ajacik
03.04.05,15:27
Nevedela som, či ešte máte záujem o anketu SS.
Ale som rada, že Zuzka tak pekne zareagovala :). Pre Vás si nájdem vždy čas. Pekný den prajem všetkým
babenko1
03.04.05,13:28
samozrejme, že máme.. ved každý týždeň to tu bolo...a zrazu nebolo... ale asi to bolo tým daňovým šialenstvom... :-)
Bep
03.04.05,15:51
Moja favoritka bola Zdenka teraz už nikto pretože ako starý hudobník by som Tomaša do kapely nechcel ,nech sa neurazi ale spievať nevie.
Takyto spevak je v každej amaterskej kapele.Myslim,že žiadny muzikant by mu nedal hlas ,pretože poznam názor aj iných hudobnikov.
Tato suťaž nie je o speve ale o niečom inom.
Pozdravujem.
DanielaSL
03.04.05,16:24
Moja favoritka bola Zdenka teraz už nikto pretože ako starý hudobník by som Tomaša do kapely nechcel ,nech sa neurazi ale spievať nevie.
Takyto spevak je v každej amaterskej kapele.Myslim,že žiadny muzikant by mu nedal hlas ,pretože poznam názor aj iných hudobnikov.
Tato suťaž nie je o speve ale o niečom inom.
Pozdravujem.
Aj moja bola favoritka Zdenka , mala krásny hlas, milé žieňa.Trebalo asi posielať viac hlasov.
Zuzka
03.04.05,19:08
Nevedela som, či ešte máte záujem o anketu SS.
Ale som rada, že Zuzka tak pekne zareagovala :). Pre Vás si nájdem vždy čas. Pekný den prajem všetkým

Alenka vďaka, že si zareagovala. :)
Dočítala som sa, že sa učíš na štátnice, držím palce, aby Ti dobre dopadli. :)
ajacik
03.04.05,19:43
dakujem, zuzi.
učím, učím. čaká ma to 1. júnový týžden. ešte dorábam diplomovku. a neviete si predstaviť, ako ma štve také formátovanie vo worde :mad:.
ale som rada, že na mna myslíš. :p
Zuzka
03.04.05,20:01
Určite všetko zvládneš, a jasné, že myslím, veď už nejaký ten piatok sa poznáme vďaka porade :)
janaGT
04.04.05,04:23
mojou favoritkou je Katka Koščová