accad
21.04.08,15:56
zuhl
21.04.08,14:15
Tak to je bomba. Nevyhrala nič, ale zato si pohnevala celú rodinu.
Muška
21.04.08,14:21
Edit,
žeby sme sa zúčastnili? :D....nech zruinujeme Ameriku :eek:
Olice
21.04.08,14:29
Tak to je ale poriadne "silná káva".
Kathryn
21.04.08,14:30
Veľmi krutá hra s citmi ľudí. Ale keďže ide o Ameriku, vôbec sa nečudujem. Celkom som ale nepochopila, ako to môže byť vyhodnotené či hovorí pravdu alebo nie ?
aktaK
21.04.08,14:46
asi som "natvrdlá", ale odkial organizatori vedia "spravne odpovede" , odkial tak dobre poznaju jej sukromie ???
preco poslednu otazku zodpovedala nespravne???
to asi nie je nieco take ako detektor lži, vsak ???
zuhl
21.04.08,14:51
Ja si myslím, že predtým vypĺňala nejaký dotazník a tam asi zohrávajú úlohu aj nejakí psychológovia.
Ofélia
21.04.08,14:56
Tak na toto by som sa dala len vtedy keby o mne všetko každý vedel!! A to teda nevie. Bože chcela by som ich vidieť doma ako to preberali, muselo byť horúco.
misomiso
21.04.08,14:58
Veľmi krutá hra s citmi ľudí. Ale keďže ide o Ameriku, vôbec sa nečudujem. Celkom som ale nepochopila, ako to môže byť vyhodnotené či hovorí pravdu alebo nie ?

Ak som tomu rozumel dobre, tak bola pripojena na detektor lzi. BTW celkom slusny kratky kurz anglictiny.
misomiso
21.04.08,14:59
Tak to je bomba. Nevyhrala nič, ale zato si pohnevala celú rodinu.

Ale ved o to islo. Pobavit masy doma pri telke a nevyplatit za to ziadne peniaze. Ale na mna to posobilo cele ako vopred zinscenovane najatymi komparzistami.
Eulalia
21.04.08,14:59
Čo všetko je človek schopný spraviť pre peniaze...
SAIVI
21.04.08,15:01
....zdá sa mi, že na niektorej maďarskej televíznej stanici tiež dávajú túto "súťaž" a že sa to hodnotí podľa detektora lži...
misomiso
21.04.08,15:09
....zdá sa mi, že na niektorej maďarskej televíznej stanici tiež dávajú túto "súťaž" a že sa to hodnotí podľa detektora lži...

Zas su ti Madari v niecom popredku !!!
aktaK
21.04.08,15:27
ale aj tak mi neda, preco poslednu otazku zodpovedala zle...
predsa, ked si odpovedam na otazku, "ci som, alebo nie som dobry clovek", tak predsa musela odpovet tak, ako to prave citila a teda preco to ten detektor vyhodnotli ako false, predsa ked sa priznala uz ku vsetkemu (mozno co aj neurobila :o))), tak urcite by bola blba, keby zamerne klamala...po tom vsetkom uz predsa nie je problem povedat, ze nie som dobry clovek...ale americania si popol na hlavu zasadne nesypu...
zuhl
21.04.08,15:31
Asi nebola o tom dostatočne presvedčená.
AlaNR
16.05.08,11:03
Kamoška žije v USA a tam táto show beží na nejakej televízii. Doteraz to bolo vraj nezáživné, ale toto bola bomba ...
Gabi03
15.10.08,10:38
....zdá sa mi, že na niektorej maďarskej televíznej stanici tiež dávajú túto "súťaž" a že sa to hodnotí podľa detektora lži...


ale aj tak mi neda, preco poslednu otazku zodpovedala zle...
predsa, ked si odpovedam na otazku, "ci som, alebo nie som dobry clovek", tak predsa musela odpovet tak, ako to prave citila a teda preco to ten detektor vyhodnotli ako false, predsa ked sa priznala uz ku vsetkemu (mozno co aj neurobila :o))), tak urcite by bola blba, keby zamerne klamala...po tom vsetkom uz predsa nie je problem povedat, ze nie som dobry clovek...ale americania si popol na hlavu zasadne nesypu...

Pravdepodobne vyhodnotenie je v každej krajine rovnaké. Aspoň čo by sa pravidiel malo týkať.
A v maďarsku to bolo tak, že pred týmto "rozhovorom" každý podstúpil detektor lží s rôznymi otázkami, kde si toho človeka vyhodnotili. A na položené otázky už v relácii dopredu museli poznať, alebo vydedukovali z predchádzajúcich otázok, aká bude jeho odpoveď.