luluhaha
22.04.08,13:39
ahojte užívatelia pohody - JU,
z pohody som si vytlačila priznanie dph, a pre kontrolu som si čísla nahodila
do tlačív na internete na www.drsr.sk lenže som zistila, že pravdepodobne zaokrúhlením mi vznikol rozdiel 2 Sk, teda podla drsr mám zaplatiť o 2 Sk viac ako podľa softu...myslíte že je to problém, lebo podľa skúseností to daniari nahadzujú presne do tých tabuliek ako sú na nete..
Stalo sa to aj Vám? Ďakujem
Monika C.
22.04.08,14:43
Ja som skúšala teraz nahodiť tam aj svoje ale súčty mi dáva tak ako mám pohode, len u jednej kde odpočet podľa 55 riadok 19 mám tam 113, v riadku 24 mám44082,- ale do riadku 21 by mi malo hodiť tých 113 ale tiež to tam nehodí. Takže neviem.
apo
26.04.08,12:54
Rozdiel môže vzniknúť zo zaokrúhlenia takže nerozumiem ako môže vzniknúť iné DP cez net a iné cez Pohodu nakoľko cez NET dávaš zaokrúhlené hodnoty.

Ale mám skúsenosť, pred Pohodu som DP na DPH robil do roku 2005 v exeli a následne som tieto hodnoty prepisoval do formulára na nete.

U jednej firmy bol jeden riadok kde po naskenovaní na daňovom úrade vychádzala iná hodnota. Nik z toho ale nerobil žiadne problémy, len mi to pani na DÚ ukázala či neviem ako ten rozdiel mohol vychádzať.

Z toho vyplýva, že ak to z Pohody tak vyšlo, netráp sa stým, je to OK.

apo