trisestri
22.04.08,11:25
Každu chvilu v schrankach mam letaky v ktorých su rozne ponuky lacných akciových zajazdov s darčekmy,neviem či nejde o nejaku fintu napr,že sa na mieste zajazdu dozviem že darček je podmienený kupov predraženeho tovaru,pripadne namiesto vyhodného a pohodlného nakupovania budem niekde trčat tri hodiny na vymyvaní mozgov,alebo nudnej prednaške smerujucej ku kupe nejakého predraženého ležiaku.Bol s Vas niekto na takom zjazde,da sa verit tomu čo ponkaju v letakoch,alebo je to iba bluf a marketingový tah s cielom nalakad ludi a potom im vnucovat predražene zbytočnosti?
Danetta
23.04.08,14:40
Bola som na tých zájazdoch viackrát, je to o vymývaní mozgov, lebo Vám dokážu o hrncoch rozprávať 3 hodiny. Je tam aj možnosť obeda, ale skončia až okolo 13,30 keď už niekotrí starší ľudia idú odpadnúť od hladu. Tie veci, čo ponúkajú aj dávajú, ale až na konci, Niekedy sú to samé gýče. Najlepšie sú zájazdy s možnosťou okúpať sa, ale už sa mi stalo, že je veľký záujem o tieto zájazdy a jednoducho neprišiel autobus, alebo prišiel a nezmestili ste sa.Keď som bola naposledy vlani zažila som "cestu smrti".Šofér na ceste po serpentínach /do Skl.Teplíc/ riadil jednou rukou a druhou si clonil pred slnkom a letel s nami, aby sme stihli kúpalisko. Vtedy som si povedala, už nikdy viac.
Ešte na záver: medzitým bola aj v TA3 reportáž o týchto akciách a vraj tam aj bol inzultovaný nejaký starček a zlomil si pro páde na schodoch ruku.Nechám Vám na uváženie , či pôjdete na takýto zájazd. Mám pocit, že tí šoféri asi preto, že vozia dôchodcov, jazdia bezohľadne.
Danetta
23.04.08,14:52
Bola som na tých zájazdoch viackrát, je to o vymývaní mozgov, lebo Vám dokážu o hrncoch rozprávať 3 hodiny. Je tam aj možnosť obeda, ale skončia až okolo 13,30 keď už niekotrí starší ľudia idú odpadnúť od hladu. Tie veci, čo ponúkajú aj dávajú, ale až na konci, Niekedy sú to samé gýče. Najlepšie sú zájazdy s možnosťou okúpať sa, ale už sa mi stalo, že je veľký záujem o tieto zájazdy a jednoducho neprišiel autobus, alebo prišiel a nezmestili ste sa.Keď som bola naposledy vlani zažila som "cestu smrti".Šofér na ceste po serpentínach /do Skl.Teplíc/ riadil jednou rukou a druhou si clonil pred slnkom a letel s nami, aby sme stihli kúpalisko. Vtedy som si povedala, už nikdy viac.
Ešte na záver: medzitým bola aj v TA3 reportáž o týchto akciách a vraj tam aj bol inzultovaný nejaký starček a zlomil si pro páde na schodoch ruku.Nechám Vám na uváženie , či pôjdete na takýto zájazd. Mám pocit, že tí šoféri asi preto, že vozia dôchodcov, jazdia bezohľadne.
Danetta
23.04.08,14:57
Neviem prečo je to dvakrát to isté! Asi som ja niečo stlačila....prepáčte.
amakov
30.04.08,14:32
moja mamka, je dôchodkyňa, začala vo veľkom chodiť na tieto akcie spolu s kamarátkami v nádeji, že strávia príjemné s užitočným. Môžem povedať, že sa toho pomerne rýchlo vzdala,- po úmornom vysedávaní na prezentáciach, po niekoľkých vráteniach sa od autobusu, keď už bol obsadený a jednoducho sa do neho nedostala a na poslednom stretnutí- po arogantnom sa správaní delegáta, ktorému sa nepodarilo prezentovaný tovar predať. Povedala nikdy viac.
trisestri
20.05.08,07:36
dakujem,potvrdili sa my moje tušenia,že ide iba o metody ako nanutit ludom predražene haraburdy