Tomášovi včerajšie piesne až tak nesadli, on má na iný druh piesní a žánru.

Krásna bola celá desiatka, okrem bohémskeho Miklu, ktorý to nezvládol z pozície svojej závislosti, ale ľutujem ho ako človeka, ktorý padol na nos a rozbil si pri tom aj hubu. Škoda ho, bol to v jadre asi dobrý a citlivý človek, len sa nevedel nájsť sám seba v svojom tele.
Ja by som dala možnosť všetkým desiatim, pretože určite majú šancu vyniknúť nielen na domácej, ale i na zahraničnej scéne. Buďme hrdí, že máme takýchto krásny a talentovaných ľudí.
Viem, že jeden musí vždy z kola von, ale neviem prečo, ja nemožná baba pri tom zakaždým plačem?!
Zuzka
02.04.05,19:13
Mne sa Katka páčila najviac, hlavne druhá pieseň, tú zaspievala veľmi dobre. Vedela o čom spieva. :) Najslabší bol Tomáš, Zdenka bola určite lepšia. Na Martine bolo cítiť, že má problém s hlasivkami. Hlavne pri druhej piesni.
Tú možnosť dostanú všetci. Majú podpísané zmluvy a hlavne ich čaká po skončení súťaže veľké turné. Takže sa môžeme tešiť, určite o nich budeme počuť. :)
... hmm okrem Miklu, ktorý to nezvládol :(
babenko1
02.04.05,19:38
Ale ináč tá pozmenená záverečná pieseň bola pekná aj bez Miklu... ozaj nemáte niekto text tej druhej pesničky, čo spievajú len tí šiesti? :-))) plíííz.. dcérenka to po mne loudí..že nech jej to zoženiem :-)
Zuzka
02.04.05,19:58
Hej, celkom dobre to nahradili. Určite to vydajú :), viem si predstaviť to prosenie :D, dievčatá sú celé pobláznené do Tomáša :)
Ajačik, už nebude anketa na superstar?
lenkak
03.04.05,09:06
Ajačik asi momentálne nestíha, pripravuje sa na štátnice.
Janka6685
03.04.05,09:43
Ak sa môžem pripojiť do vašej debaty...

Podľa mňa sú najlepšie Katka s Martinkou. Maťka je síce mladá a nedá sa povedať ako to na ňu zapôsobí, ale vidno, že sa snaží byť profesionálka. Len sa mi niekedy zdá trocha "pribrzdená". Ale to len preto, že veľmi dlho premýšľa nad tým, čo povie, narozdiel od napr. Miklu. Je jedno, ktorá z nich zvíťazí, ale držím palce Mati. Keď ju počúvam, až mám zimomriavky na chrbte.
Mrzelo ma, keď vypadol Samo, lebo ten sa mi tiež páčil. Oni boli ale všetci (okrem Miklu) super, len nie všetci mali čas a možnosť sa ukázať.

A Mikla si za to môže sám. Nikto mu nekázal tak sa nalievať. Od začiatku mi bol proti srsti. Taký hulvát, vulgárny, potetovaný ožran. Mojej svokre a švagrinej sa páčil a doteraz nechápem prečo. Dobre, veď každý ma svoj image, ale keby aspoň spieval a nie len recitoval. To ľudia, čo mu posielali hlasi nemajú uši? Veď to je spevácka súťaž. Keď sa chcel predvádzať mal ísť niekam inam.

Podľa toho ako hlasujú diváci, asi to dopadne takto: najbližšie vypadne nejaké dievča (bohužiaľ). Ostane Bezdeda a druhé dievča. Potom by mal vypadnúť Bezdeda. Aspoň dúfam, že preváži počet ľudí, čo majú hudobný sluch nad puberťáčkami, ktoré mu posielajú hlasu len preto, že je chutný.
Janka6685
03.04.05,13:24
Ale ináč tá pozmenená záverečná pieseň bola pekná aj bez Miklu... ozaj nemáte niekto text tej druhej pesničky, čo spievajú len tí šiesti? :-))) plíííz.. dcérenka to po mne loudí..že nech jej to zoženiem :-)
Práve som našla na nete tú pesničku a nechala som si ju stiahnuť. Len ako dlho to potrvá, to je vo hviezdach...pri rýchlosti internetu cez pevnú linku.
babenko1
03.04.05,13:27
tak sem prilep link :-) ja mám dsl :-)
Janka6685
03.04.05,13:42
Ja také veci sťahujem cez dajaký program, čo mi dal kamoš. Volá sa somár. Toto si zožeň a máš všetko. Hlavne slovenské pesničky, lebo tie sa bežne na nete nenachádzajú. Alebo nemám správnu stránku? Z toho somára sa dá sťahovať skoro úplne všetko: pesničky, albumy, filmy, hry...Ale trvá to tak strašne dlho, že až. Napr. Alexandra Veľkého sťahovalo pár mesiacov. Dobre nie? Ale, keď sťahuješ len jednu pesničku, tak to trvá tak deň. Aspoň čo si pamätám, lebo s tým sa zaoberá môj snúbenec. Ja mu len poviem, čo chcem a on mi to nájde a stiahne.
Janka6685
03.04.05,13:44
Aj preto mi to trvá tak dlho, lebo som pripojená na nete len keď je zadara. A to je od šestnástej do ôsmej a cez veekendy a sviatky nonstop. Čo už, keď na naše sídlisko nechcú dať normálny net.
Marta V
03.04.05,14:18
SuperStar - Teraz je ten správny čas (text piesne)

Autor: Georgio Babulic

Niečo sa končí
a niečo sa začína.
Na tie ťažké dni a noci
sa dnes ľahko spomína.

Niečo sa končí
a pred nami je veľký svet.
Možno schytáme pár modrín,
no radšej než sa za ruku nechať viesť.

Refrén:
Teraz je ten správny čas
ukázať všetko čo je v nás.
Teraz je ten správny čas zabudnúť na to zlé.
teraz je ten správny čas
ukázať celú silu v nás.
Teraz je ten správny čas zabudnúť na to zlé.

Dnes to nekončí,
dnes sa to začína.
Aj keď kráčam v daždi bosý
a možno pár ľudí ma preklína.

Dnes to nekončí
veď pred nami je veľký svet.
Možno schytáme pár modrín,
no radšej než sa za ruku nechať viesť.

bridge:
Nás len tak nič nezlomí.
Sme ako v búrke stromy.
Sme ako múry z tehál.
Nás len tak nič nezlomí ... nezlomí.
babenko1
03.04.05,14:21
Marti ďakujeeeeem :-) dcéra je na větvy :-)
Marta V
03.04.05,14:22
http://bezdeda.fanklub.sk/?p=piesne

sú tam aj texty piesní aj mp3