Monika78
21.04.08,13:02
Dobrý deň,
Máme zamestnanca ktorý je zaradený do vyššej plat.tarify aj napriek tomu že nemá ešte ukončené pedag.vzdelanie, momentálne študuje 2.ročník a viem z praxe že je na zamestnávateľovi či mu uzná vyššie plat.zaradenie skôr ako dosiahne požadované vzdelanie.Vie mi niekto poradiť toto číslo zákona a paragrafu? Ďakujem
007gituska
22.04.08,10:25
pre zaradenie pedagogického zamestnanca do platovej triedy sa vzťahuje zákon o službe vo verejnom záujme. tento zákon výnimky zo vzdelania nepovoľuje. to znamená, že ak na pracovné miesto je predpísané vysokoškolské vzdelanie, nemôže sa dať výnimka zo vzdelania, teda zamestnať stredoškoláka. zákon umožňuje výnimku len z osobitného kvalifikačného predpokladu, t.j. napr. keď vysokoškolák ide učiť a nemá pedagogické minimum. v tomto prípade podľa vyhlášky musí si toto pedagogické minimum začať dopĺňať do dvoch rokov.
zákonu o práci vo verejnom záujme predchádzal zákon o verejnej službe a jemu zákon o odmeňovaní zamestnancov v rozpočtových organizáciách ..... Podľa zákona o odmeňovaní zamestnancov bola možná výnimka zo vzdelania, ktorá bola spojená s odpočtom rokov zo započítanej praxe. Zákon o verejnej službe v prechodných ustanoveniach uznal výnimky zo vzdelania, ktoré boli dané podľa zákona o odmeňovaní s časovým obmedzením do roku 2010. pokiaľ si toto vzdelanie zamestnanec nedoplní, nemôže vykonávať prácu, na ktorú je predpísané vysokoškolské vzdelanie.
plošná výnimka zo vzdelania bola daná zamesnancom, ktorí dosiahli vek 45 /alebo 50 rokov - už si presne nepamätám/ a mali prax minimálne 10 rokov. títo zamestnanci však museli zostať pracovať na tom istom mieste. pokiaľ zamestnanec zmenil zamestnávateľa, resp. pracovné zaradenie, výnimka padla.
Monika78
22.04.08,10:34
Ďakujem za odpoveď, my sme neziskovka, a dokladujeme čerpanie pridelených prostriedkov a jedným z výkazov je aj výkaz z miezd.Menovaný zamestnanec je už zaradený a vyplácaný podľa tarify ktorú dosiahne až po ukončení vzdelania. Chcela som si to overiť pretože ja pokračujem už v zadaných plat.triedach teda som nič neupravovala a potrebovala som mať v tom jasno. Tak z toho vyplýva že menovaný zamestnanec poberá vyššiu mzdu neprávom?
007gituska
22.04.08,10:37
áno, poberá mzdu v rozpore s osobitným predpisom, teda vyššiu, na akú má právo.
v snahe obísť tento zákon mnohí zaradia zamestnanca do správnej platovej triedy a rozdiel mu vynahradia cez osobný príplatok.
Monika78
22.04.08,10:42
myslela som si. nič sa nedá robiť. takže to dám do poriadku. ďakujem
megyzah
03.09.08,05:41
Prosím Vás , ak učiteľ absolvoval dizertačnú skúšku, je táto náhradou za 1. kvalif. skúšku?
zuzbac
10.12.09,18:02
Dobry den, ja mam podobný problém a potrebujem poradiť. pracujem ako učitel angličtiny, mam ukončené denne študium - etika ,naboženstvo- a teraz som v štatnicovom ročníku rozširujúceho študia- anglický j a literatúra. v predošlom zamestnaní ma zaradili do desiatej platovej triedy, v terajšom zamestnaní som zaradená do deviatky. dost ma to mrzí, nejde o pár šupov. Do ktorej triedy mam byt zaradená? keby ste niekto vedeli, mohli by ste mi poradit , a kde mam pisať o vysvetlenie zaradenia.
zuzana