evka-janekova
22.04.08,09:58
:rolleyes: Dobrý deň, všetkým....

Začala som piť čaj hannasaki, prečisťuje a je veľmi účinný pri chudnutí. Kúpila som ho v lekárni, len som sa nespýtala ako často sa má piť. Pijem ho 3 krát denne 3 dcl. :)

Nevie mi niekto poradiť, co ho uz vyskúšal. Inak pijem ho týžden a fakt funguje....

DAKUJEM
dara
22.04.08,08:09
no ja ho pijem, ale nezdá sa mi, že by som bola chudšia z neho. je to podľa mňa len o pocite. človek pokiaľ neupraví stravu, necvičí, tak ani hanasaki neurobí zázraky. môj názor.

môžeš ho viac krát zaliať. niekde na nete som to vyčítala.
seda
23.04.08,05:49
Dobrý deň, nechcem zakladať novú tému, ale zaujímalo by ma či niekto z Vás ma skúsenosti s detoxikáciou tela, nejaký ten receptík na očistu. Akurát som o tom počúvala v rádiu a zaujalo ma to. Ďakujem za reakcie.
mareko
23.04.08,08:57
Táto téma je už založená, posledný príspevok bol v marci.
mareko
23.04.08,09:10
Pu-erh je trojnalevovy cajik, tak ak si ho kupite v sypanej forme, staci lyzicka na 2-3dcl horucej vody, luhujete tak 3min, ked vypijete, mozete si spravit dalsie dva nalevy takym istym sposobom, no tie dalsie nalevy luhujte dlhsie. Este by som vam poradila jeden cajik, vola sa Hanasaki, je to cajik urceny tiez na spalovanie tukov. S oboma mam dobre skusenosti, pu-erh najdete miesany aj s ovocim alebo inymi prisadami. Tie co byvate v Martine, navstivte martinsku cajovnu blizko divadla, tam vam poradia skvele zienky.

A este jedna rada, mam odskusany recept na rano: vytlacena stava z cerstveho citrona, lyzicka olivoveho oleja(moze byt aj rastlinny) a este lyzica medu, zmiesajte, vypite na lacny zaludok, potom dalsiu pol hodku napapat, vypit cajik, ci uz na chudnuntie alebo iny, hoci aj kavu. Nastartuje to cely vas metabolizmus a krasne cisti pokozku:)
gogina
23.04.08,09:44
Ohľadne detoxikácie - 2x za deň si vypijem mladý jačmeň, ja to vlám žabí slíz, má to krásnu zelenú farbu, objednala som si to cez internet v bio ochode. Som s tým spokojná a účinky sa dostavili. Okrem inéhosa mi upravili aj nechty, aj pleť,Doporučujem
gogina
Gabi03
23.04.08,10:13
A este jedna rada, mam odskusany recept na rano: vytlacena stava z cerstveho citrona, lyzicka olivoveho oleja(moze byt aj rastlinny) a este lyzica medu, zmiesajte, vypite na lacny zaludok, potom dalsiu pol hodku napapt, vypit cajik, ci uz na chudnuntie alebo iny, hoci aj kavu. Nastartuje to cely vas metabolizmus a krasne cisti pokozku:)

O tom citróne som počula, aj názory z opačnej strany. Ale o olivovom oleji nie. To má aké účinky, alebo na čo to má vplyv?
seda
23.04.08,10:27
V rádiu jeden poslucháč vravel, že má dobré skúsenosti s grepovým džúsom a olivovým olejom. Keď som ho dobre pochopila, ten olivový olej by mal pomôcť k ľahšiemu vyprázňovaniu. Len nepovedal v akom pomere je to potrebné zriediť a ako často piť.
Gabi03
23.04.08,10:45
V rádiu jeden poslucháč vravel, že má dobré skúsenosti s grepovým džúsom a olivovým olejom. Keď som ho dobre pochopila, ten olivový olej by mal pomôcť k ľahšiemu vyprázňovaniu. Len nepovedal v akom pomere je to potrebné zriediť a ako často piť.

K "naštartovaniu" žalúdka by práve mal byť ten citrón či grep. Preto sa pýtam na ten olej. :eek::rolleyes:
wagner
23.04.08,16:20
Túto kúru som dodržiavala pol roka. Ráno na lačno lyžicu olivového oleja ( kvalitného) a zapiť šťavou z jedného citrona. Je to na celkové prečistenie organizmu. Viditeľne sa mi zlepšila pleť, vlasy, celkom som sa lepšie cítila. Pokiaľ sa majú dostaviť účinky, musí sa dodržať pol roka. Ale nedoporučujem jej opakovanie skôr ako o rok.